על הדבש ועל העוקץ

סירוטקין וסלאמה חוגגים עלייה (לירן דורף) סירוטקין וסלאמה חוגגים עלייה (לירן דורף)
זה יכל ללכת לכל כיוון אבל בשורה התחתונה הנסיון עשה את שלו והפועל קלנסווה עלתה לליגה א' על חשבונה על מכבי עמישב שתנסה לעשות את כל הדרך מהמבחנים. מאחורי הקלעים של משחק העלייה

זה היה מפגש קלאסי של דוד מול גוליית. מצד אחד עמישב הצנועה עם תקציב נמוך של 300 אלף מול הגלאקטיקוס של קלנסווה בתקציב שמוערך בכמעט 3 מליון שקלים או במילים אחרות של לא מעט יושבי ראש בליגה, "קבוצת הצ'ק הפתוח" ואכן חיים סירוטקין קיבל את כל מה שביקש העונה מבחינת הסגל.

מספיק לעבור על השמות שעארף סלאמה הבעלים הנחית בקלנסווה, מאבי איבגי בשער עד לגיא דיין, פיראס עוואד, עידו גונן, מור שקד, סער קלדרון ומוטי אוחיון אבל מעל כולם, בלטו אתמול נבו מזרחי שלא שרף כל כך הרבה קילומטרים ב-90 דקות מאז התקופה ששיחק במ.ס אשדוד בליגת העל ועוז יפרח הבלתי נגמר שעשה סיבוב בהפועל באר שבע עם גגיחה לרוסיה וגביע המדינה בהפועל רמת גן עד שהגיע לקלנסווה ולמרות שלקח לו זמן למצוא שפה משותפת עם סירוטקין הוא לבסוף הפך להיות העוגן של הקבוצה.

בעמישב התגאו לפני המפגש שהצליחו להשיג מענקי עלייה בסך 30 אלף שקלים לכל הקבוצה ביחד כשמנגד מענק העלייה בקלנסוואה עמד על כ-30 אלף שקלים פלוס מינוס לכל שחקן בנפרד, יחי ההבדל הקטן. בכלל דומה היה שעמישב הגיעה הרבה יותר רגועה למפגש הזה. ללא לחצים ועם הרגשה שאת שלה היא בכל מקרה עשתה העונה. מי יודע? אולי דווקא במשחקי הפלייאוף המתישים היא תעשה את הבלתי יאומן ותחזור לאחר מספר שנים לא מעטות לליגה א'.

שלוש פעמים נפגשו הקבוצות בליגה וקלנסווה לא הצליחה באף אחד מהם לנצח את עמישב שנחשבה עד אתמול לכבשה השחורה שלה, כזו שתמרר לה את החיים כל דקה על כר הדשא וכך גם היה בפועל אך לבסוף היו אלו השחקנים המנוסים של האורחת שהכריעו את ההתמודדות.

כ-700 צופים מילאו כל פינה אפשרית בספורטק והוכיחו שלמרות חששות המשטרה ששלחה כוחות מתוגברים, אפשר לחיות בדו קיום ובכבוד הדדי כשגם אורן חסון יושב ראש ההתאחדות כיבד את המעמד.

אוהדי עמישב (לירן דורף)
אוהדי קלנסווה (לירן דורף)
והיה גם משחק בו אוהד בוזגלו מלווה בהפקת הבוזגלוס (עונה 34555 אבל מי סופר?) פגש את חיים סירוטקין שהגיע אחרי פתיחת פלייאוף זוועתית שכמעט גם גרמה לפיטוריו אבל אותו סלאמה שמר על איפוק, נתן בו אמון ולמרות הרכב לא נכון שעלה לו גם בפיגור מוקדם, הוא הצליח להתעשת ולהפוך את התוצאה.

סירוטקין ובוזגלו (לירן דורף)
בוזגלו לא היה ממש מוכן לשיטת שלושת הבלמים של סירוטקין אותה החל לשחק רק בפלייאוף אבל התאים את עצמו במהירות לעניינים ובהזדמנות הראשונה שלה בדקה ה-17 עמישב כבשה כשג'ראפי קיבל כדור ברחבה ומ-11 מטרים מעט אלכסונית בעט כדור שטוח שהכניע את איבגי, 0:1 לעמישב שבשלב הזה עולה לליגה א'.


הראשון של עמישב (לירן דורף)
לקח לסירוטקין כמה דקות טובות כדי להתאושש והוא הגיב עם חילוף נכון ששינה לגמרי את המשחק כשמוטי אוחיון, זה שנחשב פעם להבטחה ענקית ואף חתם דאז בסוכנות של אבי נמני, נכנס למגרש במקום מור שקד שלקח קשה מאוד את החלפתו ואף נותר על כר הדשא כמסרב לקבל את רוע הגזירה עד שהוצא החוצה על ידי חבריו לקבוצה. החילוף עורר לגמרי את קלנסוואה שהחלה להפעיל מכבש על שערה של עמישב כשאוחיון ובבאשווילי חוגגים באגף שמאל ללא מענה מצד בוזגלו.

בדקה ה-35 הגיע השוויון כשקרן של אוחיון מצאה את ראשו של עוואד שנגח בצורה קשתית למסגרת, מכלוף נכנע אך הכדור ננעץ במשקוף, ירד בחזרה לתיבת החמש ושם נבו מזרחי מזווית לא קלה, דחק פנימה כשמכלוף הצליח להדוף ברגלו אך הקוון שחר רחמיאן סימן בצורה נחרצת לכך שהכדור עבר במלוא היקפו מה שאכן קרה. 1:1.

מזרחי משווה (לירן דורף)
על המחצית השנייה לא נרבה במילים. שיחקו בה במקסימום 20 דקות נטו של כדורגל כשקלנסווה מבזבזת זמן בצורה בלתי פוסקת רק כדי לסחוט את הנקודה המיוחלת. זה כמעט עלה לה בשער בדקה ה-55 כשבן שלו הוציא כדור רוחב לעדן שעשע שמעשרה מטרים, חופשי לגמרי, בעט מעל השער.

מכאן והלאה אזלו הכוחות לשחקני עמישב ולבוזגלו פשוט לא היו שפנים לשלוף מן הספסל כשמנגד מוטי אוחיון בסלאלום נהדר כמעט כבש אך פגש את הקורה. השופט ארז פפיר הוסיף באופן תמוה רק 5 דקות ובמתפרצת אחת כשכל עמישב בחלק ההתקפי סגרה האורחת עניין כשמוטי אוחיון קיבל כדור רוחב ומשלושה מטרים בעט פנימה, 2:1 לקלנסווה וחגיגות שנמשכו עד השעות הקטנות של הלילה.

קלנסווה תחגוג בימים הקרובים אך תאלץ לעשות לא מעט התאמות לליגה א' בעוד עמישב תנסה לחדש כוחות ולנסות לעלות ממשחקי הפלייאוף.

(לירן דורף)
(לירן דורף)
(לירן דורף)
(לירן דורף)
(לירן דורף)
(לירן דורף)


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
תקציב של לאומית יש להם
2
על הדבש ועל העוקץ
(חיפאי: 01:10 05-04-2022)
תחילה אלף מברוק לעיר קלנסווה עלייתכם הנהדרת לליגה א, מאחל לכם שתתקין יתד חזק ותהיו בצמרת. ובכל זאת משכה את תשומת ליבי תמונה של שחקני קלנסווה פותחים בקבוקי שמפניה משקה אלכהול ...זה לא מתאים ולא ראוי מהסיבות הבאות:1) קלנסווה עיר ערבים מוסלמים וזה אסור
3
על הדבש ועל העוקץ
(חיפאי: 01:10 05-04-2022)
תחילה אלף מברוק לעיר קלנסווה עלייתכם הנהדרת לליגה א, מאחל לכם שתתקין יתד חזק ותהיו בצמרת. ובכל זאת משכה את תשומת ליבי תמונה של שחקני קלנסווה פותחים בקבוקי שמפניה משקה אלכהול ...זה לא מתאים ולא ראוי מהסיבות הבאות:1) קלנסווה עיר ערבים מוסלמים וזה אסור
4
על הדבש ועל העוקץ
(חיפאי: 01:15 05-04-2022)
2) המוסלמים צמים חודש רמדאן והנה קבוצה ערבית מוסלמים , שחקני פותחים בקבוקי אלכהול בפני קהלים. 3) יש מליון דרך מעולה לחגוג ולשמוח בלי לפגוע בערכים שלנו הערבים מוסלמים 4) בחודש רמדאן לפני שהמואזין קורא לסיום הצום אסור לפתוח בקבוקי......מים לשתיה קרה...
5
כתה אמיתית
(עמישב: 07:49 05-04-2022)
סוף סוף כתבה אמיתית ואיכותית שמראה בגדיוק מה קרה במגרש ובמשך כל העונה כולה לעומת הכתבות של עיתונאי בגרוש שלא היה במגרש אוהד רון עורך אתר גולר שכל היום מלקק לבעלי קבוצות עם כסף ושנים מתנכל לאוהד בוזגלו
6
היו נהדרים במהלך העונה וחושך בפלייאוף .
7
סלאמה האהבל חוגג על הבלון
(אוהד: 08:35 05-04-2022)
על מה הוא חוגג . עליה ב 3 מליון שקל קבוצות עלו מליגה ב , בתקציב של 200 אלף שקל . סירוטקין ושחקנים עשו ממנו צחוק ועשו עליו קופה , אמרו לי שבקלנסאוה יש אהבלים אך אהבל כזה עוד לא ראיתי
8
גם אני בתקציב דל 3 מליון שח
(אוהד כדורגל: 08:55 05-04-2022)
בתקציב כזה גם אני הייתי לוקח כול קבוצה ומעלה אותה לליגה לאומית .לא לליגה א בכוח סרותקין חיים בדיוק כמו יובל נעים איפה שיש ים של כסף שם הוא נמצא
9
לירן
(מוטי: 12:45 05-04-2022)
כתבה ענקית של מבין ענין
10
פגע
11
על מה אתה מדבר
(לחיפאי : 17:13 05-04-2022)
בקבוצה הזאת שחקן ערבי אחד שיחק בהרכב וזה בסדר אדון סאלח לדאוי ואדון עארף סלאמה כנראה יש להם הרבה כסף ברכות על העלייה ובקשר לשמפנייה אסור למוסלמים נכון אבל השחקנים שיחקו הם אלה שחגגו גם המשחק בפתח תקווה ואין בעיה כל עוד והמוסלמים לא נוגעים באלכוהול

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?