משחק העלייה: עמישב מארחת את קלנסוואה

ישמחו בסיום? שחקני קלנסוואה (פייסבוק קלנסוואה) ישמחו בסיום? שחקני קלנסוואה (פייסבוק קלנסוואה)
לאחר הסאגה סביב האצטדיון והקהל, יגיעו שתי הקבוצות ל-90 דקות של הכרעה. בוזגלו: "רוצים לעשות עלייה היסטרית והיסטורית". מזרחי: "מגיעים דרוכים"

הסאגה במהלך הימים האחרונים סביב המשחק בין מכבי עמישב פתח תקווה להפועל קלנסוואה התחילה כאשר משטרת ישראל סגרה את המגרש בסירקין שהיה אמור לארח את ההתמודדות, משם המשיכה לדחיית המשחק והסתיים עם כניסת קהל מוגבלת של 250 אוהדי עמישב ו-150 אוהדי קלנסואה.

מבחינה מקצועית התמונה ברורה - הקבוצה שתנצח תעלה לליגה א'. בעמישב מקווים להמשיך את הכושר הנהדר ממשחקי הפלייאוף ובטוחים כי הייחודיות והביתיות תביא להפתעה גדולה בסיום.

מאמן הקבוצה, אוהד בוזגלו, אמר: "אנחנו מגיעים למשחק הזה מאוד שמחים ומגובשים. עשינו פלייאוף מדהים והבאנו את עצמנו למצב שלא חלמנו עליו לפני כמה חודשים. אנחנו באים למשחק הזה רגועים וממוקדים ויודעים שכל הלחץ על קלנסוואה. הם קבוצה מטורפת בקנה מידה של ליגה ב' כאשר השקיעו מיליונים והובילו את הטבלה לאורך כל העונה. יש להם שחקנים בכל עמדה שלא היו מביישים קבוצה בליגה הלאומית ואנחנו יודעים את זה היטב. בשורה התחתונה רק ניצחון יוכל להוביל אותנו לעלייה היסטורית והיסטרית וננסה לכוון לשם בשביל להפוך פנטזיה למציאות".

מהצד השני חלוץ קלנסוואה, נבו מזרחי, אמר: "תמיד כיף לשחק משחקים אלה ואנחנו באים לנצח. היה לנו שבוע טוב ואימונים ביחד קשה שמגיעים דרוכים ומוכנים".

יחגגו בסיום? אוהדי קלנסוואה (פייסבוק קלנסוואה) 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
תיקו
(תיקו: 12:39 04-04-2022)
תיקו
3
קלנסוואה
(אוהד: 15:30 04-04-2022)
תקו יספיק להם ואז יעברו לשחק בעזה
4
ניצחון לעמישב
(איציק : 16:02 04-04-2022)
בעזרת השופט חבל צריך לקיים המשחק במושבה עם var

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?