״טעויות קיצוניות״: אחרי ההפסד להרצליה - עפולה פנתה לאיגוד השופטים

מאוכזבים (מדיה הפועל עפולה) מאוכזבים (מדיה הפועל עפולה)
אחרי הפנדל שנשרק אמש לזכותה של מכבי הרצליה, הפועל עפולה פנתה לאיגוד השופטים וטענה כי בשישה מקרים שונים היא קופחה על ידם

הפועל עפולה שלחה היום (שלישי) מכתב זועם לאיגוד השופטים באמצעות עו״ד שי טל, במכתב היא התלוננה על טעויות שיפוט קיצוניות נגדה.

״הריני להסב את תשומת ליבך כי מתחילת העונה מבוצעות כלפי מרשתי טעויות שיפוט חמורות וקיצוניות אשר לא פעם מכריעות את גורל משחקיה״, כתב עו״ד טל. ״על מנת לסבר את האוזן מצרפת מרשתי לתלונה זו סרטון ובו שלל טעויות השיפוט אשר מפורטות בקצרה כדלהלן: במחזור הראשון נגד מכבי יפו פסל השופט שער חוקי של הקבוצה.  במחזור השני נגד בני שפרעם נשרק פנדל לחובת הקבוצה שלא היה ולא נברא. במחזור החמישי נגד הפועל ק"ש אושר שער לק"ש לאחר השתלטות השחקן עם היד. במחזור השישי נגד טבריה נגעו שחקני טבריה 4 פעמים ביד ברחבה תוך התעלמות השופט. במחזור השביעי נגד א.א. פאחם נגע שחקן א.א.פאחם ביד ברחבה תוך התעלמות השופט. במחזור השמיני נגד מכבי הרצליה נשרק פנדל לחובת הקבוצה שלא היה ולא נברא.
 
עוד טען כי ״האמרה כי ׳טעויות שיפוט הן חלק מהמשחק׳ לא מתאימה לצערנו במקרה זה בשעה שבוצעו כלפי מרשתי 9 טעויות שיפוט קריטיות ב- 8 מחזורי ליגה. נראה כי לא מדובר ברצף טעויות מקרי אלא מעשה קיפוח מתמיד ושיטתי בו היד קלה על המשרוקית נגד מרשתי. אשר על כן, דורשת מרשתי כי איגוד השופטים יתייחס לטענות אחת לאחת תוך ביצוע בדק בית על מנת להבין מדוע קיימות כל כך הרבה טעויות שיפוט חמורות נגד מרשתי ובד בבד למנוע מצב שמקרים מסוג זה לא ישנו בעתיד״.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
עפולה
(מרדכי: 18:20 21-11-2023)
אתם מוכרי משחקים. לכו קיבינמט. הלוואי תרדו ליגה מיותרים
2
בושה
(אריה : 11:34 22-11-2023)
על מה להגיש תלונות שיפוט .תסתכלו איזה גועל אתם מראים במגרש קבוצה דל ליגה ב לא יותר
3
רומן זולו חלש מאוד
(בוסקילה: 16:50 23-11-2023)
לפטר מיד את רומן זולו שיחזור לאמן בליגה ג" עפולה מוכרת משחקים אמן יתרסק המועדון הזה ובמיוחד בגלל שלשחקן עפולאי אין עתיד,זה מקום שמשביח שחקנים למכבי חיפה,בושה של מועדון! חבורה של אפסים.

סקר דאבל פס

מי הקבוצה הכי מרשימה עד כה מבחינת החתמות בליגה א' דרום?