אבי סבג: "גמר ראשון מתוך 4 בדרך למטרה"

דרוך. סבג דרוך. סבג
במכבי אתא/ביאליק מאמינים בסיכויים להגיע רחוק ככל שניתן במשחקי הפלייאוף העליון. חלוץ קרית ים אליאור סיידר: "הכל תלוי בנו"

משחקי הפלייאוף העליון יתחילו הערב (רביעי) כאשר כל ארבע הקבוצות ירצו להגיע רחוק ככל שניתן מתוך אמונה שיוכלו להפתיע את הקבוצה מהליגה הלאומית. אחת מהמפתיעות שהגיעה למעמד הזה היא מכבי אתא/ביאליק.

במהלך הקיץ רצו במועדון המאוחד רק לשמור על מקום בליגה א', אבל במהרה היה נראה שהשלד שבנה אבי סבג הוא מוכשר במיוחד והקבוצה הרשימה במהלך כל העונה הסדירה ולא מן הנמנע שתעבור גם את המשחק מול מועדון ספורט קריית ים.

אתא/ביאליק תגיע למשחק בהרכב המלא ומאמנה אבי סבג ציין: "במשחקים מהסוג הזה אין יותר מדי מה לומר. כולם מודעים לחשיבות של המשחק הזה. מדובר בגמר ראשון מתוך ארבעה בדרך למטרה".

מנגד, קרית ים נבנתה העונה בשביל להלחם על העלייה, אך לצערה זה לא הגיע מהמקום הראשון. כעת, לקבוצה של מאור סיסו תהיה הזדמנות נוספת, אמנם קשה יותר, להעפיל לליגת המשנה. כדי לעשות זאת היא תצטרך את אחד השחקנים המשמעותיים שלה העונה בכושר שיא - אליאור סיידר.

סיידר אמר לקראת המפגש: "אנחנו מתכוננים למשחק כמו בכל משחק. מתרכזים בעיקר בעצמינו ומנסים להביא את החוזקות שלנו, כי בסופו של דבר הכל תלוי בנו. לא סתם רק קבוצה אחת בהיסטוריה הצליחה להעפיל מהפלייאוף, אנחנו יודעים שזה מסע מאוד קשה, אבל הכל אפשרי ואנחנו מאמינים בעצמינו ובע"ה נצליח".


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תפגוש את הנציגה מהלאומית?