ליאור דהן חתם בקריית ים, זינו ימשיך עונה נוספת

דהן במעמד החתימה דהן במעמד החתימה
העולה החדשה לליגה ב' ממשיכה לבנות את הסגל והחליטה לשמר את אחד משחקני ההתקפה הטובים מהעונה האחרונה. אחד משחקני ליגה א' חתם בקבוצה

העולה החדשה לליגה ב', מועדון ספורט קריית ים, ממשיכה לבנות את הסגל והמשיכה את גל ההחתמות עם צירפו של הקשר בן זינו שכבש בעונה שעברה 15 גולים ובישל 30 שערים.

זינו אמר לאחר החתימה: "אני שמח להישאר במקום שנתן לי הרגשה של בית. אני מודה לצוות ההנהלה והאימון על האמון ומחכה להיפגש כבר על הדשא שוב".

המאמן יוסי עמר שלחץ להשאיר את הקשר אמר: "לבן היה חלק חשוב במערך של העונה הקודמת ואני שמח על כך שהגיע לסיכום חיובי עם המועדון".

החתימה הייתה בנוכחות המנכ"ל יוסי מלול והמנהל המקצועי דורון בן דור שאמר: "אנחנו רגע לפני סגירה סופית של הסגל כל זאת חודשים לפני פתיחת האימונים. בקרוב עוד מספר הפתעות".

בנוסף הבוקר (שלישי) ביצעה הקבוצה עוד החתמה מרשימה בדמותו של הקשר ליאור דהן. האחרון שיחק מספר שנים בליגה א' בעיקר במדי עירוני קריית אתא ובעונה האחרונה ירד לליגה ב' ושיחק בטירת הכרמל. כעת החליט השחקן להמשיך בליגה הרביעית ולהצטרף לפרוייקט בקריית ים.

דהן אמר לאחר החתימה: "אני שמח להצטרף למועדון קרית ים מודה להנהלה על האמון בי מחכה כבר להחזיר על המגרש שיהיה לנו בהצלחה".
היו"ר ניסים צרפתי הוסיף : "שמח מאוד שליאור הגיע למועדון .ליאור הוא דמות לחיקוי אהוב בכל קבוצה ששיחק בה. שחקן מצטיין מוערך ומוביל בכל הקבוצות ששיחק בהן ובעל יחסי אנוש מצויינים. החתמה שמהווה דחיפה ענקית למועדון ספורט קרית ים".
 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?