משחק העונה הבטיח וקיים: שיוויון בין טירה לרעננה

משחק העונה (דאפר מחאמיד) משחק העונה (דאפר מחאמיד)
מג׳ד אגברייה כבש במחצית הראשונה, עמית מור איזן. כ-2,500 אוהדים סיפקו אווירה מדהימה

משחק עונה בליגה א׳ צפון: מוליכת הטבלה הפועל רעננה התארחה אמש (שני) אצל טירה, שניצבת במקום השני, לעיני 2,500 אנשים, שנהנו מחוויית כדורגל יוצאת דופן.

סיקור המשחק:
שתי הקבוצות שיחקו פתוח, הלכו על כל הקופה ורצו לנצח. המשחק נפתח עם יוזמות של טירה, מנגד רעננה הייתה מבוהלת בהתחלה. בדקה ה-10 רעננה התחילה להתעורר. בהתקפה הראשונה ניר עזריה בעט כדור שטוח לקורה והחוצה. בדקה ה-18, התקפה לרעננה,  מג׳ד אגברייה בעט שטוח לפינה השמאלית מ-25 מטר וקבע 1:0 בשער יפיפה לרעננה.

אחרי כיבוש השער, המשחק נרגע, ובדקה ה-33 פיראס גנאים, חלוצה של טירה, בעט חלש לידיו של השוער עמית סרוסי. בדקה ה-35 שוב פיראס גנאים בעט כדור מסוכן שחלף ליד הקורה. לקראת סיום המחצית לא היו התקפות מסוכנות והיא הסתיימה ביתרון 1:0 לרעננה.
 
טירה פתחה את המחצית השנייה בסערה. בדקה ה-65, התקפה לטירה. שלום אדרי פרץ מצד שמאל  ומצא במסירת רוחב את פיראס גנאים, שמסר בצ׳יפ לעמית מור, שבעט לחיבורים ואיזן את התוצאה ל-1:1. בדקה ה-73, שלום אדרי חטף כדור מהגנת רעננה, מסר רוחב לגנאים, שבעט החוצה מחמישה מטרים.

המשחק נפתח לחלוטין ושני המאמנים הלכו על כל הקופה והכניסו את כל הכלים ההתקפיים שעומדים לרשותם. בתוספת הזמן, שתי הקבוצות בשלוש התקפות של מאה אחוזים. אך התוצאה משקפת את המשחק, 2,500 אוהדים, שהגיעו למשחק זכו לחווית כדורגל יוצאת דופן, משחק העונה הבטיח וקיים.
 


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
טירה
(טיראוי : 15:33 27-02-2024)
פיראסי גנאיים יכל לסיים את הנשחק . החמצה מחמשה מטרים מול שער ריק . הלכה עלינו עונה שלה . דבר שני אין מקום בליגה א לשחקן חלש כמו שובל . היתה טעות של סירוטקין להכניס אותו במקום עמית פשוט הוא החליש את טירה . חייבים להיעזר בעמיד קשוע באמצע .
2
טירה
(טיראוי : 15:34 27-02-2024)
פיראסי גנאיים יכל לסיים את הנשחק . החמצה מחמשה מטרים מול שער ריק . הלכה עלינו עונה שלה . דבר שני אין מקום בליגה א לשחקן חלש כמו שובל . היתה טעות של סירוטקין להכניס אותו במקום עמית פשוט הוא החליש את טירה . חייבים להיעזר בעמיד קשוע באמצע .
3
קהל של ליגת העל
(גדעון : 20:05 27-02-2024)
איזה קהל יש לטירה, עם כל הכבוד לכמה קבוצות בליגות העל אין להם את הקמות שיש לטירה. צמרמורת מה שהיה אתמול במשחק
4
מי שראה את המשחק נהנה מרמה ממש גבוהה של שחקנים וקבוצות משתי הצדדים ברמה גבוהה. רוב גדול של שני ההרכבים שחקנים הרבה יותר טובים מהרבה שחקנים בליגה הלאומית!!
5
טירה ללאומית
(אחמד: 21:13 27-02-2024)
עמית מור ושלום אדרי מעל הליגה בדרך ללאומית
6
האם זה מקרי שאותו שופט מגירא אני חושב ישפוט רעננה במשחקים נגד בקה ונגד מכבי אום אל פחם ונגד טירה!!! לבדןק בבקשה

סקר דאבל פס

איזה קבוצה תעפיל לליגה לאומית בסיום העונה?