יוסי כנפו: "צוחקים עלינו בעיניים, כל יום יש טילים - אי אפשר לחזור"

שחקני א.ס אדומים אשדוד (מוטי קדוש) שחקני א.ס אדומים אשדוד (מוטי קדוש)
הבעלים של א.ס אדומים אשדוד בהתקפה חריפה על ההחלטה להחזיר את הליגה ב-5 בדצמבר. לדבריו, "צריך להקפיא עלייה וירידה. אם חתמת חוזה עם שחקן, אין לך איך לשלם לו"

45 ימים למלחמה בדרום וליגה א' צפויה לחזור כבר בעוד שבועיים: א.ס אדומים אשדוד היא אחת הקבוצות שהוציאה את שחקניה לחופשה ללא תשלום, כפיר שפרסמנו בדאבל פס, שחקני הקבוצה מתאמנים בימים אלו אימוני רשות כדי לשמור על כושר, בקבוצה קיבלו אפשרות לשחק באצטדיון רמת גן, כמו גם עירוני אשדוד. אך האיש החזק במועדון, יוסי כנפו, מתקומם על ההחלטה לחזור.  "צוחקים עלינו בעיניים. לא מתאים לשחק כדורגל בזמן מלחמה. ההתאחדות מה אכפת לה? בלי קהל. אי אפשר לשחק", אמר כנפו. 

כנפו טוען כי הוא שוחח עם גורמים בהתאחדות לכדורגל, אך הם דבקים בהחלטה להשיב את הליגה כבר בעוד כשבועיים. "אמרנו ודיברנו אתה מדבר לקיר, הם החליטו לפתוח את המשחקים ב-5 בדצמבר. יש כל יום טילים".

כשנשאל על האפשרות שקבוצתו תשחק ברמת גן אמר: "מה ייתן לי לשחק ברמת גן, הקהל שלי יגיע לרמת גן? אני צריך לשלם לאוטובוס לרמת גן להתאמן, איזה מן מציאות. דיברנו עם קבוצות אחרות. קבוצות שהעירייה משלמת מה אכפת להם. הפעם אנחנו שוברים את  הראש ודואגים לכסף". 

"אני הוצאתי את השחקנים שלי לחל"ת", מספר כנפו "השחקנים מתאמנים לבד לשמור על כושר. כל שחקן רוצה לשחק כדורגל, נמאס לשבת בבית, אבל זה לא נותן לנו שום דבר. אני מבחינתי הייתחי סוגר את הליגה לשנה. צריך להקפיא עלייה וירידה. אם חתמת חוזה עם שחקן, אין לך איך לשלם לו. ההתאחדות לא עוזרת, המדינה לא עוזרת. כולם עצרו את ההכנסות. גם במחלקת הנוער יש פגיעה כלכלית, ההורים משלמים ואין אימונים". 

"אני לא מאמין שהליגה תיפתח ב-5 בדצמבר", אומר כנפו. "זה בושה לשינו שהוא מאשר את זה. גם בליגת העל הלכו הזרים, אני לא רוצה שישחקו במלחמה. יש לנו שחקן במילואים. יש מלחמה וזה לא פשוט. אין שום כיף לשחק כדורגל. אני אוהב כדורגל אבל לוקחים לי את הנשמה שלי. לא יכול להיות שזה יעלה לי ביוקר". 
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יבנה
(אלכס : 14:43 20-11-2023)
אתא בושה לכדורגל אסור לתת לחמס לנצח אותנו בספורט החלטה נכונה בשלב זה לשחק ללא קהל צריך לדרוש ממשרד הספורט פיצויים
2
צודק מאה אחוז
(אופיר: 16:25 20-11-2023)
צודק כולם שקרנים רק כסף לא אכפת להם הרוגים חטופים טילים רק כסף ימכרו את הילד שלהם בשביל כסף
3
בכיין
(רודי: 19:22 20-11-2023)
בכיין כמו כנפו אין, כולם במחוז הדרומי באותו מצב, רק הוא מתבכיין כמו שהוא יודע
4
הבעלים?
(להתקווד: 20:10 20-11-2023)
האיש החזק ? שיש סתימה בסיוף במועדון קוראים לו
5
תשלם לשחקנים מהפיצוי
(פחימה : 21:25 20-11-2023)
כנפו תכף תקבלו פיצוי ממשרד הספורט תשלם לשחקנים משכורות שלא תיקחו את הכסף תיזהרו כי אם תעשו את זה לא תעלו ליגה תרדו עוד ליגה
6
למגיב מספר 2
(מנחם: 00:42 21-11-2023)
אופיר יא אוכל בתחת אתה לא רוצה להפסיק להגיב בכל קבוצה שאין טעם לכדורגל? אנחנו לא אשמים שאין לך שקל בכיס ובנית קבוצה של מתנדבים אין לך שקל תמסור את הקבוצה ולך הבית
7
חלאס לבכות
(מגיב מספר 2 רגב : 00:43 21-11-2023)
לא טוב לך בכדורגל תעזוב את הכדורגל אם אתה לא רוצה ככ לחזור
8
מושחתים נמאסתם
(אוהד: 05:02 21-11-2023)
על מה אתה בוכה כנפו אתם גביתם ממחלקות הנוער עשרות אלפי שקלים והוצאתם את כולם לחלת בזמן שהכסף נכנס שמועדונים אחרים החזירו תשלומים להורים עדיין אתם מקבלים תקצוב מהעירייה ללא כל פעילות וקהל חחח לא היה לך אף פעם רד לקרקע ותחזור לעסקי הגזלן

סקר דאבל פס

מי הקבוצה הכי מרשימה עד כה מבחינת החתמות בליגה א' דרום?