אחמד סבע: "רבים מתפרנסים מכדורגל, לכן אני בעד חידוש הליגה"

יהיה קשה. סבע יהיה קשה. סבע
מאמנה של בני זלפה בעד החזרת הפעילות בליגה א'. "למרות המצב הקשה, חייבים לחזור למשחקים ולסיים את הליגה כמתוכנן". הקבוצה טרם חזרה להתאמן

משחקי ליגה א' אמורים להתחדש בעוד שבועיים, אבל חלק מהקבוצות טרם חזרו להתאמן. אחת הקבוצות שלא חזרה לאימונים בשלב זה היא הפועל בני זלפה כאשר ההנהלה מסרה שרק בסוף השבוע תתקבל החלטה מתי לחזור לאימונים. 

החלטת ההתאחדות לגבי חידוש הליגות גררה אחריה תגובות שונות. יש מי שהיו מרוצים מההחלטה ויש כאלה שלא אהבו אותה. אחמד סבע, מאמנה של בני זלפה סיפר בראיון שערכנו איתו על הקשיים הצפויים ועל מה הוא חושב על החלטת ההתאחדות.

מה דעתך על ההחלטה להחזיר את הליגה בעוד שבועיים?

"אני מסכים עם החלטת ההתאחדות. אנשים חיים ומתפרנסים מכדורגל ולמרות המצב הקשה הכדורגל גורם הנאה לאוהדים כך שאני חושב שזו החלטה טובה מצד ההתאחדות".

איך ההפסקה שנכפתה על כולם תשפיע מבחינה מקצועית?
"יהיה קשה מאוד לרוב הקבוצות. הרבה קבוצות טרם חזרו להתאמן כולל הקבוצה שלי. המצב הוא שהקבוצות צריכות להתכונן מחדש בדיוק כמו אימוני טרום העונה. אני חושה שלא יהיה מספיק זמן לחזור כמו שצריך ויהיו גם פציעות של שחקנים בגלל זה. בסך הכל צריכים להתמודד עם המצב שנוצר".

היתה פגיעה גם מבחינה כלכלית.
"ברור לכולם שיש פגיעה כלכלית בנוסף למקצועית כי זו העבודה שלנו ומקור הפרנסה שלנו ונפגענו מזה אבל צריכים להבין גם את ההנהלות שאת רוב התקציבים הן משיגות מאנשי עסקים שגם הם נפגעו קשות בגלל המצב. אין מה לעשות, אנחנו צריכים להתמודד עם המצב הזה".

יש כאלה שקראו לסיים את העונה עכשיו גם בגלל אי הודאות לגבי המצב. מה דעתך על זה?
"קל לומר בואו נסיים את העונה, אבל מצד שני הכדורגל הוא מקור הפרנסה היחיד עבור רבים מהשחקנים והמאמנים. מה שנכון לעשות זה להחזיר את הליגה ולסיים אותה כמתוכנן".
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בושה
(אחד שיודע: 00:19 22-11-2023)
פרנסה אם יבוא קהל,אין כרגע קהל,אז מה בכוח לשחק. לכו תעבדו
2
בושה להגיב כך
(הרצליאני: 10:08 22-11-2023)
כנראה שכותב התגובה של ''לכו לעבוד'' נהנה מהכנסה קבועה שאינה תלויה במצב הביטחוני פה בארץ ומאפשר לו לזלזל במשפחות שזאת הכנסתם היחידה. מה זה ''לכו לעבוד'' כאילו שיש עבודות בשפע בזמן הזה

סקר דאבל פס

מי הקבוצה הכי מרשימה עד כה מבחינת החתמות בליגה א' דרום?