ויקטור גניש: "פציעות של שחקנים משמעותיים מנעו מאיתנו פלייאוף עליון"

מסכם את העונה. גניש מסכם את העונה. גניש
המאמן של אדומים אשדוד מסכם את העונה האחרונה, אופטימי לעונה הבאה ובטוח שיחזור לליגה בכירה יותר בעתיד

א.ס אדומים אשדוד סימנה לעצמה כמטרה בעונה שעברה לחזור לליגה השנייה אך כלל לא עמדה במשימה וברגעים גדולים של העונה הייתה בחלק התחתון של ליגה א'. במהלך העונה היה גם שינוי בעמדת המאמן כאשר דוד רביבו פינה את מקומו לויקטור גניש שכמעט והצליח להוביל את אשדוד לפלייאוף העליון וזה נמנע רק במשחק האחרון מול ירמיהו חולון.

ויקטור, איך אתה מסכם את העונה?
"הגענו למחזור ה-30 מול ירמיהו חולון כשניצחון שלנו מכניס אותנו למשחקי הפלייאוף העליון. לצערי, המשחק הסתיים בתיקו וזה לא הספיק. עם זאת, אני גאה בשחקנים שעשו את הכל והביאו אותנו למצב שבו המשחק האחרון הוא זה שהכריע".

מה היה חסר לכם?
״סבלנו מפציעות של שחקנים משמעותיים. למרות זאת, השחקנים הצעירים ממחלקת הנוער ששולבו סייעו לשחקנים עם הניסיון והשילוב ביניהם עשה טוב לקבוצה".

עד כמה המלחמה השפיעה על מצב הקבוצה?
"המלחמה השפיעה על החיים בכלל, לא רק על הכדורגל. כולנו נמצאים עדין ב-07.10, ולכן הכדורגל מתגמד. איבדנו את הטובים והערכיים ביותר שלנו והלב עם המשפחות. זה המקום להודות לחיילים והחיילות שנלחמים עבורנו, שה׳ ישמור אותם, לאחל להחזרת כל החטופים לביתם ולהחלמת כל הפצועים בע״ה".

מה היו הציפיות בתחילת העונה?
"הגעתי בפברואר והעבודה עם השחקנים התבססה על האמונה כי אפשר להתברג בפלייאוף העליון. הציפייה הייתה לעשות זאת תוך שילוב שחקנים צעירים ממחלקת הנוער עם שחקנים מנוסים. אמנם לא נכנסו לפלייאוף, אך בנינו בסיס לעונה הבאה- הצעירים. קיבלו דקות וניסיון שיסייע ויקדם אותם ואת הקבוצה".

האם אתה חושב שהקבוצה הטובה בליגה עלתה ללאומית?
"כן. אני מברך את כפר שלם על העלייה ומאחל להם בהצלחה בליגה הלאומית".

מה המטרות לעונה הבאה? ומה לגביך, אולי לאומית?
"זאת הייתה עונה מאתגרת, בגלל שחווינו אותה לצד המלחמה. העונה הזו הכניסה את כולנו לפרופורציות. המטרה לעונה הבאה היא להמשיך לעשות את מה שאני אוהב. אני ראוי לאמן בליגה גבוהה יותר ומגיע ממקום שמאמין שה׳ מכוון אותי למקום שנכון עבורי".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
סגור בהפועל לוד
(אחד שמכיר: 12:59 12-06-2024)
אני יודע מקרוב גניש סגר בהפועל לוד
3
מאמן
(כנפו: 16:49 12-06-2024)
עונה הבאה אני המאמן אני החובש אני האפסנאי בקיצור אני קובע הכל
4
בהצלחה רבה לויקטור גניש
(הוגה דעות : 21:28 12-06-2024)
זכור לטוב בזכות הצלחתו בהפועל מרמורק רחובות בעונת 22/23
5
שחקן ששיחק תחתיו
(רון: 06:40 13-06-2024)
איזה ליגה גבוהה אמיתי אומר לך אתה לא יכול לאמן קבוצה בילדים א אין לך מושג בלאמןן , בן אדם זהב אבל מאמן הכי חלש שדרך בליגה.

סקר דאבל פס

מי תהיה אלופת החופים העונה?