פלאח סמארה: "אני לקחתי על עצמי את בניית הקבוצה"

קובע הכל. סמארה (צילום: דאפר מחאמיד) קובע הכל. סמארה (צילום: דאפר מחאמיד)
מי ששימש כספונסר הראשי של מועדון ספורט טירה הפך ליושב ראש ומבהיר כי הוא האחראי לבנייה המקצועית של הקבוצה. המטרות? "עליית ליגה ורבע גמר גביע המדינה"

 במשך השנים האחרונות השקיעה מועדון ספורט טירה סכומי עתק אבל מעונה לעונה כשלה במאבק העלייה לליגה הלאומית והעונה מקווים לשינוי וזאת בעיקר לאור העובדה שד"ר פלאח סמארה ששימש עד עתה כספונסר הראשי מונה ליו"ר הקבוצה ועושה הכל בכדי להבטיח עלייה היסטורית כבר בעונה הקרובה. בראיון מיוחד מספר סמארה על השינויים וההחתמות לעונה הקרובה.
איך ההתרשמות עד כה מבניית הקבוצה לעונה הבאה?
"מתחילת העונה לקחתי על עצמי את האחריות לבנות את הקבוצה ולבחור את השחקנים המתאימים, מבלי להתפשר על המקצועניות של השחקנים. אני, עבד תיתי והמאמן אמיר כהן וחברי ההנהלה מתייעצים וכל אחד יש את הדעה שלו שנשמעת אבל בסוף אני צריך להשתכנע במאה אחוז בכדי לצרף או לשחרר שחקן כזה או אחר. עד עתה החתמנו את השוער בן ויצמן, המגן אליאס זאנה, הבלם עדי נמני, הקשר וובה בראון וגם הקשר פיליפ מאנה והחלוץ אלי אלבז.
מהעונה הקודמת נשארו עמיד קשוע, עיסאם עיישה, שלום אדרי, דודו אדרי, סארי חאגי יחיא, סלום סלאמי, מאמון מנסור, מאמון קשוע, ניר עזריה, ודיע פדילה ועוד".
איך התרשמת מהמאמן אמיר כהן?
"אמיר הוא מקצוען והראה לנו שיטות משחק שונות, שיטות אימונים מעוררי השראה. הוא מאוד בקיא בתחום והיתרון שלו שהוא מרשים כבן אדם. הוא יודע להקשיב ולהפנים, יש לו לב רחב ואני מאוד התחברתי אליו ולבני משפחתו. אני מאמין שהוא יגיע רחוק בכדורגל".
מה המטרות של הקבוצה?
"קודם כל לשחק כדורגל יפה ולשמח אותי ואת האוהדים שלנו. חוץ מזה כמובן לעלות לליגה הלאומית ולהגיע לפחות לרבע גמר גביע המדינה".
מה קרה לכם בעונה האחרונה לדעתך?
"בעונה שעברה הגעתי במהלך העונה והיינו במקום התשיעי. טירה אף הייתה מועמדת לירידה ולכן באו אלי אוהדים ועבד טיטי והצלחתי להעלות את הקבוצה למקום השני בטבלה. אם היינו מנצחים את טייבה שגזלה מאיתנו את הניצחון עקב החלטות גרועות בדקות האחרונות מבלי להזכיר את השמות של אנשים אז אני בטוח שהיינו עולים לליגה הלאומית".

איך שיתוף הפעולה שלך עם עבד טיטי?
"אני ועבד עובדים אחד עם השני במשך 24 שעות, מתייעצים כל הזמן אבל השנה מוניתי ליושב ראש ומורשה חתימה ואני המילה האחרונה בבחירת השחקנים, בניית הקבוצה גם מקצועית וגם תקציבית".

מה יחשב עבורך כישלון בעונה הקרובה?
"אם לא נעלה ליגה זה יהיה כישלון הכי גדול שיכול להיות".
מה אתה יכול להבטיח לאוהדי טירה לקראת השנה הקרובה?
"אני אעשה מעל ומעבר ואתן את כל מה שביכולתי בכדי לשמח כל ילד, ילדה, גבר ואישה בעיר טירה. אני רוצה שכולם יתגאו בקבוצה הנהדרת שלנו ומבטיח שנהיה קבוצה עם ערכים ספורטיביים מכובדים ומתורבתים בכדי להוקיע את תופעת האלימות שמכה בכל החברה שלנו". 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שיתוף פעולה שיקח זמן מעט
(אוהד: 16:58 18-06-2022)
תמיד יש אוירת לחץ בקבוצה , הפסד אחד והכל יתפורר,אתם תראו את זה
2
אמיר כהן
(צדוק: 18:18 18-06-2022)
סמארה אחי היקר כל עוד אמיר כהן אצלך לא יזוז כלום ושום דבר הוא פוטר מכל מקום במוקדם או במאוחר ראה מכבי הרצלה כסייפה נוער הרצליה עירוני טבריה פוטר אחרי 5 מחזורים. עדיף לך מוקדם להתפטר מהגורל המר לא מקצוען ולא נעליים תתעורר!!!
3
חבר של עודה שונא ישראל
( ירוק מקורי : 20:50 18-06-2022)
סמארה בכלל גר בכפר סבא כי פוחד מהיריות בטירה הלקוחות שלו 95 % יהודים והוא יורק עליהם ורוצה רק את פלסטין ואת היימן עודה זה אדם שמחייך אליך אך חושב שזה לא מדינה יהודית .
4
הנהלה
(מחמוד : 21:17 18-06-2022)
מספר אחד בניהול. טירה תמיד בלב
5
אדום עולה
(טירה בלב : 21:27 18-06-2022)
גאים בך דוקטור פאלח סמארה גאים בכל צוות ההנהלה שעובדת מסביב לשעון עבד טיטי אדים דעאס נהאד חמדאן מועד שחאדה דוקטור אחמד פאלח סמארה . ❤❤❤
6
המון הצלחה אחלה דוקטור
(סאאד : 22:35 18-06-2022)
כמה זה מרגיע ומשמח שעברת להיות היושב ראש .. עכשיו בטוח המועדון יתנהל לפי הספר בלי כל הטעויות הקטסטרופליות שגרמו לנו מבוכה בשנים קודמות
7
טירה
(הוגה דעות: 21:55 19-06-2022)
למרות ההחתמות אתם לא תעלו נשארים בליגה א עוד שנה ואחר כך מתפרקים
8
קבוצה של פראיירים
(טייבה: 17:25 20-06-2022)
לא משנה תמיד תשארו בליגה א קבוצה בלי לב ונשמה בהצלחה לטייבה וקלנסווה

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?