שלושה משחקי קצוות: לקראת יום שני בליגה הלאומית

הכתומים משכונת התקווה מעוניינים להמשיך בחגיגות (מדיה בני יהודה) הכתומים משכונת התקווה מעוניינים להמשיך בחגיגות (מדיה בני יהודה)
בני יהודה, רמת השרון וטבריה יעשו הכל כדי לנצח את היריבות הדי נוחות שלהן, ובו בזמן יתפללו שכל אחת מהקבוצות הללו תמעד ותפנה את המקום שלה בדרך לצמרת הליגה

המחזור התשיעי של הליגה הלאומית בכדורגל יושלם מחר (שני) עם שלושה משחקי קצוות, זאת לאחר הניצחונות המפתיעים של בני שפרעם וסקציה נס ציונה ביום שישי האחרון, ולאחר הניצחון הדרמטי של קריית שמונה. 

הפועל רמת גן - בני יהודה (שני, 19:00, אצטדיון רמת גן)
הפועל רמת גן  רושמת כבר ארבעה משחקים ללא ניצחון, ומאז שחזרה מהפגרה היא רושמת שני הפסדים ותיקו. במחזור האחרון, הקבוצה הפסידה להפועל כפר סבא, קבוצה נוספת שלא מרשימה יותר מדי. מנגד, ניצבת בני יהודה שרשמה שבוע אדיר שכלל ניצחונות על נס ציונה ורמת השרון, לאחר הזעזוע מההפסד להפועל עכו. בזמן שבני יהודה נראית טוב ומקבלת גם את אלמוג בוזגלו בכושר נהדר, ורוצה להמשיך את המומנטום, היריבה שלה רוצה להשיג ניצחון לאחר הרבה זמן וברמת גן יתקשו לעשות כך ביכולת כל כך מזעזעת. 

הפועל ראשון לציון - הפועל ניר רמת השרון (שני, 19:00, אצטדיון הברפלד)
הפועל ראשון לציון היא לא קבוצה כל כך גרועה, היא הפסידה רק פעמיים ויש לה את ההגנה השלישית בטיבה בליגה, אך בו בזמן הקבוצה לא מצליחה לכבוש ולנצח משחקים ומחזיקה בניצחון אחד בודד. הפגרה ולא הביאה עימה בשורה. בצד השני, הפועל ניר רמת השרון נמצאת במומנטום מעט שונה ממה שאיפיין אותה בתחילת העונה, על אחת כמה וכמה לאחר ההפסד לבני יהודה והתיקו נגד עכו. הולך להיות משחק מאתגר לשתי הקבוצות. 

הפועל כפר סבא - עירוני טבריה (שני, 19:00, אצטדיון לויטה)
הפועל כפר סבא היא לא קבוצה יציבה, אך יאמר לזכותה שהיא חזרה טיפה טוב יותר מאז ההפוגה. הקבוצה עשתה תיקו עם מ.ס כפר קאסם, הפסידה בשיניים לקריית שמונה החזקה ומגיעה למשחק לאחר ניצחון קטן על הפועל רמת גן החלשה. טבריה לעומת זאת מגיעה במומנטום טוב לאחר ניצחון על נוף הגליל, תיקו עם יפו ובשבוע שעבר חגיגה של 3:0 על בני שפרעם, אין ספק שהיא הפייבוריטית במשחק ולנגד עיניה יעמוד ניצחון שידביק את הפער שלה לשלישייה הראשונה.  

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

איזה קבוצה תעפיל לליגה לאומית בסיום העונה?