שלומי אזולאי: "תמיד אשאר האוהד מספר אחד של מגדל העמק"

מתחיל אתגר חדש. אזולאי מתחיל אתגר חדש. אזולאי
השוער של הקבוצה הצפונית תלה את הכפפות ומונה לעוזרו של רומן זולו בדימונה. המטרה: "להתברג בחלק העליון של הטבלה"

בדימונה בונים הקיץ את הקבוצות המעניינות במחוז הדרומי והבנייה היא לא רק על כר הדשא, אלא גם על הקווים. השבוע מונה עוזר המאמן שלומי אזולאי. האחרון שיחק בשנים האחרונות כשוער בהפועל מגדל העמק והקיץ החליט לפרוש בכדורגל.

ראשית היית אמור להיות עוזר במגדל העמק. מה קרה?
"זה היה הכיוון שאאמן גם את קבוצת הנוער, אבל זה נפל בענייני שכר ואני מבין את אנשי מגדל העמק וכלל אין לי כעס עליהם. אני מאוד אוהב את מגדל העמק, אבל רוצה להצליח וכרגע בדימונה".

החלטת לפרוש הקיץ. איך אתה מסכם את הקריירה?
"זאת הייתה תקופה מאוד כייפית עם הרבה עליות וירידות. השנים האחרונות היו טובות אבל החלטתי על שינוי בקריירה שהאמת כבר בראשי מספר שנים כאשר אני גם שחקן וגם מאמן. כבר יותר משנה אני חושב על פרישה והקיץ החלטתי סופית שאני הולך על זה במיוחד שנפלה בחלקי ההזדמנות להיות עוזר מאמן בקבוצה הבוגרת והפנים כבר לאתגר הבא".

איך אתה נפרד מהמועדון הפועל מגדל העמק?
"זה היה הבית שלי והמקום שפרנס אותי ואת משפחתי ואני אוהב אותו ואת האנשים שיש שם. כולם רצו שנמשיך אבל זה לא הסתדר ואני להודות לכולם ותמיד אהיה אוהד מספר אחד של מגדל העמק. אני רוצה להודות גם לאשתי שנתנה לי את ברכת הדרך לעבור לדימונה כי אני פה מקריב את משפחתי ואשתי תמכה במהלך".

מה המטרות של דימונה לעונה הבאה?
"באופן אישי אני רוצה להתקדם בתחום האימון ונפתחה לי אופציה נהדרת כאשר רומן זולו פנה אלי. דיברנו על כמה נושאים וזה הסתדר ובכלל יש מה ללמוד מזולו שהוא מאמן מעולה ואנחנו חברים קרובים ושיתוף הפעולה יהיה מוצלח והמטרה להגיע לרמה הגבוהה. דימונה זה מועדון מסודר עם תנאים נהדרים של ליגה לאומית ומעלה וקהל נפלא".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מגדל
(אוהד: 15:14 03-08-2022)
אחלה של שוער צעד ענק עים מאמן גדול שיש לו דרך מאחל לשניכם בהצלחה תמסור את אהבתי לרומן מישראל חבר של אבא שלו מארק
2
חבל
(אחד שמכיר: 22:13 03-08-2022)
הייתה נישאר במקום שגדלתה בו אתה מגיע למקום מצורע בהצלחה לך..

סקר דאבל פס

מי תהיה הקבוצה החמה ביותר בעונת המלפפונים?