בן בנימין: "אם זה הסגל שהיה מתחיל את העונה, כפר קאסם הייתה עולה בפער גדול"

המעבר עשה לו טוב. בנימין המעבר עשה לו טוב. בנימין
אחד הבלמים הטובים במחוז הדרומי לא ממהר לקבל החלטה לגבי העונה הבאה ובוחן אופציות בליגה הלאומית: "אייהב השקיע הרבה כסף כדי לעלות ליגה"

שמשון כפר קאסם רצתה לעלות בעונה האחרונה לליגה הלאומית, אבל חוסר היציבות גרם לה שוב להיכשל ברגע האמת. הקבוצה התחילה רע את העונה, אבל אז החלו שינויים מהותיים גם בגזרתו של המאמן יובל נעים שהגיע למועדון וגם צירופו של הבלם בן בנימין שהגיע לכפר קאסם מ"רובי שפירא" חיפה.

בנימין סיכם: "מבחינה קבוצתית אני חושב שהיה לנו את הקבוצה הכי טובה בליגה. אם הקבוצה הייתה מתחילה את העונה עם הסגל שסיימנו את העונה אז היינו מסיימים במקום ראשון בהפרש גדול".

גם ברמה האישית יכולת לעשות יותר?
"מבחינה אישית התחלתי את העונה ברובי שפירא וכבר בתחילת האימונים נפצעתי ואז גם נדבקתי בקורונה ולקח לי זמן לחזור לעצמי אבל המעבר לשמשון כפר קאסם עשה לי רק טוב והרגשתי שאני חוזר לעניינים.   בסופו של דבר סיימתי את העונה עם 7 שערים שזה מרשים מאוד בתור בלם, וגם אני חושב שמאז שהגעתי היה לנו בהגנה תיאום מצוין. אנחנו הקבוצה ספגה כמעט הכי מעט שערים".

הפנים כבר לעונה הבאה.
"לגבי שנה הבאה אני עוד לא יודע איפה אשחק.  יש הרבה הצעות מליגה א' גם בצפון וגם בדרום אבל אני בודק עדיין כמה אופציות שיש בליגה לאומית ואם זה לא הסתדר אז אני ילך לקבוצה שתרצה אותיי. המטרה תהיה ללכת לקבוצה שתרצה לעלות ליגה".

בכל זאת מה המסקנה שאתה יוצא מהעונה הזאת?
"כמובן שאני מאוכזב שלא עלינו ליגה, כי היה לנו כמה הזדמנויות ובסוף נגד הקבוצות הכי חלשות על הנייר לא לקחנו את הנקודות וזה בא לידי ביטוי בסופו של דבר. ברור שזה כישלון גדול, איהב השקיע המון כסף וכל מי שהגיע לקבוצה יודע שהוא לשם תורה אחת וזה לעלות ליגה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שמשון כפר קאסם
(שמשון: 09:40 26-06-2022)
לא אחד שחקן ההגנה הטוב בליגות א עם אופציה של שער כול משחק הוא ישאר בכפר קאסם
2
רק דיבורים
(רינגו סטאר: 13:53 26-06-2022)
אם אתה מפרגן לאיהב ולשמשון כפר קאסם אז למה מכרתם אותם במשחק מול כפר שלם.כולך דיבורים שחקן מכור.
3
זכרון קצר
(זכרון קצר: 14:23 26-06-2022)
אתם לא ניתחתם את אשקלון ולוד. אז אל תאשים את הסגל של תחילת העונה. למרות תקציב שיא, לא ניצחתם את החלשות בליגה
4
בונים אשליות
(טל: 08:07 29-06-2022)
מה שנקרא דיבורים כמו חול ואין מה לאכול אתה הכי טוב ??? אז אל תמכור סיפורים ... תוכיח . תסתכל על התוצאות ותראה איפה נפלת

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?