תחזית ליגות ב' ו-ג'

שמואלי ובן שושן שמואלי ובן שושן
על שולחן הניתוחים: אלי שמואלי וליאור בן שושן בניתוח מעמיק ותחזית מרתקת של משחקי ההכרעה בצמרת ובתחתית, במשחקים המרכזיים של המחזור הקרוב

עמישב פ''ת - הפועל קלנסווה
משחק על עונה שלמה ועל העלייה כאשר ברקע ההחלטה אם לקיים את המשחק עם או בלי קהל ובאיזה מגרש. עמישב פ''ת תארח את קלנסווה שניצחון יעלה אותה לליגה א', לקלנסווה מספיק תיקו כדי לעלות לליגה א' . אחת תעלה לליגה א' והשנייה תנסה לעשות את זאת דרך המבחנים. X

בני יפו - בית דגן
בני יפו שסיימה את העונה, תארח את בית דגן שחייבת ניצחון כדי שתוכל להבטיח את השתתפותה במשחקי המבחן לליגה א'.  בית דגן תחסר את המאמן ושלושה משחקניה שהורחקו בעקבות אירועי המשחק הקודם מול מחנה יהודה. 2

מחנה יהודה - קרית אונו
מחנה יהודה חייבת לנצח כדי להשאיר לעצמה סיכוי לתפוס מקום במבחנים והיא תקווה שבנוסף בני יפו יסחטו מבית דגן לפחות תיקו. קרית אונו תבוא להציל מעט מהכבוד שלה ולהרוס למחנה יהודה. 1

בית"ר פ''ת - ספורטינג תל אביב
בית" ר פ''ת שהבטיחה את מקומה בליגה תארח את ספורטינג תל אביב ותנסה להוריד אותה לליגה ג'. ספורטינג תל אביב חייבת ניצחון כדי להגיע למבחנים או לקוות להפסד של הוד השרון כדי להבטיח מקום בליגה. 2

בית"ר כפ''ס - שמשון בני טייבה
בית"ר כפ''ס כבר ירדה לליגה ג' ותנסה להוריד את טייבה יחד איתה.  כפ"ס תנסה גם לתקן את העוול שקרה לכאורה במשחק הקודם ביניהם. לעומתה טייבה חייבת ניצחון ולחכות למעידה של ספורטינג תל אביב או להפסד של הוד השרון. 2

הוד השרון - הפועל כפר קאסם
הוד השרון חייבת נקודה כדי להבטיח סופית מקום בליגה ולעומתה כפר קאסם שהבטיחה את מקומה בליגה תנסה להרוס להוד השרון. X

עירוני מודיעין - עירוני נתיבות
עירוני מודיעין חייבת ניצחון, כאשר בנוסף היא תקווה לאיבוד נקודות של לוד כדי לעלות לליגה א' או לפחות להבטיח את מקומה במבחנים. נתיבות שתלויה בעצמה וניצחון יעלה אותה לליגה א' . 2

קרית מלאכי - הפועל לוד
קרית מלאכי חייבת ניצחון כדי שיהיה לה סיכוי להגיע למבחנים כאשרלוד במצב מעט יותר טוב, כיוון שניצחון ואיבוד נקודות של נתיבות יעלה אותם לליגה א'. 1

מ.כ אור יהודה - שיכון המזרח
אור יהודה ירדה לליגה ג' והשלימה שתי ירידות רצופות בשנתיים. שיכון המזרח חייבת ניצחון ולקוות לאיבוד נקודות של שגב שלום או רמלה כדי להגיע למבחנים. אם שתיהן יאבדו נק', אז אפילו להישאר בלי מבחנים. 2

מ.ס רמלה - בית"ר קרית גת
מ.ס רמלה חייבת ניצחון כדי להבטיח סופית את ההישארות, איבוד נקודות יכול להוריד אותם חזרה לליגה ג'. לעומתה קרית גת צריכה נקודה כדי להבטיח את הישארותה. 1

הפועל גדרה - שגב שלום
הפועל גדרה הבטיחה את הישארותה בליגה כבר מזמן, תגיע כדי לנסות להוריד את שגב שלום ליגה ולשחק ספורטיבי עד הסוף. שגב שלום חייבת ניצחון כדי להיות במבחנים, כאשר היא יכולה להישאר ללא מבחנים במקרה של איבוד נק' של רמלה. X

הפועל כרמיאל - צעירי טמרה
כרמיאל חייבת ניצחון כדי להגיע למבחנים, כאשר היא תארח את צעירי טמרה שהבטיחה את מקומה במבחנים ותסיים במקום השני. 1

הפועל צפת - אחווה כפר מנדא
צפת חייבת לנצח את משחק ההשלמה נגד שפרעם וגם את המשחק הזה. זהו קרב ישיר על העלייה למשחקי המבחן כאשר היא תארח את כפר מנדא שחייבת ניצחון בעצמה. 1

מכבי עוספיא - מ.ס פרדס חנה
מכבי עוספיא ירדה סופית לליגה ג' ותארח את פרדס חנה שחייבת ניצחון. בנוסף, פרדס חנה צריכה לקוות לאיבוד נקודות של כפר כמא כדי להגיע למבחנים על ההישארות בליגה. 1

נווה שאנן- כפר כמא
נווה שאנן סיימה את העונה וצריכה להפגין ספורטיביות כאשר תארח את כפר כמא שחייבת ניצחון כדי להיות במבחנים. 1

בני אבו סנאן - הפועל נחף
אבו סנאן פיספסה את העלייה וסיימה שנייה, והיא תארח את נחף לקרב על הסיכוי להעפיל לליגה ב' דרך המבחנים. 1

בסמת טבעון - כפר יאסיף
בסמת טבעון סיימה שנייה בטבלה ועם הפסד בודד העונה, תארח את כפר יאסיף השלישית למשחק דרמתי כאשר העדיפות לקבוצה הביתית שתנסה לעלות דרך המבחנים. 1

עירוני חורה - עירוני בית שמש
שתי קבוצות חזקות שיאבקו על הכרטיס השני לליגה ב'. משחק קשה עם יתרון לקבוצה הביתית, שתארח את המשחק ברהט ותקווה לעלות לגמר המחוזות. 1

אחווה פרדיס - צעירי נצרת
אחווה פרדיס סיימה שניה אחרי שאיבדה את העלייה, אבל יש לה את ההגנה הטובה בליגה והיא תארח באופן תמוהה במגרש הסינטטי בקרית ים את צעירי נצרת. עדיפות לקבוצה הביתית שמגיעה כפייבוריטית, במטרה לעלות לגמר המחוזות. 1

מכבי רמלה - בני יצ'אלאל
מכבי רמלה סיימה שנייה את העונה ותנסה לנצח את בני יצ'אלאל, כאשר סיימה איתה בתיקו בשבוע הקודם ובמשחק הראשון בפלייאוף ניצחה אותה בחוץ. בני יצ'אלאל תנסה לנצח ולעלות לגמר המחוזות, ובכך לסיים את העונה בליגה ב'. 1

קרית חיים - אור עקיבא
משחק ראשון במבחני ההעפלה לליגה ב', כאשר קרית חיים בעונה מצוינת מגיעה אחרי ניצחון חלק על בני ג'ת שנאבקה איתה על מקום במבחנים. מנגד, אור עקיבא שניצחה בקלות את בית"ר קרית אתא. 1

בני רעננה - גבעת שמואל
בני רעננה סיימה שנייה אתה עונה ותארח את גבעת שמואל המפתיעה. רעננה תנסה לגמול לה על ההפסד בשבוע שעבר ולעלות לליגה ב' דרך המבחנים. 1

צפרירים חולון - נווה גולן
צפרירים חולון סיימה שנייה את העונה, תגיע אחרי ניצחון על העולה לליגה ב', המכתש גבעתיים, שלא ממש התאמצה נגדה וגם מגיעה עם לא מעט פצועים וחסרים. נווה גולן מגיעה אחרי ניצחון על שיכון וותיקים, כאשר היא הצליחה להשתחל למבחנים. 2


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
צפרירים עולה קל
(אלברט: 22:42 31-03-2022)
2
זהו נגמר הכדורגל באור יהודה
(אוהד אור יהודה: 20:35 01-04-2022)
העירייה דאגה לבנות באור יהודה מגרש לתפארת . יציעים.תאורה.שלט דיגיטאלי.. מגרש לליגה הלאומית.אבל ההנהלה חשבה אחרת מעונה קודמת דאגה שאור יהודה תרד ליגה ב. והעונה הבאה דרבי בליגה ג
3
הך הך הכח
(שמיל המתעלף: 08:02 02-04-2022)
פושעי הכח לדין! ואלה השמות: ג. יוסף, א. צוויגי, ש. מזרחי דם... צפרדייע... כינים... ערוב... דבר... שחין
4
שלום רב האם מישהו יכול להסביר: האם מכל מחוז יורדות 2 או 4 קבוצות מחוז צפון ב לדוגמא יש בית א ובית ב .וכן איך משחקי ההישרדות מי נגד מי והאם יש גם משחק נגד השלישית מליגה ג על ההישרדות? תודה

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?