עידן בנימין סיכם עונה: "יכולתי לשחק בליגה גבוהה יותר, התפספסתי עם השנים"

בנימין (מדיה מ.ס קרית ים) בנימין (מדיה מ.ס קרית ים)
בנימין, ששיחק בשלוש השנים האחרונות בהפועל עירוני באקה אל גרבייה, סיכם את העונה האחרונה, כעת הוא מתכונן למעבר לקרית ים

עידן בנימין, אחד השחקנים הבולטים של הפועל באקה אל גרבייה בעונה החולפת, מסכם את העונה המוצלחת של הקבוצה בליגה א' צפון. בריאיון מיוחד ל"דאבל פס", בנימין משתף את תחושותיו לגבי העונה האחרונה, זמן קצר לפני שהודיע על מעברו לקבוצה החדשה מ.ס קרית ים.

"הייתה עונה מוצלחת מאוד, אם כי לא הייתי מגדיר אותה כעונת שיא כי היינו מסוגלים להגיע רחוק יותר", אמר בנימין, שכבש שבעה שערים במהלך העונה. "ברמה אישית העונה שלי סך הכל הייתה טובה מאוד. במיוחד בחלק השני של העונה, יכולתי לתת אפילו יותר שערים".

בנימין התייחס גם לחוסרים שהיו בבאקה: "היה חסר לנו עוד שחקן או שניים שוברי שוויון". כמו כן, הוא שיבח את אסי אלימלך, מאמנה של הפועל רעננה שעלתה לליגת העל: "אני חושב שאסי אלימלך הוא עילוי וכל מה שהוא יגע בו יהפוך לזהב, אין לי ספק שיקח את רעננה גם לליגת העל".

למרות שבנימין כבר חתם בקבוצה חדשה, הוא הביע חיבה עמוקה לבאקה אל גרבייה: "באקה זה הבית שלי, תמיד יהיה. אין לי מילה אחת רעה להגיד על ההנהלה או הקהל, אני אוהב את כולם שם, לא סתם נשארתי שם 3 שנים".

בנימין גם שיתף את שאיפותיו לעתיד: "אני חושב שאני יכול לשחק בליגה גבוהה יותר, אין לי ספק. חושב שהתפספסתי עם השנים".

נזכיר כי בנימין עבר למ.ס קרית ים לפני כשבועיים והצטרף לקבוצה של מאור סיסו. "שמח מאד להגיע לפה כבר בעונה שעברה ראיתי את הקהל העצום שהגיע למשחק נגדנו וזה מאד הרשים אותי אני מגיע לקבוצה איכותית עם מטרות ברורות בעזרת השם נעבוד קשה בכדי להשיג את המטרה בסוף העונה", אמר לאחר החתימה.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לא יסתדר שם טעות של שחקן
(אמיר: 15:24 11-07-2024)

סקר דאבל פס

מי תהיה אלופת החופים העונה?