חזרה לנצח: צפו בדימונה שהרשימה מול חולון

הישג אדיר. אסולין (מ.ס. דימונה) הישג אדיר. אסולין (מ.ס. דימונה)
הקבוצה של שמעון ביטון הרשימה וחזרה למאבק על המקום השני. משה אסולין רשם את ההופעה ה-300 בקריירה

תקופה לא פשוטה עברה על מועדון ספורט דימונה שאיבדה נקודות משמעותיות ולא רק שהתרחקה מהפועל כפר שלם במקום הראשון אלא גם איבדה את המקום השני לעירוני מודיעין. בכל מקרה נראה כי דימונה התעשתה ויצאה לדרך חדשה עם ניצחון חשוב על ירמיהו חולון בתוצאה 1:3.

האורחת למזלה נותרה במקום החמישי וכרגע נמצאת בפליאוף העליון. דימונה פתחה את המשחק בסערה וכבר אחרי חצי שעה הובילה 0:3 מצמד שערים של ירדן אבוחצירה ושער נוסף של גיל חדד. חולון רק הצליחה לצמק במחצית השנייה על ידי איילה דסאלין.

סיפור המשחק קשר דימונה, משה אסולין, שרשם את ההופעה ה-300 בקריירה. אסולין אמר לאחר הניצחון: "ניצחון חשוב מאוד אני צריכים לבוא מוכנים כמה שיותר לפלייאוף עם ביטחון אנחנו קבוצה שלא מוותרת לשנייה אנחנו נבוא וניתן עד הכל עד הסוף אסור לאבד לשנייה את האמונה ואני מקווה שלא משנה איך אנחנו נעשה את המטרה ששמנו לנו בתחילת עונה".

עוד הוסיף: "בקשר להופעה ה300 זה רגע חשוב ומיוחד וכמובן מרגש לדעת שתרמת ועדיין אני יכול לתרום עוד למועדון ולעיר שלי יש לנו עוד כמה הישגים ומטרות להשיג בעזרת ה' מאחל לי עוד הרבה משחקים עם תרומה עוד יותר למקום שאני כל כך מחובר אליו".

צפו בתקציר:

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בלוף
(שיקלי: 09:39 10-04-2024)
מעניין איך חולון חטפו 3תוך חצי שעה ונגד כפר שלם היום מאוד דומננטיים הכל מכור
2
מאוחר מדי
(יוסי ביטון: 14:32 10-04-2024)
מקבוצה כזו מצפים להרבה יותר .
3
שריד אחרון
(דרומי: 16:42 10-04-2024)
אתה סמל ושחקן מעולה צריך לשחק כל משחק קבוצה שרוצה להיות ברמות גבוהות ואין לה מחלקת נוער נורמלית חבל על הזמן תיפרוש תתן מהניסיון שלך למחלקת נוער .בהצלחה...
4
היה חלוץ טוב בילדים
(משה: 18:34 10-04-2024)
היה שחקן מצוין בילדים של באר שבע עם חן עזרא ויוסי אלקיים שיחק כחלוץ

סקר דאבל פס

מי תפגוש את הנציגה מהלאומית?