כאוכב עם ניצחון חשוב: נבחרת המחזור ה-24 בליגה א' צפון

נבחרת המחוז הצפוני נבחרת המחוז הצפוני
אחי נצרת עם ניצחון חשוב על מכבי קרית אתא/ביאליק, רעננה ניצחה את נשר והתקרבה עוד יותר לליגה הלאומית

המחזור ה-24 הסתיים והטבלה החלה להתעצב. בתחתית, סיבוכים בעקבות הניצחון של הפועל כאוכב על צעירי אום אל פאחם. בצמרת הטבלה, רעננה שוב ניצחה והיא מתקרבת בצעדי ענק לליגה הלאומית. מ.ס קרית ים עם ניצחון חשוב שמקרב אותה לפלייאוף.

הנבחרת: 
גאנם מחאג'נה (הפועל כפר כנא) - שמר על רשת נקייה, הנהיג את ההגנה בצורה חכמה והציל שני מצבי הבקעה בטוחים מחלוצי זלפה המסוכנים.
 
חיים מקונן (הפועל רעננה) - מה אפשר עוד להגיד על המגן המוכשר של רעננה, הוא לא הפסיק לרוץ, פעם בהגנה ופעם בהתקפה, ייצר המון כדורים לחלוצים והיה מעורב בכיבוש שני השערים של קבוצתו.

מקונן (דאפר מחאמיד)
שני סלם (הפועל מגדל העמק) - מאז עזיבתו של הבלם רז לוי לכרמיאל, הבלם לקח פיקוד. בלם את התקפות כנא בצורה נהדרת וחכמה, וכבש את שער הניצחון למגדל העמק.
 
אכרם שריח (הפועל כפר כנא) - היה זה משחקו הטוב  ביותר העונה מאז שהגיע לקבוצה. הוא עבד שעות נוספות כדי לשבור את התקפות זלפה והיה בכל מקום ברחבה.
 
מוחמד מוראד (הפועל כאוכב) - זה השבוע השני ברציפות שהשחקן הצעיר והמוכשר מצטיין. הוא שבר את התקפות אום אל פחם והיה מאוד פעיל גם בההתקפה.
 
ארתור אלייניקוב (מ.ס קרית ים) - המצטיין בשורות קרית ים. מבחינה הגנתית, שבר את התקפות בועיינה. מהצד השני, היה פעיל בהתקפה וכבש את השער השלישי לקבוצתו.
 
ראול גרשומוב (מ.ס טירה) - עוד משחק נהדר לקשר מטירה. היה בכל מקום במגרש, שבר את התקפות היריב, בצורה נהדרת ומבחינה התקפית בישל צמד שערים לטירה.
 
זין אלדין שלאעטה (הפועל כאוכב) - מאז שהגיע השחקן מצעירי אום אל פחם, הקבוצה התחילה להתייצב ולהתאושש. היה פעיל מאוד וכבש את שער הניצחון לקבוצתו.
 
יהונתן פרבר (הפועל רעננה) - עוד משחק נהדר לקשר/חלוץ של רעננה. כמעט כל ההתקפות התחילו דרכו, והוא גם כבש שער יפה מאוד.

יהונתן פרבר (דאפר מחאמיד)
שלו דומר (מ.ס טירה) - היה מצויין ופעיל בהתקפת טירה, הטריד את הגנת נוג'ידאת פעם אחר פעם, וכבש את השער הראשון לקבוצתו.
 
פיראס תלחמי (מכבי אחי נצרת) - היה פעיל ומסוכן בחלק ההתקפי של נצרת, לא הפסיק להטריד את הגנת ביאליק וכבש את שער הניצחון לקבוצתו.
 
מאמן המחזור: מאור סיסו (מ.ס קרית ים)
אין ספק שהיו כמה תוצאות טובות לעוד קבוצות בליגה, כך למשל אסי אלימלך והפועל רעננה, שניצחו בנשר והניצחון של כאוכב בקרב על החיים שלה נגד צעירי אום אל פאחם. התוצאה המשמעותית ביותר במחזור - הניצחון של מ.ס קרית ים ומאור סיסו, שלמעשה הבטיחה את מקומה בפלייאוף העליון.

סיסו. מאמן המחזור (דאפר מחאמיד)סיסו אמר ל"דאבל פס" לאחר בחירתו: "מודה לדאבל פס על הבחירה בי למאמן המחזור. מעריך מאוד. כמובן שזה של כל המערכת ביחד השחקנים הצוות שלי והנהלה המדהימה שלי השיתוף פעולה פה מספק מאוד".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בושה
(אחד שמבין: 16:23 03-04-2024)
מה עם עדי אבוסעדה ב8 דקות עשה מה שאנשים לא עושים בעונה

סקר דאבל פס

איזה קבוצה תעפיל לליגה לאומית בסיום העונה?