תמיר חיימוביץ': "בעוד שלוש שנים אהיה בליגת העל"

עונה אדירה. חיימוביץ עונה אדירה. חיימוביץ
הבלם הטוב ביותר בליגה א' מדבר על העלייה, ההצלחה האישית, התמיכה מהצוות והרצון להצליח עם כפר שלם גם בליגה הלאומית

הפועל כפר שלם חזרה לליגה הלאומית. הקבוצה של נועם שוהם הייתה הקבוצה הטובה ובעיקר היציבה ביותר בליגה א' וידעה לצבור את הניצחונות המרשימים עד לעלייה. מי שבלט יותר מכולם בעלייה הזאת היה הבלם תמיר חיימוביץ'. האחרון הגיע לקבוצה קצת אחרי פתיחת העונה והיה האקס פאקטור שהביא לו גם את תואר 'שחקן העונה'.

תמיר, איך אתה מסכם את העונה האחרונה?
"אמנם הגעתי באמצע העונה אבל מהרגע הראשון ועד משחק העלייה, הייתה עונה מאוד צמודה ומאתגרת. האתגר היה במיוחד כשהגענו למקום הראשון כי כשאתה במקום הראשון כל קבוצה רוצה לבוא ולתת יותר על המגרש, על מנת להוציא נקודות ממוליכת הליגה".

מה היה סוד ההצלחה?
"אני חושב שסוד ההצלחה הוא הצוות המקצועי וההנהלה שבנו קבוצה צעירה ורעננה, שרצה בלי סוף בתוספת של כמה שחקנים עם ניסיון. לדעתי זו עבודה נכונה של המערכת, חיזוק נכון, החלטות טובות וכמובן שחובת ההוכחה הייתה עלינו על השחקנים וכל שבוע באנו לנצח את כל המשחקים ולהציג את הכדורגל הטוב ביותר שלנו".

הגעת באמצע העונה. האמנת שתעלו?
"הגעתי באמצע העונה, אבל כבר באימון הראשון שהגעתי היה ברור מאוד שהמועדון הזה מקומו לפחות בליגה הלאומית. אימונים ברמה גבוהה של הצוות המקצועי, אווירה רצינית מצד ההנהלה והצוות, והכי חשוב סגל שחקנים שעובדים קשה בשביל להשיג את המקום הראשון ולשמור אותו עד לסוף העונה".

איך אתה מסכם את העונה האחרונה מבחינה אישית?
"מבחינה אישית אני חושב שבלם שמגיע באמצע העונה, כובש 2 שערים משפיעים ומפסיד יחד עם הקבוצה רק בשני משחקים זה מעיד על עונה אישית טובה. בנוסף לשיטת המשחק של נועם שמתאימה לי בול. כמובן שחייב לציין לטובה את איתן אהרון ונועם שוהם שהמילים הראשונות שאמרו לי היו ׳תעשה מה שאתה יודע אנחנו סומכים עלייך׳. זה משהו שתמיד כיף לשמוע, בעיקר אחרי שעברתי תקופה לא פשוטה וחסרת דקות משחק בכלל בבני יהודה. זאת הייתה החלטה מעולה לרדת לכפר שלם ואני שלם איתה ב-100 אחוז".

התחלת את העונה בלאומית וירדת לליגה א׳. אין חשש כרגע שוב להיות בליגה הלאומית?
"להיפך. זאת תחושת סיפוק, שהצלחתי לעמוד במטרה שהצבתי לעצמי כשהחלטתי לרדת לליגה א׳. החשש להיות בלאומית שוב לא קיים. זאת הייתה המטרה שלי, ירידה לצורך עלייה אני עשיתי הכל בשביל להגיע לבמה הזאת שוב כמה שיותר מהר ולהראות מה אני שווה, האמת שהשאיפות הם בכלל לא הליגה לאומית - זאת עוד תחנה בדרך למטרה האישית שלי".

איפה נראה אותך עוד שלוש שנים?
"בעוד שלוש שנים אהיה בליגת העל. אני חושב שלהשתפשף בליגה לאומית זה משהו שאני צריך בשביל להשתפר - אבל אני ללא ספק מכוון לליגת העל. מפה אני רוצה להגיד תודה לכל החיילים שמגנים עלינו כרגע ולאחל בריאות לכל החיילים שנפצעו בשביל שנוכל להמשיך לשחק כדורגל, לחזק את משפחות החטופים ולייחל להחזרת החטופים במהרה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שחקנים שחיים בסרט
(מאפיית כפר שלם ברוך שפטרנו : 12:45 06-07-2024)
מה שהעלה אתכם זה ההנהלה שקנתה משחקים והפחידה יריבות לא אתה והשחקנים תתעורר!!
2
תמיר שחקן אדיר
(אורלי פזטל: 17:22 06-07-2024)
מקומו לגמרי בליגה הלאומית.
3
נתתם אחלה עונה
(ירין: 20:27 06-07-2024)
ועליתם ממקום ראשון אפילו שהתקציב לא היה הכי גבוה בליגה. עכשיו תוכיחו שאתם לא אפיזודה חולפת בליגה לאומית, בהצלחה
4
אחלה
(שני: 23:00 07-07-2024)
אחלה בלם יגיע רחוק הבלם הבא של נבחרת ישראל בדוק בתור אחד שראה אותו כל משחק
5
בהצלחה
(שרול: 12:52 07-07-2024)
מילים כדורבנות אם אתה משחק כמו שדיברת אני בטוח שתגיע רחוק בהצלחה
6
יאללה כפר שלם!
(אוהד: 17:40 11-07-2024)
אוהבים! ????⚽️????
7
דיבורים כמו חול
(חחחחח: 18:14 13-07-2024)
פעם היה במסטיק בזוקה עתידות...בעוד שנה תגיע לירח.תדבר פחות

סקר דאבל פס

מי תהיה אלופת החופים העונה?