ענר שכטר: "נקווה שננסה להיות טובים יותר אחד כלפי השני גם ביום יום וגם בכדורגל"

חוזרים לשחק. שכטר חוזרים לשחק. שכטר
החלוץ שפתח את העונה במועדון כדורגל ירושלים וכמו כל המדינה מתקשה לעכל את הבשורות החדשות מחודש אוקטובר. לגבי החזרה? " זה נותן לאנשים סוג של בריחה"

הימים הקשים במדינת ישראל עצרו את השגרה גם בכדורגל בליגות הנמוכות והתאחדות לכדורגל הודיעה בשבוע שעבר כי ברצונה להחזיר את הליגות כבר במהלך חודש דצמבר. אחת הקבוצות המעניינות בליגות האלה היא מועדון כדורגל ירושלים ואחד השחקנים המרכזיים שלה הוא ענר שכטר.

שכטר התייחס למצב בישראל: "כמובן שהמצב קשה לכולנו רובנו כל היום סביב המסך מחכים לבשורות טובות רוצים לשמוע על עוד חטופים שחוזרים הביתה תקופה לא נעימה שתעבור אני מקווה במהרה ושנצא מפה לימים טובים שנפקח את העיניים וננסה להיות טובים יותר אחד כלפי השני בכדורגל וביומיום שלנו אחרי החושך בא האור. אנחנו בדיוק לפני חג החנוכה שאני מאמין שיביא איתו אור גדול שייגרש את החושך שהיה לנו בעזרת השם".

היית בעד החזרה של הליגות?
"אני חושב שכרגע בסיטואציה הנוכחית צריך לחזור לשגרה ולהחזיר את הליגות. הכדורגל נותן לאנשים סוג של בריחה וזה יכול להקל קצת על הסיטואציה כמובן שחשוב שהכל יהיה בסביבה מאובטחת ושתיהיה אפשרות להגיע למרחב מוגן בצורה הכי מהירה".

ומה קורה בקבוצה שלכם בנושא הקיצוץ?
"אני לא יודע מה קורה בקבוצות אחרות אני יודע שאצלנו בקבוצה הגענו להסכמות מהר מאוד עם הבעלים שלנו כל הצדדים מבינים את הסיטואציה שנקלענו אליה ובכללי אני חושב שצריך למצוא את עמק השווה בנושא הזה גם שחקנים וגם בעלי קבוצות".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אין מצב כזה
(הוגה דעות : 10:41 03-12-2023)
אנחנו עם של חארות,אשר יודע להתלכד ברובו רק בעת צרה.מיד עם תום המלחמה נמשיך לאכול זה זה תחת הנהגתו הכושלת ביותר של נתניהו ורע-ייתו וחבר מרעיו מהליכוד וטיפוסים אפלים כמו בן גביר וסמוטריץ אשר כל שלטונם בנוי על שיטת הפרד ומשול - מלחמת אחים

סקר דאבל פס

איזה קבוצה תעפיל לליגה לאומית בסיום העונה?