הופסקה פעילותה של בני כבביר

יום סוער נרשם אתמול בבית הדין המשמעתי וגם בבית הדין העליון. גולת הכותרת: קבלת ערעור ההתאחדות והפסקת הפעילות של בני כבביר עד לתום העונה הבאה. גם מכבי יפו בנענשות: משחק ביתי ללא קהל ומשחק נוסף ברדיוס. בנוסף גם הופסקה פעילותה של מכבי שגב שלום. הדיונים של כפר קאסם ומ.ס. בועיינה נדחו לשבוע הבא

עונשים משמעותיים הוטלו אמש על קבוצות בבית הדין המשמעתי שהיה רוחש פעילות. את מירב תשומת הלב ריכזו שני דיונים: האחד שנערך דווקא בבית הדין העליון שם ערערה ההתאחדות על העונש הקל שספגה בני כבביר במשמעתי (הפסקת פעילות לשני משחקים וקנס כספי) והשני במשמעתי שם הועמדה מכבי יפו לדין על יריקות של אוהדיה על קוון המשחק עם עמישב פ"ת.
אותם הדיונים הניבו שתי החלטות משמעותיות.
מכבי יפו נקנסה ב-3,000 ₪ אך יותר מזה נענשה בקיום משחק ביתי אחד ללא קהל (עונש שיחול על משחק הבית הבא ולא על זה עם קרית מלאכי) ובמשחק רדיוס נוסף. ביפו לא חיכו הרבה וכבר הגישו ערעור על העונשים שהפעלתם עשויה לגרום לקבוצה נזק כלכלי לא מבוטל.
בית הדין העליון החליט לקבל את ערעור ההתאחדות על קולת העונש שספגה בני כבביר בגין תקיפת השופט, אפי יואבוב במשחק עם מכבי פרדיס ולהפסיק לאלתר את פעילותה של הקבוצה עד לתום עונת 2011/2. עדיין לא ברור מה יעלה בגורלם של המשחקים שקיימה עד כה. האם יבוטלו או שעד סוף העונה יפסקו נגדה הפסדים טכניים.

יחמיצו את משחק הבית הבא. אוהדי מכבי יפו (צילום: אלון יהודיוף)
עונש משמעותי נוסף הוטל על מכבי שגב שלום שלא הזמינה מגרש למשחקה הביתי עם חבל מודיעין. פעילותה של הקבוצה הופסקה עד תום העונה ובנוסף היא נקנסה ב-500 ₪. שגב שלום הועמדה לדין גם על שיתופו של קאמל אבובילאל המוצהב במשחק נגד אור יהודה באמצע השבוע שעבר (עוד נפילה בחוק הצהובים החדש) וגם על איחור בהגעה למשחק. על שתי העבירות נקנסה הקבוצה ב-1,000 ₪. השחקן עצמו הורחק לשני משחקים.

הראל מלכה, מהצוות המקצועי של קרית מלאכי נקנס ב-600 ₪ בגין העלבת שופט המשחק עם בני טייבה.

עלי חליל, יו"ר הפועל כאוכב נקנס ב-200 ₪ על התנהגות בלתי הולמת במשחק עם מכבי עכו.

מכבי כפר סמיע/נחף נקנסה ב-1,500 ₪ בעקבות האירועים בתום המשחק עם מכבי עכו בו הפסידה בדקה ה-90.

אחווה כפר מנדא נקנסה ב-3,000 ₪ והוענשה בקיום משחק ביתי ללא קהל בגין התגרה שפרצה בסיום המשחק עם הפועל כפר סמיע. זו גם לא יצרה נקייה ונקנסה ב-2,000 ₪ + שני משחקי רדיוס ע"ת לשנה בגין מעורבותה באותה התגרה.

שלמו את מחיר התגרה עם כפר סמיע. הספסל של כפר מנדא

נידאם דראושה, חבר הנהלת הפועל איכסל הורחק עד תום העונה ונקנס ב-750 ₪ לאחר שהורשע בהעלבת שופט המשחק עם מגדל העמק.

מאמן קרית אונו, אופיר קופל הורחק ממשחק אחד בפועל ונקנס ב-750 ₪ לאחר שהורשע בהעלבת שופט המשחק עם האורתודוכסים יפו.

אברהם כדורי, שחקן מ.כ. אור יהודה הורחק מ-4 משחקים בפועל לאחר שהורשע בהעלבת שופט המשחק עם בני ג'לג'וליה.

יו"ר בני נוג'ידאת, רוני נוג'ידאת הורחק עד תום העונה ונקנס ב-1,000 ₪ לאחר שהורשע בהעלבת שופט המשחק עם הפועל כפר קרע.

איברהים ג'וואברה מבני פרדיס הורחק ל-3 משחקים בעוון העלבת שופט המשחק נגד קרית ים. עמיתו, מוחמד חסדייה ממכבי פרדיס הורחק ל-6 משחקים בפועל בעוון אותה עבירה כלפי שופט המשחק עם בית"ר חדרה.

גם זיאד אלעתמין מצעירי אלהואשלה ספג עונש זהה על עבירה זהה כלפי שופט המשחק עם אליצור יפו.
 

הדיונים בעניינם של כפר קאסם ומ.ס. בועיינה נדחו לשבוע הבא לאחר שדו"חות המשטרה טרם התקבלו.תגובות

+ הוסף תגובה
1
השופטים הפכו להיות שק חבטות של הקבוצות
2
דיי עם האלימות של הקבוצות הערביות דיי וכל הכבוד להתאחדות על העונשים
3
בטבלאות שבאתר הרישמי של ההתאחדות ביטלו את כל המשחקים של כבביר ! המרוויחה הגדולה היא שוב הפועל בקה אל גרבייה מכיוון שהם הפסידו לכבביר 1-2 במחזור השני ואילו מ.ס. פרדס חנה ניצחו את כבביר 5:0. כתוצאה מכך אפקטיבית הפועל בקה קיבלה את 3 הנקודות שהפסידה.
4
המרוויחה הגדולה: שוב הפועל בקה אל גרבייה
(מהפסקת פעילות כבביר: 16:24 31-03-2011)
הפועל בקה הרוויחה 3 נקודות יקרות במאבק העלייה מליגה ג' שומרון ! בקה הפסידו לכבביר 1-2 ואילו פרדס חנה ניצחו את כבביר 5-0. בקה קיבלו את 3 הנקודות בחזרה ביחס לפרדס חנה והם עם אותם נקודות, אבל משחק פחות מפרדס חנה !
5
דרך רשעים צלחה
(קוקו: 21:42 31-03-2011)
6
מה קורה עם הנקודות שהם צברו??? האם הם חוזרות לקבוצות ששיחקו נגדם? אשמח לקבל תשובה

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?