השיחה של הנהלת קריית מלאכי והאוהדים

שחקני קרית מלאכי (רועי אסרף, מדיה מכבי עירוני קרית מלאכי) שחקני קרית מלאכי (רועי אסרף, מדיה מכבי עירוני קרית מלאכי)
אוהדי הקבוצה לא היו מרוצים מהיכולת הקבוצתית ומהסיבוב הראשון. אמש התקיימה ישיבה בנוכחות המאמן, השחקנים, חברי ההנהלה ונציגי האוהדים במטרה ליישר את ההדורים

מכבי קריית מלאכי קיימה אמש (ראשון) מפגש בין נציגי האוהדים, חברי ההנהלה, המאמן דני טולמסוב ושחקני הקבוצה. האוהדים לא היו מרוצים מפתיחת העונה והנהלת הקבוצה החליטה לקיים שיחה כדי לתאם איתם ציפיות ולצאת לדרך חדשה.

בקריית מלאכי הסבירו כי ״מטרת השיחה הייתה ליישר את ההדורים ואת רף הציפיות כל העונה הנוכחית. האוהדים אמרו את שעל לבם, ההנהלה מצדה הבהירה את מהות ומטרת העונה שהיא הישארות בליגה וביסוס מקומה של מכבי קריית מלאכי כשותפה משמעותית בליגה א׳, לאוהדים הובהר שמטרה זו הוצבה בפני המאמן עם הגעתו ואליה מופנות הציפיות והתבנית המקצועית היא להציג כדורגל חיובי ויחד עם זאת אחראי״.
 
עוד נמסר בהודעת הקבוצה כי ״בסיכום הערב התקבלה בקרב נציגי האוהדים החלטה כי מעתה ואילך ילוו את הקבוצה בעידוד לאורך כל המשחקים והרגעים, הטובים ואלה שפחות״. 

נזכיר כי ביחס לתקציב הקבוצה קריית מלאכי רושמת עונה די טובה כעולה החדשה, בתחילת העונה המאמן שעלה עם הקבוצה ליגה יואל סויסה פוטר ואת מקומו תפס דני טולמסוב. קריית מלאכי ניצבת במקום ה-9 עם שישה ניצחונות, שתי תוצאות תיקו ושבעה הפסדים.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
קרית מלאכי
(אוהד אמיתי: 22:05 12-02-2024)
אוהדים זבל המיץ של הזבל
2
קרית מלאכי
(אוהד אמיתי: 22:05 12-02-2024)
אוהדים זבל המיץ של הזבל
4
קרית מלאכי
(א א: 12:35 13-02-2024)
זאת קריית מלאכי לא מכבי חיפה לאט לאט רק עליתם ליגה ואתם במקום טוב באמצע הטבלה
5
אוהדים חמים ששרופים על הקבוצה
(מלאכי לא תרד ליגה!: 04:29 14-02-2024)
אוהדים חמים שאוהבים את הקבוצה לטוב ולרע! כל משחק מעודדים שרים ועושים קרנבל ביציע לאותם מגיבים הלואי והיו לכם אוהדים כמו למלאכי הקינאה אוכלת אתכם! יאללה מלאכי תראו לליגה שאתם אוהדים מהלב והנשמה ????
6
מי המטומטם שהחליט לפטר את סויסה?
(קרית מלאכי: 07:47 14-02-2024)
7
כאן הנפילה מתחילה
(אבי: 13:53 14-02-2024)
מתאום מכניסים אוהדים לישיבה מי שהקבוצה לא נראת לו שלא יגיע אבל ברגע שמערבים אוהדים כאן מתחיל כדור שלג שיהרוס את הקבוצה ראו דוגמה בית"ר ים לא מצליחה להתרומם בגלל האוהדים

סקר דאבל פס

איזה קבוצה תעפיל לליגה לאומית בסיום העונה?