"הייתי לבד, אם לא הייתי חזק - לא היינו שורדים": עיסא נוג'ידאת מסכם עונה

נוג'ידאת (דאפר מחאמיד) נוג'ידאת (דאפר מחאמיד)
מאמנה של מכבי נוג'ידאת לשעבר התייחס לעונה האחרונה בריאיון ל"דאבל פס": "עונה מתישה, נאלצתי להתמודד עם דברים שלא קשורים לעמדת המאמן, לא היה לנו חופש כלכלי"

מכבי נוג'ידאת אחמד סיימה את העונה במבחנים, שבסופם שרדה בליגה א' צפון, לאחר ניצחון על צעירי טייבה, היורדת הטרייה לליגה ב'. מאמן הקבוצה עיסא נוג'ידאת התפטר במהלך העונה מספר פעמים, אך בסיומה החליט להפוך את ההחלטה לסופית. כעת, בריאיון ל"דאבל פס", הוא מסכם את העונה הקשה. 

נוג'ידאת סיכם את העונה: "הייתה עונה קשה מאוד, מתישה, השגנו את המטרה אבל היו הרבה מכשולים, אם לא הייתי מספיק חזק ומנוסה, עם הרבה סבלנות - הדבר יכל לרסק את הקבוצה ולא בטוח הייתה נשארת בליגה. גם מגיע מילה טוב מאוד לשחקנים שהיו מחוייבים וסבלניים ועשו מאמץ גדול להשיג את המטרה".

לדבריו, "נראינו טוב מאוד במשחקים הראשונים עד המלחמה, חזרנו לא טוב אחרי המלחמה ונכנסנו לתקופה לא טובה ותוצאות לא טובות ומצב כלכלי קשה מאוד, נאלצתי לעשות שינויים בסגל השחקנים במטרה להיראות יותר טוב ולהשיג תוצאות טובות, לקח קצת זמן לחבר אותם היטב לקבוצה, הסיבוב השני היה מצויין, יכולת טובה ותוצאות טובות וסיום שמח בהשגת המטרה שהיא הישארות בליגה".

"היו חסרים הדברים הכי חשובים ומשמעותיים לקבוצת כדורגל", סיפר נוג'ידאת על הקבוצה. "שקט ניהולי ויציבות ניהולית ושקט כלכלי. הייתי מאמן לבד, עבדתי לבד ללא מאמן כושר ומאמן שוערים, ואלה הדברים הכי בסיסיים".

נוג'ידאת התייחס גם למלחמה שלדבריו פגעה בקבוצה: "ההשפעה של המלחמה הייתה השפעה גדולה וכוללת לכל הקבוצות, פגעה קשות בקבוצות מבחינת עומס ופציעות וגם כלכלית השפיעה על הקבוצות. הציפיות היו אך ורק להישאר בליגה, התקווה הייתה להישאר כמה שיותר מוקדם, היה מאוד קשה להשיג את זה מהסיבות הנ"ל, אבל בסוף השגנו את המטרה בצורה משכנעת ושמחה גדולה".

נוג'ידאת התייחס גם לעולה לליגה הלאומית: "לדעתי רעננה הייתה הקבוצה הכי טובה ויציבה לאורך כל העונה, עם סגל גדול ומאוזן ויעיל, אסי והצוות המקצועי עשו עבורה טובה, מגיע להם כל הכבוד".

הוא סיכם: "ברמה האישית הייתה לי עונה קשה מאוד מאוד ומתישה, עבדתי תחת תנאים מאוד מאוד קשים, להיות מאמן לבד ללא צוות מקצועי ( מאמן כושר ומאמן שוערים) ולפתור גם הרבה בעיות שלא קשורות לתפקיד שלי ומצב כלכלי קשה מאוד עם בעיות ניהוליות קשות מאוד, האמת לא מאחל לאף מאמן שיעבוד תחת תנאים כאלה. נכון השגתי המטרה אבל היו הרבה דברים הפריעו לי מאוד לעשות עונה טובה יותר כמו שעשיתי כל השנים אבל בסוף הצלחתי להשיג את המטרה וזה מה שהיה חשוב".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
תגובה
(סאמי: 00:10 10-06-2024)
מאמן מאוד חלש חפשת את הטובה שלך על הקבוצה אם היתה מתפטר ומחפש את הטובה של הקבוצה ,הקבוצה היתה נשארת בליגה מזמן
2
מאמן ענק
(אחמד יונס: 19:18 10-06-2024)
סמת חותמת בערערה וטיבה ורינה ואכסאל ונגידאת וקול מקום .אתה ענק אוהבים אותך בערערה

סקר דאבל פס

איזו עלייה הייתה מתוקה יותר?