חאלד חלאיילה: "נראה שזאת תהיה העונה האחרונה שלי בכדורגל"

סמל גדול. חלאיילה סמל גדול. חלאיילה
בלעדי. אחד הסמלים של בני סכנין כבר חושב על היום שאחרי הכדורגל ומבהיר: "קשה להתנתק מהחיידק. חושב על אימון צעירים ואולי ניהול קבוצה בוגרת"

הקשר חאלד חלאיילה הוא אחד הסמלים הגדולים של הכדורגל במגזר הערבי בכלל ושל בני סכנין בפרט בכל הזמנים כאשר בעונה האחרונה בחר חלאיילה לרדת לליגה א' וחתם במכבי טמרה. הקשר שיחגוג יום הולדת 40 בעוד חצי שנה מסכם את העונה האחרונה, חושש לעתיד של טמרה וגם חושב על היום שאחרי הכדורגל.

איך אתה מסכם את העונה האחרונה?
"מבחינה אישית הייתה לי עונה טובה ועזרתי לקבוצה בצורה הטובה ביותר. גם ברמה הקבוצתית הייתה עונה מוצלחת כי הציפיות מכלתחילה היו שנילחם על הישארות אבל לא רק שנשארנו בליגה בהקדם אלא גם כמעט והגענו לפלייאוף העליון אבל לא בוכים על החלב שנשפך וסיימנו בצורה טובה את העונה".

לצערנו אבל העתיד של טמרה לא ברור.
"זה לא סוד שיש בעיות כלכליות קשות אבל אני בטוח שזה ייפתר. יש הרבה אנשים טובים בטמרה שלא ייתנו להתפרק וראש העיר יעזור לקבוצה ויתמוך כלכלית כמו שתמך בשנים האחרונות. מעבר לכך אין לי ספק שחברי ההנהלה ימשיכו לעזור כמו שעשו העונה. כרגע לצערי אין כלום אבל אני בטוח שהכל ייפתר בקרוב. הכדורגל תורם המון לעיר טמרה וזה חשוב לעזור לה".

איפה נראה אותך בעונה הבאה?
"אדע בשבוע הבא. כרגע אני בטמרה והמטרה להישאר בטמרה. אני רוצה להמשיך ולתרום לעיר כי אני אוהב את האנשים שם ואחכה עוד שבוע עם ההחלטה".

האם זאת השנה האחרונה שלך?
"הרבה דברים עוברים לי בראש. בגיל שלי כבר חושבים על יום שאחרי הכדורגל אבל אנסה לשחק כמה שאוכל אבל הגיל עושה את שלו ונראה שזאת תהיה העונה האחרונה בכדורגל".

מה תעשה אחרי הכדורגל?
"מי שנכנס לכדורגל מבין שמדובר בחיידק וזה כל החיים שלי. קשה לי להתנתק מהכדורגל וחושב על המשכיות כמאמן בקבוצות ילדים ואולי ניהול בקבוצה הבוגרת".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אחד שיודע
(אוהד: 17:42 02-07-2022)
תזכרו תמיד כקסחן חרה של אדם עוף מעל המפה
2
פרובקטור גדול

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?