"אם הכל מכור, עדיף לפרוש מהענף"

בן ישי וסגל באים בטענות לאברמוב בן ישי וסגל באים בטענות לאברמוב
יוסי זוזוט כועס בסיום המשחק מול מרמורק. מהומה קשה התפתחה בסיום המשחק מחוץ לאצטדיון במרמורק בין אוהדי יבנה, מרמורק וקביליו יפו. המשטרה עצרה שני אוהדים של יבנה. אנשי יבנה באו בטענות קשות לשופט עוזי אברמוב ששרק לשלושה פנדלים במשחק והרחיק את אדיב שרעבי בשורות יבנה. יוסי זוזוט: "השופט בא לגנוב את ההצגה" צחי טיאר: "לא רוצה להתעסק בזה" גיא אבן: "הוא קרא לי אפס" רפי סגל: "אם היינו מדברים אליו כמו שהוא דיבר אלינו, היינו מורחקים לשנתיים"

 ליגת העל זה כאן. לאחר עונה שקטה יחסית אירועי האלימות בכדורגל הישראלי שתפסו תאוצה בחודשיים האחרונים בליגת העל הגיעו גם לליגה א' דרום.

זה התחיל מכך שאדון חנן עדני, ממרום שבטו, החליט שרק אדם אחד מכל גוף תקשורת ייכנס לאצטדיון, כמובן שתעודת ההתאחדות שברשותי לא שווה כלום לטענתו, ואני מצטט: "רשום לך על התעודה רשאי להיכנס, לא רשום חייב להיכנס" משפט חוכמה מדהים מאדון עדני. אז הבטחתי לעצמי שאני אעלה את הביזיון הזה על הכתב, אבל אני, כמו כולם יודע, שלבנאדם פשוט לא איכפת, הוא ימשיך להיות שנוא על כולם, אפילו על עצמו. 

אך זו הייתה רק ההתחלה ליום שאגדיר אותו כמוזר, היה ריח לא טוב באצטדיון של מרמורק, ריח של חמץ. מרמורק ניצחה את המשחק ועשתה את שלה, אך לאנשי יבנה היו טענות רבות לשיפוט. הקהלים התעמתו לאורך כל המשחק, והיה ברור שזה לא יעבור בשקט.

משטרת ישראל המהוללת, לא יכלה להיערך מבעוד מועד, כל ההתראות שבעולם לא עזרו ואולי עשרה שוטרים היו באצטדיון. 

עם שריקת הסיום למשחק, אוהדי שלוש הקבוצות (יבנה, מרמורק ויפו) יצאו ביחד מהאצטדיון. בתוך המגרש, אוהדי מרמורק החלו להקניט את חלוצה של יבנה, אורי קרגולה, שעבר בסמוך לגדר בדרכו לחדר ההלבשה. קרגולה לא נשאר חייב והחזיר לאוהדים בצעקות כשהוא מתקרב אליהם. אנשי יבנה התערבו מיד והרחיקו את החלוץ העצבני מהגדר.
בזמן שקרגולה ירד לחדר ההלבשה, אוהדי מרמורק שהיו בדרכם החוצה מהאצטדיון, נזעקו לעבר כוח השיטור שהיה בתוך המגרש וקראו להם לצאת מהר החוצה משום שאוהדי יבנה החלו לתקוף את אוהדי מרמורק וקביליו יפו.

                אוהדי שתי הקבוצות. ראו משחק כשר? (צילום: ארז נעמן)

השוטרים הזעיקו גיבוי וניידת משטרה הגיעה למקום תוך זמן קצר מאוד לפזר את ההמולה. בינתיים, השוטרים עוד הספיקו לעדכן שהם עצרו 2 אוהדים של יבנה וכנראה עוד אוהד יעוכב. יוסי זוזוט, מאמנה של יבנה שמע על הבלאגן ויצא דרך שער האוהדים לנסות ולהרגיע את אוהדי יבנה, כנראה שזה הצליח כי שחזר למגרש לאחר מס' דקות בהן היה בחוץ נשמע אומר: "חבר'ה, להירגע הכל בסדר לא קרה כלום".

שחקני יבנה צעקו לכל מי שרק רצה לשמוע: "מכרו אותנו, אנחנו נגעלים מהכדורגל. שופט בושה"

המשטרה החזירה את העצורים למגרש ואנשי יבנה, ניסו לדבר אל ליבם של השוטרים אך כמובן שזה לא עזר. גם קרגולה וגיא אבן התערבו בנסיון לשחרר את העצורים אך ללא הועיל. מוטיקו בן מויאל אף צעק לעבר השופטים: "בושה וחרפה. תתעסקו בדברים החשובים. אנשים באו לראות כדורגל ותראו מה אתם עושים להם" בסופו של דבר שחקני יבנה פונו ע"י אנשיהם לאוטובוס הקבוצה.

                         המאמנים עובדי עצות. היוו פרמטר? (צילום: ארז נעמן)

נציין ששופטי המשחק לא ראו את המהומה שהתרחשה מחוץ למגרש אך ההתקלות של קרגולה עם הקהל המקומי לא נעלמה מעין השופט ונרשמה בדו"ח.

בתחילת המשחק, אוהדי יבנה שלא אהבו את העובדה שאוהדי קביליו יפו הגיעו לתמוך במרמורק גרמו לכמה סדרנים ושוטרים להגיע אל הגדר  ולהפריד בין הקהלים שלא הפסיקו להקניט אחד את השני לכל אורך תשעים הדקות.

                      בן ישי מאוכזב. (צילום: רומן סקריפקין)

צחי טיאר אמר בסיום: "נהנתי מאוד מהקבוצה שלי היום. לא מעניין אותנו יפו או כפר סבא אנחנו לא משחקים בשביל קבוצות אחרות אלא רק בשביל עצמינו. כרגע אנחנו שלוש נק' מהמקום הראשון עם שני משחקים לסיום. הכל נפתח מחדש וחזרנו לליגה. המשחק היה צריך להיגמר בתוצאה גבוהה יותר לטובתנו נמשיך לעבוד קשה עד הסוף"

על המהומה בסיום אמר המאמן: "לא רוצה להתעסק בזה. חבל שזה נגמר ככה"

                  טיאר על רקע הבלאגן. קרגולה (משמאל) נלקח בכוח מהאוהדים (צילום: רומן סקריפקין)

מאמן יבנה יוסי זוזוט היה נסער ואמר דברים קשים: "שני השחקנים שלי עמדו ושניהם לא מאמינים שהוא שרק לפנדל. אז מה הוא יגיד? (אלרן בן ברק) הוא לא יגיד שהוא התחזה אז הוא חייב להגן על עצמו אני מבין אותו, אבל שלושה שחקנים אמרו לשופט 'מי הפיל אותו?' אבל הוא רק אמר להן 'תתרחקו ממני זה אדום' זה השלב הראשון. עוד לפני הפנדל בדקה השלישית הוא אמר לג'ניה 'אני מוציא אותך באדום אם לא תרגע' כל מיני אמרות כאלה. הוא ירד לרמה נמוכה. יש פה קבוצה שהתאמצה כל העונה. כל הכבוד למרמורק, הם לא אשמים. אם היה רק את הגול של אופיר חיים הייתי אומר שזה גול של משחק, אני מוכן להפסיד ככה, אבל שני פנדלים? אפילו המבקר עוד שניה תפס את הראש כבר התחלתי לצחוק מרוב שזה עצוב. שופט בא לקבוצה שמתכוננת כל העונה ועובדת קשה, בא שופט שמחליט 'היום אני אהיה החלק העיקרי במשחק' והוא פשוט עשה מה שהוא רוצה"

המאמן הנסער הוסיף: "מרוב שהחצי הראשון היה נראה לי מסריח, אמרתי למאמן השוערים שאם שחקן נופל ברחבה הוא שורק להם פנדל. גם הוא ראה את זה, היה שקוף שמשהו פה מסריח. מרמורק לא הגיעה לשום הזדמנות. זו האשמה חמורה אבל מה שעיניי ראו ועד הרבה אנשים ואיך שהם דיברו אל השחקנים שלי, זה דברים שאי אפשר להתכחש אליהם. כל המשחק התנהל עם כדור אחד עם אוויר, לא היו מביאי כדורים. אני מצדיע לשחקנים שלי שנלחמו, גם מול השופט, אבל מול שופט אי אפשר להילחם. אני רוצה להגיד לשופטים: תבואו לשפוט אל תבואו לגנוב את ההצגה. אני אגיד לך עוד דבר, גם ליבנה לא הגיע פנדל. זה כבר חשבונות שלו"

"אני לא מפחד. אם אני לא צריך לעלות ליגה ואם הכל לא כשר עדיף לפרוש מהכדורגל. זה היה ביזיון. הייתי מוכן להפסיד מהגול של אופיר חיים זה גול יפה. אין לי בעיה. לא בדרך שהיא לא דרך כדורגל. שיפסיקו לחשוב שרק אלימות זה חלק לא יפה, גם שופט שבא לגנוב את ההצגה זה גם לא יפה. שאנשים יתחילו להיות ישרים, שופט בא ל-90 דקות ומחליט ככה להרוס עונה שלמה"

                      קופרלי רואה צהוב. השחקנים כבר מיואשים מהשופט. (צילום: רומן סקריפקין)

קשרה של יבנה גיא אבן אמר: "אני אגיד לך את האמת מההתחלה השופט הזה לא נתן לנו שום שריקה אמר לנו שאנחנו שחקנים אפסים ובלרינות ושלא מגיע לנו לנצח. השופט אמר לי ש'אתה לא שחקן בכלל אתה שחקן של ליגה ז' אחרי איזו שריקה הוא אמר לי שאני 'שחקן אפס' כל דקה הוא מאיים על שחקן אחר. הוא איים על קרן, על אורי ועל כולם. הוא איים שהוא יוציא להם אדום. כל שריקה הייתה נגדנו הרגשנו בתור שחקנים שהשופט עושה לנו בכוונה"

אבן המשיך להטיח האשמות חמורות: "רפי סגל אמר לשופט ש'אם אנחנו היינו מדברים אליך כמו שאתה מדבר אלינו היית מרחיק אותנו לשנתיים מהכדורגל' בסוף הוא נתן להם את המשחק עם כל השריקות שלו"

                  השוטרים עם עדני. הכניס כמות גדולה מהמותר למגרש. (צילום: רומן סקריפקין)

אלרן בן ברק שעליו נעשה הפנדל הראשון שלטענת אנשי יבנה לא היה ולא נברא, הגיב: "חס ושלום להתחזות. אני לא ידוע אם היה פדל או לא אבל באמת הפילו אותי, אני לא אומר שהיה פנדל"

בן ברק הוסיף: ""היה משחק ברמה גבוהה מאוד. אני חושב שענה על כל הציפיות. הלב שלי מחולק. זה היה ניצחון מאוד חשוב לקבוצה שלי אבל אני לא שמח לחלוטין. אני שמח שניצחנו אבל כואב לי מאוד על יבנה. מה שניקרא ניצחון עצוב בשבילי. אני אוהב מאוד את הקבוצה"

                   הפנדל הראשון. בן ברק על הדשא (צילום: רומן סקריפקין)

שחקני יבנה דיברו בדרכם חזרה לעיר רק על השיפוט, והיו"ר חיים אזולאי ניסה להרגיע את הרוחות. אדיב שרעבי שהורחק ע"י השופט אמר: "הוא קרא לי בלרינה ואפס, איזה שופט מדבר ככה תגיד לי? בושה"

אחד האוהדים אמר: "אנחנו חיכינו לשופטים בסוף כדי להגיד להם שהם מכרו אותנו, הם צילמו אותנו בפלאפונים שלהם"
המשפט שחזר על עצמו שוב ושוב בקר אנשי יבנה היה שמשהו לא היה פה כשר, שהתוצאה הייתה ידועה לכאורה מראש, אנו במערכת האתר מקווים שאין אמת בדברים ושהכל נעשה בתום לב.

                           שחקני יבנה מנסים לגרום לשוטרים לשחרר את העצורים (צילום: רומן סקריפקין)

                     חיים אזולאי (במרכז) מנסה לדבר עם השוטרים (צילום: רומן סקריפקין) צפו במשחק מרמורק נגד יבנה

תגובות

+ הוסף תגובה
1
למדו מליגת העל!
(רון: 19:14 20-04-2012)
כי אין מה לפחד.. אפשר ללכת מכות.. הענישה רק בשנה הבאה.. בושה לכדורגל הישראלי !!
2
לשחרר חודשיים מאסר
(חי כהן : 19:20 20-04-2012)
חודשיים מאסר לחולרות האלה ביצעו לינץ בשלושה אוהדים של יפו על מה יום אחרי יום השואה ככה להתנהג.לא חשוב יבנה החשבון פתוח.
3
יבנה בלוף.רק יפו יעלו
(אבי אוהד כפר שלם: 19:25 20-04-2012)
בעונה רגילה יבנה קבוצת מרכז טבלה ומטה.חבל שיפו צריכים לשחק נגד כפר שלם שנלחת על החיים בליגה.שיפו יעלו וכפר שלם ישארו בליגה אמן
4
מרמורק ויבנה כנסו
(אוהד: 19:35 20-04-2012)
רק עמישב תחזיר את מרמורק למקום שלה .יבנה תתעוררו
5
אברמוב מה אברמוב בן ...
(יבנה עולה: 19:35 20-04-2012)
זונה מכור קיבל כסף מעפן שופט נבלה
6
אמאלה איזה שופט
(יבנה עולה: 19:37 20-04-2012)
יווווווווו אין דברים כאלה הוא מכור הוא מכור הוא מכור
7
הפנדל הראשון התחזות של השחקן
(אוהד ניטראלי: 19:38 20-04-2012)
היתי במשחק וממש לא היה פנדל
8
יאללה יבנה תפסיקו .....................
(יפואי גאה: 19:47 20-04-2012)
לבכות שבוע שעבר שניצחתם בדקה ה-97 השופט היה בסדר אה? זה לא נראה מסריח אה? זוזוט על זה אתה לא מדבר אבל שהפסדתם היום אז כבר הכל מסריח ]]] תדעו להפסיד בכבוד למה השנה רק יפו יעלו חבל לכם על הזמן תתכוננו לשנה הבאה
9
למערכת דאבל פס- אל תתנו יד לחוליגניזם
(שמעון כהן-רמת השרון: 19:55 20-04-2012)
עוד חסר היה שהכתב שלכם יכריז על שביתת הזדהות של התקשורת עם היבנאים. מה שקרה מחוץ לאיצטדיון הוא התגלמות החוליגניזם ,אלימות לשמה והתנהגות של חיות בר מצד אוהדי יבנה כנגד אוהדי מכבי יפו. אלה הימים האפלים המטילים צל קודר על עתיד הכדורגל בישראל.
10
משחק מכור? אתם לא מתביישים?
(חובב ספורט נקי: 19:57 20-04-2012)
אם קרית גת מפסידה לכם שבוע הבא, מכור באבוה בוה. בלי קרגולה, בלי גיא אבן, בלי שרעבי, בלי מוטיקו, בלי המגן, אולי בלי מאור פרץ. משחק קל לקרית גת. אלקבץ, וייצמן-יער על התחת שלך!
11
בכיינים נמאסתם
(יפו-זה אני: 19:58 20-04-2012)
אתם רציניים? הייתם צריכים לקבל 5! תגידו המשחק צולם והועבר באתר שלכם.....אפשר לראות את התקציר?! שנראה על מה אתם בוכים.פעם ראשונה הגיע שופט שלא עושה חשבון ולא קונה את ההצגות של גרגולה הליצן,הבכיין. הבלוף התפוצץ היום במרמורק.
12
אוהדי יבנה בושה
(אילן: 19:59 20-04-2012)
התנהגות מגעילה של האוהדים מתחילת המשחק מקללים ומאימים שסוף המשחק יתקפו את אהודים מחוץ למגרש
13
יבנה בוכים על השיפוט
(יפואי : 20:03 20-04-2012)
יבנה בושה כבר שלושה משחקים מנצחים בזכות שופטים בדקות מוזרות שלא קשורות לכדורגל וכל שבוע שופטים מוסיפים דקות על דקות עד שיבנה מבקיע היום הגיע להפסיד למרמורק שיגידו תודה שזה לא ניגמר 5-0 כי זאת התוצאה הראויה
14
בושה
(יבנאי: 00:37 21-04-2012)
אני מתבייש שופט מכור יושב ראש שקונה משחקים פשוט בושה
15
כול הכבוד אוהדי יבנה
(אוהדי מלאכי: 01:29 21-04-2012)
כול הכבוד אחים שלי היתם מרביצים גם לעמיר סקפחי אבל לא נורא אנחנו נרביץ לו ובקשר לשופטים אתם צודקים אחים שלי זה הכול בגלל יפו האלה המכורים דיברו עם השופט אבל לא נורא טוב מאוד שלימדתם אותם לקח יבנה אוהבים אותכם במלאכייי
16
בואו ואעשה לכם סדר מה מכור!
(מרמורקי מהרחם: 20:13 20-04-2012)
בושה וחרפה שיבנה שניצלו מתבוסה בגלל הזלזול של שחקני מרמורק וכהת מפילים את האשמה על השופט שהיה מצויין ואף שרק לזכותם פנדל.עוד יותר ברורה הכתבה המגמתית נגד מרמורק זאת התנהגותו של חנן עדני הפרובוקטור שכשהוא קם בבוקר הוא מקלל תאיש שבמראה
17
עוזי אברמוב הכי מושחת בליגה זה ידוע
(ידוע- מקורב לליגה: 20:34 20-04-2012)
מהמר על תוצאה בבתים ודואג שהיא תהיה. לחקור!!!! וממש אין לי קשר ליבנה
18
יבנה זבל
(תימני: 20:46 20-04-2012)
נגמר לכם המזל , יא זבלונים לא תקבלו יותר שבע דקות זמן פציעות , אז עכשיו אתם בוכים על שופטים שקיפחו אותכם , כל המשחק לא עשיתם כלום , אתם יודעים רק לעקוץ , אבל הפעם לא עזר לכם , יא טינופות , הידה יפו ללאומית , ותודה לאופיר חיים ..........
19
די תתבגרו מספיק לבכות
(האוהדת שצועקת : 20:54 20-04-2012)
שיבנה ניצחה דקה 90 דקה 93 דקה 97 לא בכיתם תתדעו להפסיד בכבוד ולא לבכות
20
יבנה בלוףףףףףףף
(חזי אוהד יפו: 21:18 20-04-2012)
סוף סוף היה שופט שלא עשה חשבון לקהל הפרימיטיבי של יבנה , אני מציעה כבר עכשיו לשלוח חוקרים סמויים ליבנה , למשחק מול ק,גת ,ויצמן יער לבדוק מה קורה שם , חצי הרכב של יבנה לא משחק בשבוע הבא ק.גת חייבת וצריכה לנצח , יאללה יפו !!!!!!!!!1
21
בליגה א דרום יש יותר הישגיות מליגת העל
(חבל שיש גם אלימות: 21:26 20-04-2012)
22
יבנה אתם גועל נפש
(אוהד שפוי: 21:33 20-04-2012)
יבנה אתם פשוט מגעילים לא יודעים להפסיד בכבוד,לא פלא שהקהל שלכם מתנהג בצורה כזאת מגעילה אתם פשוט בושה.
23
קרית גת שלנו תמותו כנסו כולם
(יבנה עולה: 21:37 20-04-2012)
כמו שספיר מת על תייאר אלקבץ מת על יבנה תמצצו כולם עם השופט מכור והליגה מסריחה ומכורה אז שיסריח עד הסוף קרית גת שלנו תמותו זה מה יש עם כפר שלם לא צריכים נקודות גם הם היו פותחים ליפו תתחת ותרגליים היידה יבנה קרית גת וכפר יונה ועלינו הם גמרו תליגה חחח
24
למספר 14
(אורן: 21:39 20-04-2012)
אתה גבר מאוחרי המקלדת לקלל וכל זה, למה לא באת היום להגיד את זה?
25
זוטוט יא קוקסינל
(אבי: 21:39 20-04-2012)
תשע דקות תוספת ושתי אדומים זה בסדר אבל פנדל נגדך ומת העולם יא סמרטוט רק כפר סבא תעלה בדוק
26
בושה וחרפה
(קריית גתי: 21:39 20-04-2012)
אני מאמין לטענות אנשי יבנה. הייתי היום במשחק בין קריית גת לכפר יונה והשיפוט היה חד צדדי לטובת כפר יונה זה בושה וחרפה להתאחדות ששופט כזה נשלח למשחק כזה חשוב. יבנה אני מאמין בכם ומאחל לכם שתעלו השנה ליגה למרות כל הרשעים.
27
28
זר,אשר היה קורא את הטענות היה מתבלבל לרגע וחושב ששחקניו של טאיר היו צריכים לפתוח רגלים ולתת ליבנה את הנקודות. מרמורק אין לה צד בעניין ובטח לא לטעויות שיפוט שהם חלק מהמשחק. יבנה צריכה לבוא בטענות לעצמה ולא לחפש אשמים אחרים
29
יבנה טאליבן
(תנו לחיות לחיות: 22:31 20-04-2012)
אוהדי יבנה מוציאים שם רע לקופים. קרחות, כיפות לבנות וחולצות של קאפה. המיץ של הזבל. חולגניזם וברבריות שלא מביישים שבטים באפריקה.דרווין צדק, אך לא דייק: מוצא היבנאי לבטח מהקוף.. בושה וחרפה
30
מה אתם משחקים אותה יפו?
(יהודניק: 22:44 20-04-2012)
ביהוד אכלתם מכות..מתי תבינו שאתם ילדים כאפות קהל שמורכב מילדים קטנים ומזקנים
31
לחי כהן
(יבנאי: 23:14 20-04-2012)
מי אתה יאפס אחד שאומר שהחשבון פתוח תבוא ליבנה וניראה על איזה חשבון אתה מדבר ליצן אחד .. יפו אנחנו עוד ניפגש
32
הסיבה לכל המהומה
(אריק: 09:36 21-04-2012)
חבל שבשנת 2012 מדינת ישראל וההתאחדות לכדורגל מאשרת לקיים משחק ''עונה'' במגרש צר מימדים. זה מתכון בטוח להתפרעויות ובעיות. אין מינהלת שמפקחת, כל אחד עושה מה שהוא רוצה. די ברור שאנשי יפו מנהלים כאן קמפיין ומנסים ליצור אוירה שלילית נגד היבנאים.
33
עונשי מאסר למבצעי הלינץ'
(מכבי יפו: 00:07 21-04-2012)
אנחנו נגיש תלונה להתאחדות ונדרוש שדוח המשטרה יופיע ליד דוח השופט. לאור האמור, ולאור האלימות המשתוללת, נדרוש הורדת נקודות ליבנה ועונשים ללא קהל למשך חודשים. על הלינץ' הזה אתם תשלמו יבנה, ובריבית!
35
השוטר האתיופי
(המשקיף מהצד: 07:47 21-04-2012)
בושה של שוטר ,חכם על אוהד יפו שהוציא לפני תחילת המשחק ללא שום סיבה אבל לא עזר כלום אוהדי יבנה הם הברברים האמיתיים , חוליגנים , ביצעו לינץ באוהדי יפו ואיפה היית השוטר האתיופי ???? המשכת להתהלך כמו טווס .........אתה בושה למשטרה אם אתה מפקד הכח
36
מפקד הכוח
(צדק צדק תרדוף: 10:06 21-04-2012)
בתמונה האחרונה בכתבה,רואים את השוטר האתיופי עם המדי דקרון התכלת. בטלן בן בטלן,במקום להערך בחוץ עם כל הכוחות(היה ברור שאלה עם הכיפות,הצדיקים הנרקומנים מיבנה מחפשים מכות)הוא היה עם כל השוטרים שלו בדשא מדברים וצוחקים על החיים. תוקם ועדת חקירה!!!
37
בננות במבצע!!!
(דם בולגרי: 09:53 21-04-2012)
בבוני יבנה,סוף סוף לא הצלחתם לקנות את השופט. על מה אתם בוכים?...על זה שמרמורק שיחקו כדורגל?! הייתם צריכים לראות את העצורים שלהם,בוכים עם דמעות בעיניים שלא עשו כלום,הם רק רצו להפריד.אפילו הכניסו את הבן הקטן שלהם,שירחמו עליהם...הוא הביא להם בננות במבצע
38
משטרה ביזיון
(הקטר היפואי: 09:57 21-04-2012)
איזה אוכלי חינם. מפקד הכוח עם השלוש פלאפלים ליצן.בחוץ מכות רצח(שהיה לכולם ברור שיהיו)והוא והשוטרים שלו על כר הדשא עושים מואבט.להקיא עליכם שוטרי ביזיון,אתם אלו שצריכים להיות במעצר עם הקופים מיבנה.
39
שופט מעצבן
(אושר: 10:35 21-04-2012)
40
איגוד השופטים וההתאחדות לכדורגל שימו לב
(מעדיף להישאר בשם חסוי : 10:48 21-04-2012)
בשבוע הבא אם ירצה ה הכדורים לא יפסיקו להיכנס לרשת של מכבי קירית גת גם מהבחינה של הפרש השערים למרות שמכבי קירית גת יצאה מהמירוץ הכסף כבר מוכן במעטפה זה מה שיש לי לומר לכם השופט מכר אותנו ביחד עם הנהלת הפועל מרמורק אנחנו נידאג שמרמורק לא יעלו ליגה ...
41
כתבה פשוט מצוינת
(עיתונאי מהצפון: 11:40 21-04-2012)
כאדם קרוב לארז נעמן, מוריד בפניך את הכובע אחי. יופי של כתבה, שמעניינת כל אדם שהספורט והכדורגל בדמו. תמשיך ככה.
43
למספר 40
(קריית גתי: 12:20 21-04-2012)
תתבייש לך אני יודע שאתה אוהד יפו ומנסה לעבוד עלינו בפסיכולוגיה הפוכה. אנחנו קבוצה ספורטיבית לעומתכם שבעונה שעברה עליתם עם הנוער נגד נחלת יהודה כנראה ששכחתם את זה. הלוואי ויפו לא תעלה אני אישית מקווה שלא תעלו שיבנה או כ"ס יעלו רק לא אתם!!!
44
פשוט שופט חלש שהרבה לטעות בכל שלבי המשחק נו באמת למה למשחק כל כך חשוב לא מסוגלים להביא שופט בכיר יותר אני אוהד מסור של הקבוצה וזה אחד השופטים החלשים שיצא לי לראות טעויות כנגד שתי הקבוצות ושריקות מוזרות מאוד שליפת כרטיסים לא במקום
45
ליפו
(יבנאי: 21:09 21-04-2012)
באתם להתגרות בקהל של יבנה אתם פשוט בושה תישארו בליגה א כל החיים... אבי איסק אלוהים ישלם לך על כל הזבל שיוצא לך מהפה האוהד שקיבל מכות היה קורבן בגללך
46
אכלו מכות גם מיפו וגם ממרמורק חחח
(מסכנים אוהדי יבנה: 06:01 22-04-2012)
47
יהוד 40 שנה ליגה ג
(אימפריה: 17:20 23-04-2012)
פחים של זבל ליגה של מוצצים פסולת שחקנים רצו לשחק ביפו ונזרקו תושבה אזולוס וחדד פח זבל עלק יהוד מפגרים

סקר דאבל פס

העונש שפסק בית הדין נגד הפועל שפרעם?