ההתאחדות הודיעה: ליגה א' תיפתח ב-10 לספטמבר

כבר מחכים לעונה הבאה כבר מחכים לעונה הבאה
בשבוע הבא תודיע ההתאחדות לגבי חלוקת המחוזות, כאשר רעננה מעוניינת במחוז הצפוני והפועל הרצליה עשויה לעבור דרומה. משחקי הגביע בליגה ב' ייפתחו כבר באוגוסט

 התאחדות לכדורגל פרסמה היום את המועדים בליגות הנמוכות כאשר ליגה א' תפתח ב-10 לספטמבר, כאשר הקבוצות יפתחו שבוע לפני כן את העונה עם משחקי גביע המדינה. תהליך הרישום בליגה השלישית יסתיים ב-5 לאוגוסט.

בשבוע הבא כבר תודיע ההתאחדות לגבי חלוקת המחוזות כאשר עדיין לא ברור היכן תשחק היורדת הפועל רעננה וההערכה במחוז הצפוני ומי משם יעבור למחוז הדרומי. העולה החדשה, הפועל קלנסוואה, מעוניינת לשחק במחוז הצפוני.

קבוצות ליגה ב' יפתחו את העונה במשחקי גביע המדינה שישחקו בשבוע האחרון של חודש אוגוסט. משחקי ליגות ב' ייפתחו ב-10 לספטמבר ושבועיים לאחר מכן ייפתחו ליגות ג'.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
קלנסווה לשים במחוז דרום
(אוהד: 18:17 19-05-2022)
רעננה בצפון קלנסווה בדרום
2
דרבי הרצלייני
(רונן: 21:03 19-05-2022)
רעננה אמורה גם ככה לשחק בצפוני ובית"ר ת"א/בת-ים בדרומי כיורדות מהלאומית. ההחלפה צריכה להעשות בין קלאנסווה לצפוני והפ.הרצליה לדרומי וכך יווצר דרבי הרצלייני במחוז הדרומי
3
מה זאת אומרת מעוניינת?
(אוהב את המשחק: 07:19 20-05-2022)
קבוצה שעלתה מהמחוז הדרומי משחקת בדרום. אלא אם יש בעיה עם היורדות מהלאומית . למה הפועל הרצליה צריכה לעבור מחוז. קלנסווה רוצה לשחק בצפון רק בשביל הקומבינות ומכירות המשחקים של הקבוצות הערביות.
4
לשים את קלנסווה ברום
(אוהד: 07:53 20-05-2022)
בצפון יש מכירת משחקיםלשים את קלנסוייה בדרום

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?