אדיר דנין: "כאשר קיבלתי הצעה מרעננה, החלטתי לעבור"

מתחיל פרוייקט חדש. דנין מתחיל פרוייקט חדש. דנין
המאמן שהתחיל את העונה בכפר סבא והמשיך בהרצליה כבר מצא בית חדש אצל העולה החדשה ללאומית. בינתיים נמצא באלופות של ליגת החופים

 המאמן אדיר דנין עבר את אחת העונות המעניינות ביותר בקריירה כאשר התחיל בליגה הלאומית במדי הפועל כפר סבא בליגה הלאומית אבל במהרה עזב ובחר לעבור ולשמש כעוזרו של עידן דוד בהפועל הרצליה.

בהרצליה רצו שהמאמן ימשיך אבל אז הגיע הטלפון של אסי אלימלך מהפועל רעננה והצדדים הגיעו לסיכום ודנין יפתח שוב את העונה בליגה השנייה.

איך אתה מסכם את העונה האחרונה?

"היתה עונה ארוכה מאוד מבחינתי התחלתי את העונה עם הפועל כפר סבא כבר ב18.6 הרבה לפני כולם. על התקופה בכ״ס מעדיף שלא לדבר, משם עברתי להפועל הרצליה שזה היה אחת ההחלטות הטובות שעשיתי הגעתי למקום חם וחברתי לעידן דוד שהוא חבר מהבית כמו שאומרים אבל החיבור המקצועי היה על עיוור, היה שקט לעבוד אתה עושה את מה שאתה מאמין בו עם מקצוענות וחיוך".

איך היה שיתוף הפעולה עם עידן דוד?

"אני ועידן זה אחד. למדנו אחד מהשני ותמיד היינו אחד בשביל השני גם שלא הלך ואני מודה לעידן שנתן לי להביא את עצמי בדרך שלי ,אני בטוח שעידן יגיע רחוק יש לו את כל מה שצריך בשביל להצליח. מפה אני רוצה להודות לניר ואלי על הכל נהנתי מכל רגע ואני בטוח שעוד נשתף פעולה יחד יש להפועל הרצליה פינה אצלי בלב".

למה אתה לא ממשיך בהרצליה?

"אני לא ממשיך בהרצליה כי ניתנה לי אפשרות לחזור ללאומית בתור עוזר של אסי אלימלך בהפועל רעננה והכל היה בתיאום עם עידן על ההחלטה הזאת".

מה היה חסר להרצליה העונה?

"השנה בהרצליה היה לנו קצת חוסר מזל של פציעות מוזרות של שחקנים משמעותיים והיתה תקופה שספגנו כל הזמן איזה גול קריטי בדקה ה90 וזה קרה כמה משחקים, ומה שבאמת היה קשה במיוחד בהתחלה זה שהיינו בלי מגרש ביתי, אבל עם כל זה עשינו עונה טובה מאוד והיה חדר הלבשה מדהים".

איך הגיע הקשר עם רעננה?

"אני ואסי מכירים כבר לפני גילוי נאות אני רציתי להביא את אסי איתי להפועל כס כי שאני חתמתי עוזר עוד לא היה מאמן, היתה פגישה ועידן החליט אחרת אסי חתם ברעננה וברגע שעלה איתם ליגה הוא חייג אליי ואמר לי אני רוצה אותך איתי".

מה המטרות של רעננה בעונה הקרובה?

"המטרה של רעננה זה לעשות קבוצה טובה שתיהיה למעלה אני סומך על אסי ואני פה בשביל שנשלים אחד את השני".

בשנים האחרונות אתה משמש כעוזר המאמן. למה לא מאמן ראשי?

"ברגע שנכנסתי לקריירת האימון מה שיותר משך אותי זה הבוגרים, היו לי המון הצעות במחלקת נוער וזה פחות רציתי אני מאמין שכל דבר יגיע בזמן שלו אני בא עם האמת שלי תמיד אהיה מקצוען עם חיוך בזה אני מאמין ושיגיע הרגע אני גם אהיה מאמן ראשי כרגע טוב לי במקום שאני נמצא אני לומד כל שנה יותר דברים על עצמי ואגיע מוכן לרגע".

מה אתה חושב על מעמד המאמן בליגות הנמוכות?

"אני חושב שלא נותנים מספיק זמן למאמן להביא את עצמו הכל מתבטא בתוצאות ולא בדרך. שיחתימו מאמן לשנתיים וייתנו לו שקט אז גם יגיעו תוצאות, אי אפשר כל שבוע להיות בלחץ אחרי כל תוצאה ולחשוב מה יהיה".

עוד מעט חוזר ליגת החופים. ספר על הטורניר?

"תפסת אותי בדרך לשדה תעופה טסים לפורטוגל לליגת אלופות לעשות כל מה שאפשר להגיע הכי רחוק. נחזור לארץ וניהיה בליגת החופים שתימשך שבוע . לקראת שנה הבאה שתחזור באמת הליגה כמו שצריך, אבל הטורניר שיהיה השנה חשוב מאוד בשביל להחזיר את הענף הכייפי הזה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אחלה אדיר ספורטאי על.
(ירדן: 10:31 08-06-2024)
מקצוען אמיתי,היה שחקן מוכשר מאוד ומביא מהקסם שלו בחדר ההלבשה של כל קבוצה שהוא נמצא בה כאיש צוות .ישר כח????
2
אדיר דנין ושכמותו
(אופיר: 11:42 08-06-2024)
ליצן כזה עוזר מאמן בליגה לאומית הליגה השניה בישראל ליגה מקצוענית אחר כך תתפלאו למה בכל העולם מתקדמים ורק אצלינו לא...איזה ענף הזוי
3
חימום מתקשה להעביר
(נזק הכי גדול לענף : 20:48 08-06-2024)
מה שאתה ועידן עשיתם העונה בהרצליה היה פשע
4
בהצלחה אדיר!!!
5
הרצליה
(לינור: 11:45 09-06-2024)
כמעט הוריד ביחד עם עידן את הנוער של הרצליה ליגה. חטפו רביעיות כולל רביעייה בדרבי! מזל שיש חברים
6
בתחילת העונה היית חייב להכניס אותו למכונת כביסה לעשות אותו על מצב סחיטה ולהוריד אותו 20 קילו.זה לא נראה כדורגלן הוא כמו אוטובוס עירוני של אגד.

סקר דאבל פס

איזו עלייה הייתה מתוקה יותר?