גיא לרר: "אם אכתיר את עצמי כ'קבלן עליות', המחיר יהיה בהתאם"

ירשום עוד עלייה? לרר ירשום עוד עלייה? לרר
בלעדי. איש הטלוויזיה ואוהד הכדורגל המושבע מספר על עונת הבכורה במכתש, והמעבר בקיץ הזה למועדון כדורגל דיזנגוף תל אביב. הפועל ירושלים או דיזנגוף? "נקווה שלא נגיע לשם אבל יפרגנו לי על האהדה להפועל ירושלים"

בזמן שעונת המשחקים בליגות הנמוכות הסתיימה ועונת המלפפונים טרם נפתחה, נראה כי כבר קיבלנו את המעברים הגדולים של הקיץ כאשר איש הטלוויזיה המוכר, גיא לרר, עזב את הפועל מכתש שעלתה לליגה ב' ועבר למועדון כדורגל דיזנגוף תל אביב.

לרר שידוע כאוהד כדורגל מושבע של הפועל ירושלים, ולאחר שרשם עונת עלייה בקבוצת אוהדים אחד, ירצה לעשות את העבודה בקבוצתו החדשה. בראיון מיוחד מספר לרר על העונה האחרונה, על קבוצתו החדשה והמחשבות על עלייה נוספת בסוף השנה הבאה.

גיא נתחיל מהסוף. ספר על הקבוצה החדשה שלך?
"מועדון כדורגל דיזנגוף מורכבת מאנשים של חיי לילה בתל אביב ומספר אנשים שהיו מאחורי הקלעים בהקמה של הפועל מכתש. הם ראו שם את הכיף הגדול וההנאה וזה מה שהכי חשוב בכדורגל. זאת קבוצה חדשה לגמרי ותהיה חשיבות לרוח מאחורי הקלעים ומי שעומד בראש המועדון הוא איש חיי לילה מוכר כמו עופר ברקן והרגשתי שזה מועדון שכיף להצטרף אליו".

אתה מגיע לאחר עונה אדירה והיסטורית במכתש?
"זאת הייתה עונה יוצאת דופן שהסתיימה בדאבל ועם עליית ליגה. שיחקנו כדורגל שמח וסופר אטרקטיבי שהייתה מלאת הישגיות ובכדורגל יש לא פעם גם אכזבות וגם לא מעט דם רע בחדר ההלבשה וזה לא היה לנו במכתש ואני שמח שבמעט מעט מקצועי שתרמתי אז עזרתי לקבוצה אבל בעיקר מאוד נהניתי".

מה העצה שתתן לאנשי דיזנגוף בעקבות העונה האחרונה במכתש?
"קודם כל צריך להינות מכדורגל ולכבד את הליגה וזה אומר להתייחס ברצינות לכל יריבה ולא משנה מאיזה מקום היא תגיע. יש רגעים שצריכים להיות חזקים מנטאלית ואם נהיה דבקים למטרה אז זה יצליח. כאשר מגיעים שחקנים מליגה א' או מהליגה הלאומית אז אם הם נהנים אז הרמה בהתאם ואם אז זה לא שווה כלום".

מי השחקנים שאמורים להגיע העונה לדיגנגוף?
"מי שכבר חתם בקבוצה הוא השוער, רום אילוז, ששיחק בעבר בהפועל עכו ועוד שחקן ששיחק בליגה העל לשעבר צפוי להצטרף בקרוב. הכי חשוב שהסגל יהיה מאוזן והכל יהיה מסודר ויהיו שחקנים שיצטרכו לסחוב את הקבוצה ויש שחקנים שישחקו 20 דקות וזה אני ובעיקר שאדע את מקומי".

ברמה האישית כמה הכדורגל ממלא אותך ביום יום?
"כל מי שאוהב כדורגל יודע כמה זה משתלט עלייך ויודעים שההכנה למשחק מתחילה יום לפני כן. אני יכול לספר שהופעת הבכורה שלי במכתש הייתה יום לאחר הבחירות והייתי חלק ממשדר הבחירות וכל הערב חשבתי בעיקר על המשחק ואיך אני לוקח את הכדור לשער ואני מקבל את זה באהבה".

משחק גביע בין דיזנגוף להפועל ירושלים. בעד מי אתה?
"צוחק...שלא נגיע לזה ואני בטוח שגם אנשי דיזנגוף יפרגנו ויבינו את האהבה האדירה שלי להפועל ירושלים".

לסיום. חושב על עוד עלייה ואולי תהפוך ל'קבלן עליות'?
"זה עוד מוקדם לדבר על עלייה אבל אם זה יזדמן אז אכתיר את עצמי כ'קבלן עליות והמחיר יהיה בהתאם". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בולשיט
(משה: 13:40 22-05-2022)
2
מה לא עושים בשביל להלבין כסף

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?