בני אבטין עשתה היסטוריה, קרית אתא התבזתה: סיכום העונה בליגה ג' גליל תחתון

סיכום עונה סיכום עונה
בני אבטין עלתה לליגה ב', כפר כנא כשלה בפליאוף, כפר יאסיף איכזבה וקרית אתא שוב התבזתה

ליגה ג' גליל תחתון עמדה העונה בסימן העולה החדשה, מכבי איחוד בני אבטין, שבעונתה הראשונה עלתה בסטייל לליגה ב'. בית"ר כפר כנא גברה על צעירי גפר מנדא בפליאוף, אך הודחה בהמשך. בית"ר קרית אתא, אחת הקבוצות החלשות בארץ, סיימה ללא אף נקודה ועם לא מעט תבוסות כשהשיא היה ה-30:0 לכפר כנא.

קצת מספרים: ממוצע השערים למשחק עמד על 5.9, ממוצע האדומים היה 0.4 והצהובים 3.8. מלך השערים הוא נסים ורדה (27). בית"ר כפר כנא ספגה הכי מעט (9) ואילו קרית אתא הוציאה לא פחות מ-196 כדורים מהרשת.

מכבי איחוד בני אבטין
הקבוצה החדשה, שהוקמה רק העונה, פתחה בסערה את העונה והוליכה בבטחה את הטבלה עד לעלייה המיוחלת. אבטין השיגה 15 ניצחונות, שתי תוצאות תיקו והפסד בודד ב-18 משחקי ליגה. חאלד עמרייה הוא מלך שערי הקבוצה עם 24 כיבושים.

מכבי איחוד בני אבטין (מרעי חוג'יראת)
בית"ר כפר כנא
עוד אכזבה לבית"רים מכפר כנא ששוב לא הצליחו לעלות ליגה. הקבוצה סיימה במקום השני, גברה בגמר המחוז על כפר מנדא, אך נוצחה ע"י בני מג'אר מהמחוז המקביל ותנסה שוב את מזלה בעונה הבאה. משחק השיא של הקבוצה היה ללא ספק ה-0:30 על קרית אתא.

צעירי כפר מנדא
עונה שלישית לקבוצה מכפר מנדא. בעונה הראשונה היא סיימה חמישית, בעונה השנייה רביעית והפעם הצליחה לתפוס את המקום השלישי המוביל לפליאוף, שם, כאמור, הפסידה לכפר כנא. עאדל עאלם כבש עבורה 23 שערים והוא גם זה שחתום על ההפסד היחיד של בני אבטין העונה עם הניצחון 0:1 במחזור ה-13. 

מ.ס. כפר יאסיף
מקום רביעי ומאכזב עבור הקבוצה שציפתה לקרוא תיגר על העלייה. כפר יאסיף גם הפסידה בדרבי בתחילת העונה, אך למזלה ההתפרקות של בני ביטלה את התוצאה. לקבוצה יש אפילו יותר הפסדים מניצחונות, אבל הפרש שערים חיובי של פלוס 30, בעקבות ה-0:30 האדיר על קרית אתא.

מ.ס. כאבול
עונה ראשונה וסבירה לקבוצה החדשה מכאבול שאפילו הצליחה להוציא נקודות מכל ארבע הקבוצות שמעליה. משחק השיא השיא שלה היה ה-1:12 הקליל על קרית אתא במחזור ה-20.

הפועל בני דיר אל אסד
דיר אל אסד קיימת כבר עשור, זגזגה בין מחוזות גליל עליון ותחתון, אך מעולם לא דגדגה אפילו את שיפולי הצמרת. העונה היא השיגה תיקו וחמישה ניצחונות, שלושה מהם היו על קרית אתא החלשה, אבל גם שניים מאוד מרשימים על כפר יאסיף.

בית"ר קרית אתא
הקבוצה הכי חלשה בארץ. כולם מדברים על פרדס כץ, אבל קרית אתא היא היחידה שלא השיגה אף נקודה העונה. משחק השפל היה ללא ספק ה-30:0 לכפר יאסיף. הקבוצה גם ספגה 196 שערים (פרדס ספגה 294, אבל לפחות ניצחה פעמיים). אולי בעונה הבאה שי דהן והחבורה שלו יצליחו להשיג גם נקודות.

הפועל בני אעבלין
לאחר שנתיים בתחתית הטבלה, החליטה הקבוצה הצנועה שלא לשחק העונה והתפרקה.

בני כפר יאסיף
קבוצה חדשה שהוקמה העונה ואפילו הספיקה לנצח בדרבי את מ.ס., אבל קצת לאחר מכן החליטה להתפרק ולסיים את העונה.

מכבי בסמת טבעון
אחת מהקבוצות שהיו מועמדות לעלייה לפני שהליגה החלה, החליטה להתפרק בתחילת העונה. אולי בעונה הבאה היא תחזור בכל הכוח.


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

איזו עלייה הייתה מתוקה יותר?