"הוכחתי מי זה יקיר שינה האמיתי"

חודש וחצי אחרי סיום העונה הסכים בלם בני לוד יקיר שינה לדבר. בראיון מיוחד יקיר מספר על כמה הוא עצוב מאיך שהסתיימה העונה, חולם על ליגת העל, וזועם: "שחקנים לא הגיעו למשחקים המכריעים וחבל"

 העונה בליגה הלאומית כהרגלה הייתה עונה מעניינת עם סיום סופר דרמטי, אבל העונה הזו תיזכר בעיקר כאחת העונות העצובות והקשות ביותר מאז ומעולם בעיקר בגלל אותו משחק בין שתי הקבוצות הטובות בליגה בני לוד והפועל רמת גן כאשר בסיומו התפתחה תגרה גדולה בין השחקנים, תגרה שהתחילה מאקט של בלם בני לוד יקיר שינה שרץ לקהל של ר"ג עם חולצה שכתוב עליה: "יש אלוהים בשמיים". שינה כזכור, ירד עם ר"ג ללאומית. בלם לוד חזר לעצמו והיה בין הגורמים הבולטים בהצלחה של הקבוצה. בראיון ראשון ומיוחד מדבר שינה על העונה, על התקרית ועל התוכניות לעונה הבאה.

יקיר מודה שזו הייתה עונה קצת הזויה "עונה מוזרה וארוכה מכל הבחינות לטוב ולרע" אומר הבלם, "רוב העונה זה היה לטוב וחבל שסיימנו את העונה עם טעם רע. בסוף לא עלינו וחבל. גם לי באופן אישי וגם לקבוצה הייתה עונה מצוינת וארצה לנסות ולעלות ליגה בעונה הבאה במקרה ויהיה בלוד"

למרות הרצון הטוב, יקיר כרגע לא חתום בלוד "כרגע אני עושה אימונים אישיים ויש לי מספר הצעות גם מליגת העל וגם מהליגה הלאומית. אני לא אשקר, המאמנים לא התעלמו מהעונה המצוינת שהייתה לי. לאחר עונה פחות טובה לפני שנתיים, הוכחתי בעונה האחרונה מי זה יקיר שינה האמיתי. כבשתי שישה שערים ועיקרם היו מאוד חשובים ובכלל עד ינואר הייתי הרכש היחיד של הקבוצה ועשיתי שינוי גם בחדר ההלבשה של הקבוצה וגם על המגרש".

אז למה לא עליתם בסוף?
"עשינו במכנסיים במשחקים המכריעים כאשר המשחק החשוב ביותר היה מול הרצליה כאשר כבר השוונו ל-1:1 ואז היינו תלויים בעצמנו אבל עשינו טעויות קשות וספגנו ארבעה שערים ואז הרבה שחקנים לא הגיעו למשחק המכריעים וחבל".

יקיר מדבר על אותו משחק זכור מול ר"ג: "היום אני יכול להגיד שאם הייתי יודע לאן זה יביא ברור שלא הייתי עושה את זה, אבל מה בסך הכול עשיתי? הנפתי חולצה בסיום המשחק. יום לאחר אותו משחק היה משחק חשוב במנצ'סטר ושם גם הניפו חולצה ולא עשו מזה סיפור. לצערי המשחק הזה היה מאוד להוט והשחקנים משתי הקבוצות חיפשו סיבות לריב. זה היה ריב מטופש ואני למדתי הרבה מהמקרה הזה"

                                               שינה בתקרית המפורסמת. "עשו מזה יותר מדי" (צילום: יח"צ)

באופן אישי אתה לא ידוע כשחקן בעייתי, איך הרגשת?

"זה היה מאד מאכזב. אני בא מבית טוב ואלימות לא בלקסיקון שלי. לעולם לא קיבלתי כרטיס אדום וסיימתי את העונה בקושי עם חמישה כרטיסים צהובים. בשביל חולצה זה הגיע למצב הזה. אני לא רוצה להצטדק, מה בסך הכול עשיתי".

זה גרם לך לחשוב על פרישה?
"לפרוש מכדורגל, צריכים לקרות דברים יותר גרועים מזה בכדי שאני אפרוש. אני אוהב כדורגל ורוצה להמשיך להתעסק בו".

"אני חושב שאני לא צריך להוכיח לאף אחד כלום" אומר יקיר "אני לא אלים ולוד היא קבוצה לא אלימה. הנושא הזה עבר כל פרופורציה ועשו מזה יותר מדי רעש. דברים כאלה קורים ופשוט ריבוי המקרים העונה גרמו לזה להיראות גדול יותר".

לסיום, איפה נראה את יקיר שינה בעונה הבאה?
"אני מאוד מקווה מאושר ובריא וזה הכי חשוב ורוצה להיות חלק בכיר בקבוצה בליגת העל ואם לא בקבוצת צמרת בליגה הלאומית"


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יקיר שינה
(הוווו: 12:29 13-06-2012)
ילד חרא תישאר בלאומית!!!
2
כל מה שעשית היה מיותר,לכאורה היה מתוכנן,המאמן התמים נפל בפח שטמן לו פרידה דוד,זה מה שמגיע לו,אהבלים.
3
יקיר שינה
(יוסי : 15:41 13-06-2012)
תכלס דפקת ללוד את העלייה ..לא רואה מאמנים שלוקחים אותך אחרי מה שעשית . בעכו אהבנו אותך וצרם לנו ההתנהגות שלך אחרי המשחק שלכם נגד רמת גן. אישית רציתי שלוד תעלה כי בזכות לוד שניצחה בראשון נשארנו בליגה.
4
שחקן דיביל שבגללו לוד לא עלו ליגה וחבל כי הם באמת היו קבוצה טובה
5
רק בגללו לוד לא עלו !
(אליהו הנביא: 08:46 15-06-2012)
אחרי כל המורחקים כולל המאמן לוד לא יכלו כבר לעלות. המשחק שדפק אותם היה ההפסד להרצליה 5:1 ! בגלל כל המורחקים הקבוצה לא תפקדה ...
6
ילד חרא
(Uc03: 13:59 23-07-2012)
חבל לא נשרפה בספינה בתאילנד
7
זבל שבזבלים
(יוסי : 09:07 11-10-2012)
תמשיך ללקק לערבים יא מגעיל!!!

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?