נקודה מעלייה: רעננה ניצחה את באקה אל גרבייה

רעננה מתקרבת לעליית ליגה (וואסים מואסי) רעננה מתקרבת לעליית ליגה (וואסים מואסי)
צפו: המשחק לא התעלה לרמה גבוהה. בדקה ה-80 ניר עזריה כבש את השער היחידי במשחק שהעלה את הקבוצה לליגה הלאומית באופן תאורטי

ניצחון של עליית ליגה? במשחק המרכזי בליגה א' צפון הפוע רעננה אירחה את הפועל עירוני באקה אל גרבייה מהמקום השני למשחק שניצחון בו כמעט ויבטיח לה את העלייה באופן ודאי וכך קרה. הכדורגל אמנם לא התעלה לרמה גבוהה, אך ניר עזריה כבש ורעננה רשמה ניצחון 0:1 חשוב. כעת היא במרחק של נקודה אחת בלבד מחזרה לליגה הלאומית.

סיקור המשחק:
באקה פתחה טוב יותר מרעננה, אך בדקה ה-10 ספגה מכה קשה כשאיברהים ג'ועברי נפצע והוחלף. רעננה התחילה ליזום ובדקה ה-14 יהונתן פרבר בעט למשקוף והחוצה. בדקה ה-20, ניר עזריה החמיץ מ-10 מטרים. עד סיום המחצית המשחק התנהל במרכז השדה. רמת הכדורגל הייתה נמוכה ביחס לשתי הקבוצות. 


במחצית השנייה, רעננה פתחה טוב ובאקה הסתגרה ועברה להתקפות מעבר. בדקה ה-80, פרחאת עבאדי הגבייה כדור מהאגף ושוער באקה אגרף והרחיק לרגליו של ניר עזריה, שבעט מ-12 מטר שטוח לפינה וקבע 0:1 יקר לרעננה. שחקני רעננה ניסו להגדיל את היתרון אך ללא הצלחה והזדמנויות מסוכנות.

רעננה רשמה ניצחון 0:1, שמבטיח לה באופן תאורטי את העלייה לליגה הלאומית, ובסיום שחקני הקבוצה, הצוות המקצועי וההנהלה חגגו, רקדו ושרו שירים.צפו בתקציר המשחק:


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אשל קבלן עליות
(שלמה שרף : 17:48 12-04-2024)
2
ההפרש אכן 9 נקודות ונותרו 3 משחקים השווים 9 נקודות, הכתב לא יודע שאם יש שויון בנקודות הולכים למי יש יותר נצחונות ולא יחס שערים מכיון שלרעננה יש 19 נקודות ולמקום השני 15 נצחונות גם עם רעננה יפסידו 3 משחקים הם עלו היום ליגה

סקר דאבל פס

מי תפגוש את הנציגה מהלאומית?