על השריקה: ניצחון דרמטי ליבנה על עירוני אשדוד

הפסד כואב. עירוני אשדוד(מדיה מכבי עירוני אשדוד) הפסד כואב. עירוני אשדוד(מדיה מכבי עירוני אשדוד)
השער הדרמטי של מכבי יבנה עשוי להיות שער שיביא אותה לפלייאוף העליון. אור זוזוט: "יש לנו עוד 6 משחקים שכול אחד מהם הוא גמר גביע במלחמה על הפלייאוף ובעזרת ה גם ניהיה שם"

מכבי יבנה הגיעה למשחק מול עירוני אשדוד בידיעה שחולון שמדורגת במקום החמישי כבר ניצחה, ולכן ביבנה ידעו כי כל תוצאה פרט לניצחון מול אשדוד יסגור את חלום הפלייאוף העליון.

בדומה למשחקים רבים העונה, שוב יבנה הייתה רדומה ברוב שלבי המשחק כאשר כבר בדקה ה-17 נותרה אשדוד בעשרה שחקנים לאחר הרחקתו של דוד מנטייב ומספר דקות לאחר מכן גם מאמן אשדוד, אורי קרגולה, הורחק ועלה ליציע.

יבנה התקשתה לכבוש עד לתוספת הזמן כאשר לירן אלמליח כבש מקרוב את שער הניצחון. אלמליח קיבל כדור נפלא מאור זוזוט והשאיר את יבנה בתמונה.

זוזוט אמר לאחר המשחק: "הגענו למשחק חוץ סופר קשה נגד עירוני אשדוד שנמצאת במומנטום טוב. פתחנו את המשחק באנרגיות טובות והרבה לחץ בשטח של היריב. הם גם קיבלו אדון דבר שעזר לנו להשתלט על המשחק באופן מוחלט. אני שמח מאוד שבסופו של דבר לא התייאשנו עד הדקה האחרונה שבא גם כבשנו בדקה ה-96 אין יותר מתוק מזה. יש לנו עוד 6 משחקים שכול אחד מהם הוא גמר גביע במלחמה על הפלייאוף ובעזרת ה גם ניהיה שם".

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

איזה קבוצה תעפיל לליגה לאומית בסיום העונה?