עדי נימני: "ירדתי לליגה א' במטרה ברורה - לעלות ליגה עם טירה"

מגיע לאתגר חדש. נימני (אודי ציטיאט) מגיע לאתגר חדש. נימני (אודי ציטיאט)
הבלם לא חושש להצהיר באופן ברורה כבר בטרום העונה וגם עוקץ את מאמנו בעונה שעברה: "היה מאמן זר בראשון שלא רצה שאשחק שם וזה פגע בי"

טירה היא ללא ספק אחת המועמדות העיקריות לעליית ליגה בעונה הקרובה וזאת לאור מסע הרכש המרשים של היו"ר פלאח סמארה, המנהל המקצועי עבד טיטי והמאמן אמיר כהן.

במסגרת ההחתמות צירף הצוות המקצועי את הבלם עדי נימני. האחרון שיחק בשנים האחרונות בשתי הליגות הראשונות וכעת בחר לרדת לליגה א'.

נימני הסביר: "ירדתי לליגה א' בשביל מטרה ברירה והיא לעלות ליגה. הרגשתי בטירה שזה מקום משפחתי וגם עניין השבת מאוד חשוב לי כי אני אדם מאמין וכמובן הקהל הגדול של טירה עשה לי את הרצון להגיע".

הסגל מספיק טוב לעלייה?
"אני חושב שבונים כאן קבוצה בצורה שקולה וחכמה ורוצים לבנות סגל מאוזן וככה צריך להיות. אני סומך על ההנהלה ועוזר להם במה שאני יכול ונקווה שנתחיל טוב ונמשיך צעד אחד צעד".

איך אתה מסכם את העונה האחרונה בראשון?
"העונה האחרונה הייתה עם עליות וירידות ומה ששבר אותנו היא העובדה שלא הצלחנו להעפיל לפלייאוף העליון ומשם התדרדרנו אבל נשארנו בליגה למרות שציפו מאיתנו ליותר. ברמה האישית חילופי המאמנים פגעו בי כי הגיע מאמן זר שלא רצה שאשחק אבל אז גם הוא עזב וחזרתי להרכב".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
השנה ליגה קשה מאוד לא לזלזל
(עבד אלחי: 09:49 27-06-2022)
2
טירה
(מחמד: 13:05 27-06-2022)
רק טיירה⚘⚘
3
טירה עולה ליגה עם הסגל הזה
(מבין בכדורגל: 13:36 27-06-2022)
טירה תפתח פער נקודות כמו טבריה והיא תעלה. רעננה, שפרעם, כפר כנא וטייבה יהיו בפליאוף 2-5. רעננה הרוסה נפשית בגלל הירידה והיא תתקשה להמודד בתחרות. שפרעם התחזקה ויש לה שאיפות אך היא חדשה בליגה ולא תעלה. וטייבה עם הגנה רעועה וחלוץ מתנדנד.
4
בהצלחה
(מחמוד : 14:27 27-06-2022)
שחקן ענק בהצלחה וברוך הבא למועדון היקר שלנו
5
טירה
(אחד שיודע: 17:28 27-06-2022)
יא עמי חבל על הכסף טירה בחיים לא תעלה חבל על הזמן

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?