זכה לכבוד הראוי: קריית הספורט בנהריה תיקרא ע"ש ניסים אלפסי ז"ל

ועדת השמות של עיריית נהריה אישרה בשבוע שעבר שמגרשי הכדורגל החדשים בעיר ייקראו על שמו של יו"ר בית"ר נהריה, ניסים אלפסי ז"ל

כשבוע לאחר שנחתם באופן סופי האיחוד של קבוצות הכדורגל בנהריה, ועדת השמות של עיריית נהריה הגיעה להחלטה שמגרשי הכדורגל החדשים ייקראו על שמו של ניסים אלפסי ז"ל, מי שהיה יו"ר קבוצת בית"ר נהריה.

ניסים אלפסי ז"ל היה אחד האנשים המשפיעים בתחום הספורט של נהריה. אלפסי ז"ל החל את דרכו בקבוצת הכדורסל, עירוני נהריה, בתחילת המילניום ועזר לה לעלות לליגת העל פעמיים, להגיע לגמר הגביע ולרשום הישגים במפעל היורוקאפ, כאשר הקבוצההגיעה 3 פעמים לרבע הגמר. בנוסף, מועדון הכדורגל בית"ר נהריה עלה תחת הדרכתו לליגה א׳ בשנת 2012-2013.

קריית הספורט החדשה בנהריה ממוקמת סמוך למרכז הרפואי לגליל, מתפרשת על שטח של כ-50 אלף מ"ר וכוללת 5 מגרשים: דשא טבעי ודשא סינטטי.

היציעים מכילים כרגע 500 מקומות ישיבה כשהתוכנית היא להגדיל את מספר המושבים ל-5,000. במתחם גם חדרי הלבשה מרווחים לשחקנים ולצוותים המקצועיים ומגרש לחניית רכבים רחב ומונגש.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שקד
(נדב ברק : 15:15 23-05-2022)
כל הכבוד לראש העיר
2
ניסים אלפסי לא ישכך לעד
(אדרי: 20:07 23-05-2022)
לא יאומן ניסים אלפסי כמה הוא חסר לא נישכך אותך לעולם עובר הזמן והגעגועים אליו רק גוברים כל הכבוד לראשי העיר על ההחלטה הנבונה יהי זיכרו ברוך אמן
3
כל הכבוד לרונן מרלי
(אבי כץ: 05:45 24-05-2022)
מאוד מרגש ומראה על אכפתיות של ראש העיר כל כבוד לך רונן תמשיך לעשות דברים טובים לעיר שאנחנו מאוד אוהבים ולגביי ניסים אין יותר ראוי ממנו לדבר כזה!!

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?