ספיר יתח חתם בהפועל עכו

עלה כיתה. יתח עלה כיתה. יתח
פרסום ראשון: הבלם הנהדר של הפועל כפר שלם הרשים את אלון זיו וחתם לקבוצה. גורם בכפר שלם: "נקווה שאיתן אהרון יהיה מעורב יותר העונה בניהול הקבוצה"

הפועל עכו מהליגה הלאומית בונה את עצמה מחדש העונה ובעיקר במספר שחקנים צעירים מהליגות הנמוכות והיום החתימה את הבלם ספיר יתח. האחרון הרשים בעונה האחרונה בהפועל כפר שלם והחליט לא להישאר בליגה א' וחתם בקבוצה של אלון זיו. יתח אמר לאחר החתימה: "אני שמח מאוד להגיע למועדון הפועל עכו שנחשב מועדון מצויין בכדורגל הישראלי.
אני רוצה להודות לאלון זיו ויחד עם ההנהלה על האמון בי. אני מבטיח לעשות הכל על מנת לעמוד במטרות של המועדון והמטרות האישיות שלי, ואני מחכה בקוצר רוח לתחילת העונה״.

מצד שני כפר שלם עצמה הפתיעה היום כאשר החתימה את החלוץ עבדאללה אבו עביד. האחרון שיחק בעבר במועדון אך אז הוחלט לשחררו וכעת במועדון החליטו להחזירו. גורם בכפר שלם הופתע וציין: "כולנו תקווה שאיתן אהרון יהיה מעורב יותר העונה בניהול הקבוצה בכדי להחזיר אותה לליגה הלאומית".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שחקן מעולה!
(אוהד: 23:10 26-07-2022)
היה אחד מהשחקנים הכי בולטים לטובה אצלנו בשנה שעברה מצטער שלא נשאר אצלנו אבל יותר מראוי להתקדם ללאומית ללא ספק שחקן מאוד איכותי! תמשיך לעבודה קשה ותצליח ספיר זה מגיע לך! יאללה כפר שלם!
2
בהצלחה רבה
(חלילי: 08:41 27-07-2022)
בלם מעולה בהצלחה מאוהדי כפר שלם אחלה ספיר ניפגש בלאומית אינשלה

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?