אמג'ד סולימן מסכם עונה מאתגרת עם אחי נצרת: "עשינו הספק גדול"

סולימן (דאפר מחאמיד) סולימן (דאפר מחאמיד)
הקפטן הוותיק מדבר על ההישרדות המרשימה בליגה א' למרות הפתיחה במינוס 12 נקודות, ומבטיח להישאר נאמן לקבוצה

אמג'ד סולימן, הקפטן בן ה-34 של מכבי אחי נצרת, מסכם בראיון מיוחד ל"דאבל פס" את העונה המורכבת שעברה על קבוצתו בליגה א' צפון. לאחר הירידה מהליגה הלאומית והתמודדות עם קשיים כלכליים, אחי נצרת פתחה את העונה עם עונש של מינוס 12 נקודות, אך למרות זאת הצליחה לסיים במקום השישי המכובד עם 38 נקודות.
 
"לדעתי עשינו הספק גדול," פותח סולימן. "זה לא רק מבחינת נקודות, אלא מבחינת הסגל שהיה באחי נצרת. למרות הקשיים, הירידה מליגה לאומית אחרי כל כך הרבה שנים, ולהתחיל בליגה א' עם מינוס 12 נקודות - זה היה מאוד קשה."
 
סולימן מספר כי בתחילת העונה, רבים ראו באחי נצרת מועמדת לירידה נוספת: "דיברתי עם כמה אנשים, הם ראו את אחי נצרת כאילו הקבוצה הראשונה שמועמדת לרדת ליגה. לא היה לנו ניסיון בליגה א', זו ליגה קשה, מגרשים קשים, ועוד מינוס 12 נקודות. בנוסף, היו שחקנים שפחדו להגיע בגלל החששות הכספיים."
 
למרות זאת, הקפטן הוותיק מדגיש את חוזקות הקבוצה: "לאחי נצרת יש בסיס מאוד חזק של שחקני בית. לאורך כל השנים, לא רק עכשיו, הקבוצה נבנתה על שחקני בית. זה מה שעזר לנו בליגה א'."

סולימן. חמישה שערים העונה (דאפר מחאמיד)
 
בסיכום אישי, סולימן מתייחס לעונתו: "למרות ששיחקתי ב-80% מהמשחקים בגלל פציעה, לפי דעתי הייתה לי עונה מוצלחת למרות שהייתה קשה." הקפטן הוותיק הוכיח את חשיבותו לקבוצה גם מול השער, כשכבש חמישה שערים חשובים - ארבעה בליגה ואחד נוסף בגביע.
 
"התפקיד שלי הוא לסחוב את כל הקבוצה, גם את הצעירים וגם את אלה שיש להם ניסיון. אני עוזר להם גם בכדורגל, גם בתוך המגרש וגם מחוץ למגרש," מוסיף סולימן.
 
לגבי העתיד, סולימן מצהיר על מחויבותו לקבוצה: "כל עוד שקבוצת אחי נצרת בליגה א', אני נשאר. זה המקום שאני אוהב." הוא מוסיף כי יש כמה בעיות שצריך לטפל בהן, אך מאמין שתוך שבוע הכל יסתדר והקבוצה תהיה מוכנה לעונה הבאה.
 
לסיום, סולימן פונה לאוהדים: "אנחנו עכשיו צריכים את העזרה לא רק של הקהל של אחי נצרת, אלא של כל עיר נצרת, בשביל להחזיר את הקבוצה לליגה לאומית, למקום הטבעי שלה."


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי תהיה אלופת החופים העונה?