מטורף: 4:4 בין שמשון תל אביב לכפר שלם

כבשו וספגו. שחקני שמשון תל אביב כבשו וספגו. שחקני שמשון תל אביב
הדרבי הקטן של תל אביב הפך למשחק הגדול ביותר של המחוז הדרומי. שוהם: "לשוער שלנו היה יום פחות טוב וזה קורה גם לשוערים גדולים"

וואו, וואו ועוד פעם וואו. אוהדי הפועל כפר שלם ושמשון תל אביב ציפו כי המשחק בין השתיים יהיה משחק מעניין אבל ציפו שיצליחו לראות שמונה שערים. המשחק בין השתיים הסתיים ב-4:4. המשחק התחלק לשתי מחצית כאשר הראשונה הייתה בשליטה מוחלטת של שמשון תל אביב שירדה למחצית ביתרון 1:3 משערים של אביתר מזרחי, אורי זוהר וחמזה מואסי. עומר בוארון רק הצליח לצמק.

נועם שוהם זעם על שחקניו במחצית שעלו אחרת ואף הצליחו לעשות את השינוי ולכבוש עוד שערים על ידי צמד של עומר בוארון ושער נוסף של עידו אקסברד. מואסי הצליח לכבוש שער עבור שמשון ולהביא נקודה יקרה קבוצה של חי אבייב.

שוהם סיכם ואמר: "משחק בקצב גבוהה לא פשוט להבקיע ארבעה שערים נגד שמשון שהיא קבוצה הגנתית טובה מהצד השני קיבלנו גולים לא מחוייבים במציאות יום פחות טוב של לידור השוער שלנו אבל זה קורה גם לשוערים גדולים יותר הוא ירים את עצמו יש לו אישיות טובה . עברנו עוד שבוע נשארו נתכונן לחולון בשבוע הבא אין עוד הרבה נצטרך לסחוט את עצמנו עד הסוף כדי להשיג את המטרה יש לי חבורה של גברים בקבוצה עם הרבה יכולת והמון אופי אני סומך עליהם בעינים עצומות שידעו לעשות את העבודה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הכתום עולה
(משה: 23:39 28-03-2024)
השוער של הכפר שוער מעולה והביא עד היום נקודות גם בדימונה הוא היה מעולה וגם בעוד משחקים והיום היה ביום פחות טוב וזה קורה, הוא חלק מההצלחה של הקבוצה לאחרונה ושאפו למאמן שיודע להרים אותו אחרי הופעה פחות טובה ופה נמדדים!! הכפר עולה
2
שוער? אה שוהם?
(עבריינים כפר שלם: 00:44 29-03-2024)
אם לא האיומים במחצית נראה לך אתם חוזרים למשחק? אתם זבלים הייתם ותישארו כפר שלם האפסים
3
נועם מה אתה מבלבל את המוח
(אלעד : 08:00 29-03-2024)
בשתי המשחקים עד דקה 30 שמשון נתנו לנו 3 שערים שהיו יכולים לתת 5 במידה ולא היה במשחק את כל מה שעשינו מאחרי הקלעים והם פחדו במחצית הם היו מביסים אותנו ( גם השוער שלהם אשם ב2 גולים ) בלי תרוצים מהר לנצח את חולון ויבנה
4
יאללה כפר שלם!
(אוהד: 09:33 29-03-2024)
חבורה של אריות ???? בעזרת השם נעלה ליגה צריך לתת את הנשמה בכל משחק ואני מאמין בלב שלם שנוכל לעשות את זה אוהבים! ????⚽️????
5
הליין על אובר היה חזק אה
(אבי: 10:48 29-03-2024)
בטח הלכו על האובר חזק בכל הכוח דאגו להבטיח את זה כבר בדקה 30 ומה שאחר כך זה גם ככה לא משנה אחלה ליגה תקינה וכשרה במיוחד הכפר קבוצה ישרה כמו פלס מים עקום לכאורה כן?
6
נועם שוהם אתה בדיחה צוחקים עליך
(זהירות עברינים מגעילים: 18:35 29-03-2024)
עלק תנצח את שמשון. אם לא האספסוף מאיים על שחקנים אתה מובס ואתה עוד מעיז להתראין אחרי המשחק? כלומניק אתה והכפר
7
אימה במחצית פחד מוות
(ליין חזק : 21:18 29-03-2024)
שיעלו כבר הרעים משתולים
8
כפר שלם
(אוהד: 19:12 29-03-2024)
7 ניצחונות השוער שיחק והביא אותנו לפער מדימונה,במשחקים ששיחק היה מצויין,משחק אחד לא שוכחים את מה שהביא לנו במשחקים הקודמים,נועם יחזיר לו את הביטחון ויחזיר אותו לשער במשחק הבא. תמשיכו כך וכולנו תקווה שנשכח את המשחק הזה וקדימה לניצחון הבא.
9
בושה וחרפה מחצית התחילו איומים ליגה זבל של ליצנים לא מגיעה לכפר לעלות הצעקות והקללות לשמשון אני מהצד פחדתי כל משחק חייב להיות נוכח משהו מויצמן חקירות בושה וחרפה,שזה הכדורגל שלנו!!! הכפר בושה לכדורגל

סקר דאבל פס

איזה קבוצה תעפיל לליגה לאומית בסיום העונה?