היסטוריה במשהד, עוד אכזבה לרמות מנשה: סיכום העונה בליגה ג' יזרעאל

סיכום עונה בליגה ג' יזרעאל סיכום עונה בליגה ג' יזרעאל
מ.ס. משהד עלתה לליגה ב', רמות מנשה כשלה בפליאוף, איכסל הפתיעה ואילו ריינה ודלית אל כרמל איכזבו

ליגה ג' יזרעאל הייתה במשך רוב העונה די הפכפכה כשמ.ס. משהד, רמות מנשה ואפילו צעירי נצרת התחרו על המקום הראשון, אך בסופו של משהד הייתה זו שעלתה מן המקום הראשון לליגה הרביעית. בפליאוף רמות מנשה גברה על איכסל, אך נכנעה לצעירי חיפה ממחוז שומרון ותנסה שוב בעונה הבאה. בית"ר אום אל פאחם והפועל בני עין מאהל התפרקו במהלך העונה.

קצת מספרים: ממוצע השערים עמד על ארבעה למשחק, 3.2 צהובים ו-0.3 אדומים. עוקבה שלבי מצעירי איכסל זכה במלכות השערים עם 24 כיבושים. רמות מנשה היא הקבוצה שכבשה הכי הרבה (82) ואילו משהד ספגה הכי מעט (9).

מ.ס. משהד
לאחר שנתיים ראשונות מהקמתה, בהן דשדשה בשולי הצמרת, במשהד עשו השנה קפיצת מדרגה ועלו לליגה ב'. את קבוצות הצמרת היא מיעטה לנצח, אך השיגה הרבה נקודות מול יתר הקבוצות שהספיקו לה כדי לעלות. ב-20 משחקים הקבוצה ניצחה 16 פעמים, שלוש פעמים סיימה והפזידה רק פעם אחת. משהד ספגה רק תשעה שערים, הכי מעט בליגה. מלך השערים של הקבוצה הוא אחמד כריים עם 12.

הפועל רמות מנשה
עוד עונה מאכזבת לקבוצה שכיוונה לחזור לליגה ב', אך שוב לא הצליחה להעפיל. לפרקים רמותממנשה אף הוליכה את הטבלה והיה נראה שהיא בדרך לעלייה, אך איבדה נקודות חשובות שהספיקו לה רק למקום השני. בפליאוף הקוצה גברה על איכסל, אך הפסידה לצעירי חיפה ממחוז שומרון. רמות מנשה כבשה הכי הרבה שערים בליגה (82) כששגיא חייט הוא מלך שערי הקבוצה עם 21.

איחוד צעירי איכסל
אחת הקבוצות המפתיעות של העונה. לקבוצה המנועה הזו לא ניבאו להלחם בצמרת, אך בסופו של דבר היא הצליחה לסיים שלישית, רק כדי להפסיד בפליאוף לרמות מנשה. איכסל היא היחידה הצליחה לנצח העונה את משהד שעלתה ליגה.

הפועל צעירי נצרת
עוד קבוצה שציפתה להלחם למעלה ולפרקים אף הוליכה את הטבלה, אך לקראת סיום העונה התדרדרה וסיימה רק במקום הרביעי שלא מוביל לכלום. 

מכבי עירוני ברטעה
עונה די יפה לקבוצה הצנועה הזו. בעונה שעברה היא עברה לכאן ממחוז שומרון, סיימה במקום השישי והפעם סיימה חמישית, כשבחלקיםמהעונה לא הייתה רחוקה כל כך מקרבות העלייה, אך במחזורים האחרונים בעיקר, ספגה הפסדים צורמים כשהגדול מכולם היה ה-13:1 לרמות מנשה. ברטעה היא היחידה העונה (ביחד עם דלית אל כרמל) שלא סיימה אף משחק בתיקו.

הפועל ריינה
ללא ספק אכזבת העונה. לאחר שבעונה שעבר הקבוצה הייתה פסע מעלייה לליגה ב', השנה דווקא התחילה טוב עבורה, כשבסיבוב הראשון היא ניצחה את רמות מנשה וסיימה בתיקו עם משהד, אך סיבוב שני פחות מוצלח דרדר אותה עד למקום השישי והמאכזב. 

הפועל דלית אל כרמל
עוד עונה חלשה לקבוצה שפעם, למי שזוכר, שיחקה בליגה השנייה. דליה לא סיימה אף משחק בתיקו ו-13 ההפסדים שספגה כוללים שלוש חמישיות, שישייה, שתי שביעיות ושמינייה אחת ולא פלא שהיא ספגה 61 שערים, כשרק מ.ס. פכר כמא ספגה יותר ממנה.

הפועל עין סהלה
עוד עונה חלשה לקבוצה הצנועה הזו, שאמנם ניצחה 0:1 את ריינה ואף לא הייתה רחוקה לנצח גם את רמות מנשה (3:3), אך גם חתומה על הניצחון היחד שהשיגה העונה בני דבוריה.

בני אום אל פאחם
הקבוצה מואדי ערה ממשיכה, גמידי שנה, להיות בחלק של התחתון הטבלה. פאחם ספגה העונה שלוש שביעיות ושישיה אחת ותנסה בעונה הבאה להצליח מעט יותר.

מ.ס. כפר כמא
עוד עונה חלשה לקבוצה מכפר כמא שהשיגה רק שני ניצחונות, אך אחד היה מפתיע מול ברטעה. כפר כמא כבשה הכי מעט שערים (13) וספגה הכי הרבה (69).

בני דבוריה
בעונתה הראשונה מאז שהוקמה בטח קיוו בקבוצה להרבה יותר מהמקום האחרון, אך תקוות לחוד ומציאות לחוד. דבוריה השיגה רק ניצחון אחד העונה (0:1 על עין סהלה) וביחד עם כפר כמא כבשה הכי מעט שערים (13).

בית"ר אום אל פאחם
אחת הקבוצות הותיקות במחוז, שנכון, לא תמיד התעלתה על עצמה ובדרך סיימה בתחתית הטבלה, פתחה את העונה, אך לאחר מספר מחזורים החליטה שזהו וסגרה את שעריה עד לעונה הבאה.

הפועל בני עין מאהל
לחאחר עונה ראשונה, בה סיימה אחרונה עם ניצחון בודד, החליטה הקבוצה הצנועה מעין מאהל לא לשחק השנה ואולי לחזור בעונה הבאה.

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

איזו עלייה הייתה מתוקה יותר?