'מכונת השערים': מריק שמחייב נשאר בקריית ים

גם בליגה ב'. שמחייב גם בליגה ב'. שמחייב
מלך שערי ליגה ג' שהיה מבוקש במספר קבוצות בכירות בליגה א' החליט להישאר במועדון

במועדון ספורט קריית ים ממשיכים לעבוד ואתמול (חמישי) עשו במועדון צעד משמעותי לקראת העונה הבאה, כאשר הצליחו להחתים את החלוץ מריק שמחייב לעונה נוספת בקבוצה, כאשר מחייב שמכונה כ'מכונת השערים' עם 48 כיבושים בכל המסגרות.

שמחייב נחשב לאחד השחקנים הבכירים במועדון ששם לו למטרה בתחילת העונה שעברה לעלות את הקבוצה לליגה ב'. החלוץ היה מחוזר אחרי מספר גדול של קבוצות בליגות הנמוכות, אבל העדיף את ההצעה מקרית ים. בשנתיים האחרונות בליגה ב' כבש שמחייב לא פחות מ-43 שערים במדי מכבי נו"ש ואף נבחן במדי הפועל עכו מהליגה הלאומית. שמחייב שסיכם בנוכחות המנכ"ל יוסי מלול והמנהל המקצועי דורון בן דור משוכנע ביכולתו לעזור לקבוצה בעונתה הראשונה בליגה ב'.

"כתושב קרית ים הייתה חשובה לי ההמשכיות. כל מי שרואה איך בונים כאן את הקבוצה מבין לבד שיש עסק עם מקצוענים מהמדרגה הראשונה שכל מטרתם היא לשדרג את הקבוצה. אני שמח לשתף פעולה שנה נוספת עם המאמן, יוסי עמר, שהוביל אותנו בהצלחה לליגה ב' ועם כל הצוות. יש לנו לא מעט מטרות לעונה הבאה ואני מקווה מאד שנצליח להפתיע את כל הליגה", אמר החלוץ לאחר החתימה.

דורון בן דור הוסיף: "מדובר בהחתמה משמעותית ביותר לקבוצה. כל ליגה ב' רודפת אחרי שמחייב וגם קבוצות בליגה א' רצו את החלוץ שהעדיף אותנו וזה בהחלט מחמאה עבור המועדון שלנו .אנחנו מאחלים למריק הצלחה לא פחות מהעונה הקודמת ".

המאמן יוסי עמר הוסיף: "למריק יש חלק חשוב במרקם המקצועי והחברתי של הקבוצה ואנחנו שמחים על כך שהוא נשאר איתנו". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אלופים
(צור: 10:50 29-04-2022)
הקבוצה הכי מקצוענית בךיגות הנמוכות

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?