איפה הניצחונות ?

במשחק על שש נקודות אירחה מכבי טמרה את אחווה עראבה שעדיין מחפשת ניצחון בכורה. שער מוקדם של וואג'די אבו יונס התקזז עם שוויון של וויאם סעב הצעיר שהעניק לעראבה תיקו שמיני (!!) העונה שהותיר את הסטטוס קוו בתחתית על כנו.

אם תקחו את כל היורדות מהלאומית או מהארצית לליגה א' בשנים האחרונות מאזור הצפוני תווכחו לדעת שכולם ללא יוצאת מן הכלל התרסקו. מצבה של אחווה עראבה אינו שונה בהרבה. הקבוצה של עבד רבאח דורגה ערב המחזור במקום הלפני אחרון עם 7 נקודות בלבד כשכולן הושגו מתוצאות תיקו. ניצחון עדיין אין לה.
מולה התייצבה מכבי טמרה שדורגה מקום אחד מעל עראבה ועדיין מחפשת את עצמה בעידן סמיר עיסא. מיותר לציין כי עבורן של שתי הקבוצות היה זה משחק על 6 נקודות.
המשחק התחיל בלחץ מסיבי של המארחת מטמרה. בדקה ה11 הכשיל עבד רבאח את וואג'די אבו יונס מטר אחד מהרחבה. אבו יונס לקח בעצמו את הכדור החופשי וירה לחיבורים של שוער עראבה, צליל חתוכה שלא יכול היה להושיע, 0:1 לטמרה.


טמרה פתחה בלחץ על שער עראבה. אבו יונס מציב את הכדור החופשי

יתרון מוצדק. שחקני טמרה חוגגים את היתרון

הלחץ של המקומיים נמשך. בדקה ה26 מסר איש המשחק, איאד מנאע כדור עומק לאבו יונס שמשישה מטרים לבדו מול חתוכה החמיץ הזדמנות להכפיל את היתרון. בדקה ה37 שלח פואד ח'יראלדין כדור נפלא לכארם שיבל שהתמהמה והחמיץ הזדמנות גדולה להוריד את טמרה רגועה להפסקה.
את המחצית השנייה פתחה עראבה חזק ובאמונה כי ניתן להוציא משהו מן המשחק אך לא סיכנו באופן ממשי את שערו של יוסי בצאלאל. בדקה ה68 הגביה אחמד אבואלהיג'א כדור ענק שחצה כל הגנת עראבה לראשו של מוחמד דוחי ששמונה מטר מול שער ריק נגח החוצה (!!). אותו דוחי כמה דקו מאוחר יותר מסר כדור מדויק לאבו יונס שלא היה מרוכז ברחבה ופספס עוד הזדמנות לזכותה של טמרה.


את המחצית השנייה פתחה עראבה חזק. עבד רבאח

ככל שנקפו הדקות הגבירה עראבה את לחצה ואילו טמרה נסוגה לאחור על מנת לגונן על היתרון היקר. ואז בפעם המיליון וכמה הוכיח את עצמה אותה הקלישאה מפורסמת. חמודי כיאל, איש המשחק של עראבה הגביה בתוספת הזמן כדור מדויק מעל ראשו של הבלם המקומי, אוהד אלגרבלי היישר לרגליו של עמאר קראקרה שבעט מבלי לעמור לגופו של מגן טמרה, אזהר טאהא. הכדור נהדף לעברו של המחליף, ויאאם סעב שהשחיל את הכדור לתוך הרשת והעניש את טמרה על ההחמצות שלה.


עדיין מחפשים ניצחון ראשון. תמיר חשאן  בין אבו יונס לפואד ח'יראלדין

בסיום 1:1 ותיקו שמיני לעראבה העונה. אגב, בעונה שעברה חיכתה הפועל כפר קנא 12 מחזורים לניצחון הבכורה שלה בליגה. אולי יש לעראבה עוד תקווה. התוצאה כמובן, השאירה את הסטטוס קוו בתחתית על כנו והייתה כולה לטובתן של אחי עכו ומכבי כפר קנא שנוצחו במשחקיהן.


תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

העונש שפסק בית הדין נגד הפועל שפרעם?