"המטרה - להיות הקבוצה השלישית בחשיבותה במחוז ירושלים"

בית בית"ר מעלה אדומים
בית"ר מעלה אדומים מובילה את ליגה ג' מרכז וחולמת על עלייה לליגה ב' ובהמשל לליגות בכירות יותר. מנהל הקבוצה מיקי קריגר: "בעונה הבאה אנחנו הולכים מאוד חזק ומכוונים בלי להשתחצן חלילה להמשיך את הדרך ומקווים לעלות לליגה א'"

בית"ר מעלה אדומים עושה עבודה נפלאה בליגה ג' מרכז ומוליכה את הטבלה בגאון עם 15 ניצחונות ב-15 משחקים ופער של 6 נקודות מעירוני בית שמש השנייה ונדמה כי היא בדרכה לליגה ב'. בתחילת העונה, הגיעו מהאקדמיה המאמן שרון ניצן ומנהל הקבוצה מיקי קריגר. 

"לפני שהגעתי לקבוצה והכרתי את הליגה - אמרתי שאני עולה ליגה", סיפר ניצן ל"דאבל פס", "התחלנו לשחק ולנצח, עשינו ניצחון גדול על בית שמש במחזור השני ואז נבנינו ממשחק למשחק. במחזור הלפני אחרון נגד טירת שלום - חששתי, אבל השחקנים שלי עשו משחק גדול והבסנו אותם 9:3, אמרו לנו שיש פה משהו אחר". 
 
במעלה אדומים הציבו מטרה להיות הקבוצה השלישית בחשיבות באזור ירושלים אחרי הפועל ובית"ר. בקבוצה מנסים להעביר את הקבוצה הבוגרת לבעלות עירונית והם בשיחות עם ראש העיר החדש והנבחר של מעלה אדומים גיא יפרח, שבעצמו היה שחקן במחלקת הנוער של החברה ולפי ראשי הקבוצה הבטיח להגדיל את התמיכה בקבוצה וזאת לאחר שב-32 השנים האחרונות ראש העיר בני כשריאל לא תמך יותר מדי בקבוצה. 

מיקי קריגר, מנהל הקבוצה אמר: "היעד שלנו בעיקר אחרי שהתחלף ראש העיר לאחר יותר מ-30 שנה, שלא עניין אותו כדורגל וכמעט לא תיקצב אותנו. בעקבות היבחרו של ראש העיר החדש, אוהב כדורגל, שהבטיח לנו שיעלה את התקציב במאות אחוזים לעונה הבאה וכל תקופת הקדנציה. היעד שלנו בעזרת ה' כאמור לעלות לכיוון ליגה א' ולאומית ולהיות הקבוצה השלישית המובילה באזור ירושלים. זה אפשרי וזה היעד של המאמן והצוות. הרבה שחקנים התחילו אצלנו ועברו כמו זיו בן שימול שעבר למכבי חיפה ועוד כשרונות בעבר אבי ריקן, קובי מויאל, שי חדד, שאצלנו עוזר בתור ותיק, חן עזריאל ועוד הרבה כשרונות שפעם חזרו ואנחנו מקווים שיישארו פה".

כוכב הקבוצה הוא גיא בן קסוס, בן ה-28 שכבש העונה 29 שערים ב-15 מחזורים, גם יותם וייס מככב בקבוצה, לאחר שגדל במחלקת הנוער של מ.ס אשדוד ובעונה שעברה שיחק בהפועל בקעת הירדן. וייס נפצע בתחילת העונה והיה לו ספק בנוגע להמשך הקריירה, אך הוא בחר לפתוח את העונה במעלה אדומים. 

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אדון ניצן תירגע זה ליגה ג'
(יאיר: 21:08 27-03-2024)
מעלה אדומים חשובה מאוד לכדורגל באזור ים רק בלי קבוצת בת של הפועל וביתר ירושלים כי זה מתכון לכישלון
2
מעלה אדומים
(אבי : 09:04 28-03-2024)
חחחחח ביתר יש רק אחת ומזה הפועל אין דבר כזה בירושלים יש קבוצה אחת בירושלים וכל השאר חרטה
3
בהצלחה למעלה אדומים
(אייל: 22:24 29-03-2024)
כשביתר סוף סוף תיעלם בגלל האוהדים שלה ותרד מהמקום השני, כשבמקום הראשון זו הפועל ירושלים, שאין מה להגיד היא הכוח העולה בירושלים, אז יש לכם מקום מכובד כעיר גדולה להיות במקום שני בירושלים.

סקר דאבל פס

איזה קבוצה תעפיל לליגה לאומית בסיום העונה?