סיסו: "מה שהיה חסר זה עוד נקודות לא משהו ספציפי"

סיסו (מדיה קרית ים) סיסו (מדיה קרית ים)
מאמנה של קרית ים חתם השבוע לעונה נוספת במועדון. בשיחה עם "דאבל פס" הוא סיכם את תקופתו וסיפר על התקווה לעתיד

מאור סיסו, מאמנה של מ.ס קרית ים, חתם בשבוע האחרון בקבוצה לעונה נוספת. סיסו הגיע באמצע העונה האחרונה והיה המאמן הרביעי של קרית ים, הוא הצליח להעפיל לפלייאוף העליון ולייצב את הקבוצה, אך הפסיד בחצי גמר המחוז בדרבי לקריית אתא/ביאליק. 
 
סיסו סיכם את תקופתו בקרית ים ואמר: "אני אסכם חצי עונה לא עונה שלמה כי היתי פה חצי עונה. בחצי עונה שהיתי פה מתוך 18 משחקים היה לנו הפסד אחד. הלוואי וכל החיים שלי בתור מאמן יהיה לי סטטיסטיקה כזאת. נהנתי פה מכל רגל ושניה שדרכתי במועדון הזה ואני מאושר מאוד להמשיך פה עוד עונה בעזרת השם. קרית ים בשנה שעברה היתה קבוצה מעולה, עם חדר הלבשה מעולה, שחקנים מעולים וצוות מעולה. בליגה א' רק קבוצה אחת עולה ליגה. זאת ליגה מאוד קשה וארוכה. מה שהיה חסר זה עוד נקודות לא משהו ספציפי. השחקנים שהביאו השנה לקרית ים זה שחקנים מעולים כדי להגיע הכי רחוק". 

"בקרית ים הציפיות הם תמיד להיות המועדון הכי טוב מבחינת תנאים ומבחינת שחקנים ומקצוענות", אמר סיסו, "הם עושים פה ימים ולילות כדי שהמועדון הזה יגיע לרמות הגבוהות".

על העולה לליגה הלאומית אמר: "הפועל רעננה? הגיע להם לעלות ליגה עבדו שם בצניעות ומקצועי אסי אלימלך עשה שם עבודת קודש והיתה לו את הקבוצה הכי יציבה בריאה ועוצמתית. הגיע להם לעלות ומאחל להם בהצלחה בלאומית"

"ברמה האישית אני מסכם את העונה כעונה מאוד מוצלחת מאחל לעצמי להמשיך להנות ולהצליח במועדון היקר הזה", סיפר סיסו. "המטרות של קרית ים העונה זה להרים רמה במקצועי בתנאים בשחקנים אנחנו עובדים ימים ולילות בשביל זה כל מי שישחק השנה בקרית ים ירגיש תנאים של ליגת העל ומפה חובת ההוכחה עליי ועליהם כדיי להביא תוצאות להנהלה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חחחח תוצאות ידועות מראש
(סיסו: 07:44 07-06-2024)
סיסו סיסו סיסו מינוס גול מהפך עובר 3 מחצית עובר 4 סוף גולה דקה 88 אלוף של מאמן אלוףףףףףףף השחקנים שלך מאומנים טוב ......... אחלה מאמן אחלה שיטה יש לך
2
טיפש
(אבי: 12:46 07-06-2024)
מה זה חסר כמה נקודות מה שחסר זה עליית ליגה כמה אתה לא כחם
3
תשובה של ילד בגן
(אלדד: 12:11 12-06-2024)
אם בתור מאמן אתה לא מבין מה חסר בקבוצה שלך כדי שתעזוב אותם עכשיו

סקר דאבל פס

איזו עלייה הייתה מתוקה יותר?