ערן אביב: "הביחד מנצח ובנינו קבוצה עם תלכיד נהדר"

חוגג עם השחקנים. אביב חוגג עם השחקנים. אביב
בעלי עירוני ראש העין בליגת החופים מסכם את ההופעה האירופית עם זכייה בטורניר בינלאומי וגם העובדה שליגת החופים לא תתקיים בישראל

עירוני ראש העין הביאה הרבה כבוד לכדורגל החופים הישראלי כאשר זכתה בטורניר, 'יורו ווינר צ'אלנג', ולמעשה הפכה לקבוצת החופים הראשונה בישראל שזוכה בטורניר אירופאי. מי שעמד בראש הקבו הקבוצה הוא הבעלים, ערן אביב, שכהרגלו ידע לבנות קבוצה איכותית ואף קיווה שהקבוצה הזאת תביא גם הצלחה בליגה הישראלית אבל זה לא קרה לאחר שעיריית חדרה הודיעה על אי קיום הליגה.

בכל מקרה אביב נהנה מההצלחה הגדולה בחודש האחרון אבל מבהיר כי לא יסכים להישאר עם הקבוצה רק במסגרת האירופאית ומחכה לחזרת ליגת החופים לישראל.

איך אתה מסכם את הטורניר בחו"ל?
"זה היה טורניר נהדר ואני שמח שהבאנו הישג גדול וייצגנו בכבוד את ראש העין ואת מדינת ישראל".

האמנת שתצליחו ככה?
"האמנתי שנצליח. הרגשנו שאנחנו יכולים להגיע עד למעלה, לא תמיד זה מספיק להאמין אבל היינו איכותיים".

מה היה סוד ההצלחה לדעתך?
"בחרנו ישראלים איכותיים וצירפנו זרים איכותיים. לצערנו, הפיבוט הברזילאי אשר היה אמור להיות פקטור מרכזי, הגיע לאחר מחלת הקורונה ולא תפקד כראוי בטורניר. בסופו של דבר רק הביחד מנצח והצלחנו בזמן קצר לייצר תלכיד מחובר של אנשים טובים ושחקנים איכותיים עם לב ונשמה".

כמה כאב לך בשנייה האחרונה מול כפר קאסם?
"אנחנו עוסקים בספורט ולא בכאבים, במשחק מול קאסם לא כאב דבר, מישהו צריך לנצח וכפר קאסם ניצחו ואני מברך אותם על כך. עשינו הישג היסטורי ולראשונה, קבוצה ישראלית זוכה בטורניר בינלאומי, אני מאוג גאה בצוות ובשחקנים, זה לא פשוט".

כמה כואב לך שאין כדורגל חופים בישראל?
"לגבי הליגה בארץ, עשיתי הכל על מנת לקיים את הליגה בחדרה ולכבד את ההסכם אשר נחתם איתם באפריל, לצערי העירייה בחרה בדרך אחרת".

עד כמה תוכל להחזיק את הקבוצה רק בחו"ל?
"לא אחזיק קבוצה רק באירופה".

מה החלום הגדול?
"נקווה לטוב להמשך והכל פתוח". 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?