החיפאיות בראש: סיכום העונה בליגה ג' שומרון

סיכום עונה בליגה ג' שומרון סיכום עונה בליגה ג' שומרון
צופי חיפה עלתה לליגה ב', צעירי חיפה הצטרפה אליה מהפליאוף, בית"ר פרדס חנה הפתיעה ואילו מ.ס. פרדס חנה איכזבה

ליגה ג' שומרון סיפקה לנו העונה שתי עולות. צופי חיפה, שבעונה שעברה כשלה להעפיל, עשתה זאת הפעם לאחר מאבק משולש וצמוד. מי שהצטרפה אליה היא יריבתה העירונית, צעירי חיפה, שגברה על בית"ר פרדס חנה בפליאוף ובהמשך גם על רמות מנשה ממחוז יזרעאל ועל בני פרדיס מליגה ב'. מ.ס. פרדס חנה, שקיוותה לחזור תוך עונה לליגה ב', נאלצה להסתפק במקום החמישי בלבד.

קצת מספרים: 4.2 שערים נכבשו למשחק, 3.7 צהובים נשלפו ו-0.4 אדומים. מלך השערים הוא מוחמד טאהא מצעירי חיפה עם 28. צופי חיפה היא הקבוצה שכבשה הכי הרבה (87) ואילו מ.ס. כבביר היא הקבוצה שספגה הכי הרבה (86).

צופי חיפה
עוד עלייה מבית היוצר של המנהל המקצועי, דורון בן דור, שכבר הספיק לעזוב את הקבוצה לטובת אתגר אחר. החיפאים התקשו ובמהלך העונה אף ראו את הגב של הקבוצות מפרדס חנה, אך לקראת הסיום, השתלטו על הפסגה ולא ירדו ממנה עד לסיום העונה. צופי כבשה הכי הרבה שערים (87) וספגה הכי מעט (10).

עלו מהפסגה. צופי חיפה
צעירי חיפה
עד לאמצע העונה לא נראה שמישהו ספר את הקבוצה הזו לגבי מאבק העלייה, אך 13 ניצחונות רצופים במשחקים האחרונים, כולל סיבוב שני מושלם עם ניצחונות על צופי חיפה (בפעם השנייה העונה) ועל בית"ר פרדס חנה, הציבו את הקבוצה במקום השני. בפליאוף, כאמור, היא גברה על פרדס חנה, על רמות מנשה ובמשחק המכריע חגגה על בני פרדיס מליגה ב' ועלתה על חשבונה לליגה הרביעית.

עלו מהפליאוף. צעירי חיפה
בית"ר פרדס חנה
ללא ספק הפתעת העונה כשאף אחד לא ציפה שהקבוצה הצנועה מצפון השרון תיאבק על העלייה עד לרגע האחרון. הבית"רים היו ברוב שלבי העונה צמודים לפסגה, אך ההפסדים לשתי החיפאיות בסיבוב השני הורידו את הקבוצה למקום השלישי. פרדס חנה, כאמור, נוצחה בפליאוף ע"י צעירי חיפה ואולי תנסה שוב בעונה הבאה.

הפועל איחוד בני ג'ת
בג'ת קיוו העונה להלחם על העלייה, אך נאלצו להסתפק במקום הרביעי בלבד. עומר גרה בלט בשורות הקבוצה עם 15 שערים.

מ.ס. פרדס חנה
היורדת מליגה ב', פתחה את העונה מצוין, כשעד למחזור השישי השיגה חמישה ניצחונות ותיקו והפרש השערים שלה עמד על 0:28, אך אז הגיעה הפסד מפתיע להפועל קרית חיים שממנו הקבוצה החלה לאט-לאט לאבד נקודות בדרך לסיום מאכזב במקום החמישי בלבד. פרדס חנה כבשה 57 שערים כשאסף אטיאס חתום על שליש מהם (19).

הפועל קרית חיים
עונה מאכזבת עבור הקבוצה החיפאית שקיוותה להתברג בצמרת הגבוהה יותר, אך סיימה רק שישית. קרית חיים, כאמור, הייתה זו שהנחילה הפסד בכורה למ.ס. פרדס חנה, אך גם התבזתה כשלא ניצחה בשני משחקים את כבביר (הפסד ותיקו).

מ.כ. אור עקיבא
כמו בעונה שעברה, עוד עונה בינונית לקבוצה הזאת, כשהניצחון הכי יוקרתי שלה היה ה-1:2 על בני ג'ת במחזור ה-16. אולי בעונה הבאה, עם ערן לוי בהרכב, היא תצליח יותר.

מכבי ברקאי
הקקבוצה מהקיבוץ שליד פרדס חנה אף פעם לא הצליחה מי יודע מה בליגה. ברקאי השיגה תיקו מכובד עם ג'ת, אך גם ספגה לא מעט תבוסות, כולל 3:0 לכבביר במחזור האחרון.

מ.כ. כרמל חיפה
עונה רביעית לקבוצה שממשיכה להשתרך בחלק התחתון של הטבלה. כרמל השיגה תיקו מכובד עם מ.ס. פרדס חנה, אך גם ספגה לא מעט תבוסות כשהשיא היה ה-10:1 לצופי חיפה. אדיר אזערי כבש 12 שערים.

הפועל בני ג'סר אל זרקה
עוד עונה חלשה מקבוצה הצנועה ממישור החוף הצפוני, כשאפילו לכבביר היא הצליחה להפסיד, אך לעומת זאת סיימה בתוצאות תיקו מחמיאות עם ג'ת וצעירי חיפה.

מ.כ. כבביר
בעונה שעברה, הראשונה שלה מאז שהוקמה, סיימה הקבוצה במקום הלפני אחרון מתוך 14 קבוצות עם ארבעה ניצחונות ו-22 הפסדים. העונה היא שוב השיגה ארבעה ניצחונות ואפילו שלוש תוצאות תיקו וסיימה במקום ה-11, אך מתוך 12 קבוצות ושוב לפני אחרונה. אולי בעונה הבאה היא תטפס קצת בטבלה.

מ.ס. קרית חיים
העונה שעברה, הראשונה שלה, הקבוצה הפתיעה עם מקום שישי מכובד כשאפילו קבוצות כמו בית"ר פרדס חנה וצעירי חיפה סיימו מתחתיה, אך העונה היא לא הצליחה לשחזר את ההצלחה וסיימה אחרונה עם שני ניצחונות בלבד

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

איזו עלייה הייתה מתוקה יותר?