ההנהלה לשחקנים: רשאים לנהל מו"מ

יו יו"ר טבריה זוהר יצחק
רגע לסיום העונה ושבוע לאחר החתימה של מאמן הקבוצה אלדד שביט פנו ראשי המועדון לשחקנים והחלו במלחמה פסיכולוגית. שלום עקיבא בינתיים ערך סולחה עם ההנהלה ואילו אלירן עקיבא בדרך לראשון לציון.

 בהנהלת עירוני טבריה הופתעו השבוע לשמוע שחלק משחקני הקבוצה מחפשים קבוצה לעונה הבאה וזאת דווקא לאחר עונה מדהימה של טבריה. אי לכך, יצאה ההנהלה בהצהרה כלפי שחקני הקבוצה: "אנחנו לא מחזיקים אף אחד בכוח" אמרו בטבריה: "כל שחקן יודע כי טבריה למרות שתקציבה לא הכי גדול בליגה היא אחת הקבוצות הכי מסודרות בליגה ואצלה משכורת מחולקת עשרה ימים לפני המועד והשחקנים מפיצים שמועות לגבי קבוצות אחרות". בהנהלה זעמו בעיקר על השחקנים הצעירים שלטענתם לאחר הבמה שקיבלו מהקבוצה החלו בעצמם בפגישות עם קבוצות אחרות בליגה. מצד שני סיפרו בהנהלה כי אם אכן יגיעו הצעות מקבוצות בליגות גבוהות יותר, טבריה לא תעמוד בדרכו של אף שחקן.

בנושא אחר, בימים הקרובים אמור מאמן הקבוצה אלדד שביט להעביר את רשימת השחקנים שלו להנהלה, אותם שחקנים בהם מעוניין שביט לעונה הבאה. שני השחקנים שככל הנראה יהיו ברשימה אלו האחים שלום ואלירן עקיבא, השניים היו העונה מהשחקנים המרכזיים בהצלחה של טבריה. כפי שפורסם לראשונה ב"דאבל פס" המגן אלירן עקיבא החל להתאמן היום בעירוני ראשון לציון מליגת העל והרשים את מאמן הקבוצה אייל לחמן. לחמן הזמין את עקיבא לעוד מספר אימוני התרשמות. ראוי לציין כי עקיבא החל להתאמן בקבוצה באישור ויידע את אנשי טבריה. אחיו שלום גם כן מבוקש בלא מעט קבוצות בליגה א' וגם במספר הצעות מהליגה הלאומית.

                            שלום עקיבא. "מאוד רוצים שימשיך איתנו" (צילום: יח"צ)

בינתיים שוחח שלום עקיבא עם חברי ההנהלה ויישר איתם את ההדורים וזאת לאחר שאלה זעמו על שחקן על כך שבמשחק האחרון של טבריה מול אחי עכו, כאשר בו נעדר מצהובים, ישב לצדו של מאמן עפולה ירון הוכנבוים ביציע. "שלום עקיבא הוא שחקן מצוין ואדם נהדר ואנחנו מאוד רוצים שימשיך איתנו בעונה הבאה" אמרו בהנהלת הקבוצה.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
בהצלחה
(עמינדב: 13:31 26-04-2012)
עירוני טבריה נתתם עונה מדהימה למאמנים עלו והצליחו,וכשמדברים על אלדד ההצלחה שלו זה גם בגלל מאמן הכושר שעשה עבודה לא פחות טובה,אני מקווה שנישאר בסגל חזק ומי שיעזוב אז רק לליגה יותר גבוהה,חג שמח ושבת שלום
2
עצוב
(רונן מאילת: 15:36 26-04-2012)
טוב ידענו שאחרי עונה טובה. תבוא הנפילה . אנחנו בסכנת ירידה העונה הזאת . לצערי זה המצב. אין חדש תחת השמש . נקווה לטוב מאחל לידידי זוהר בהצלחה בעונה הקרובה . אינשאללה בשורות טובות . חג עצמאות שמח לטברינים ולכולם
3
הלוואי ותהיה הפתעה לטובה בעונה הבאה!!!
(אוהד טבריה מהמרכז: 18:35 26-04-2012)
4
שתי העקיבות לא יעזבו וגם הצעירים ימשיחו
5
מי צילם את התמונה של שלום?
(ירדן: 22:56 26-04-2012)
זה קורה בלא מעט כתבות באתר,לא טורחים לתת קרדיט למי שצילם את התמונה.למה לרשום יח"צ?זה לא פוטר אתכם מציון הקרדיט לאדם
6
שלום עקיבא המלך אוהבים אותך
(טברייני: 09:37 27-04-2012)

סקר דאבל פס

העונש שפסק בית הדין נגד הפועל שפרעם?