לוד לא מרימה ידיים

בקבוצת אורתודוכסים לוד לא מתרשמים מהחיזוק שעשתה עירוני רמלה או מקניית טירת שלום ע"י שימי תבורי ובקבוצה מכוונים גבוה,אסי אסולין שכבר סיכם בכפר שלם התחרט והגיע לקבוצה כמו שחקנים נוספים. סלים מונייר יו"ר הקבוצה:"אנו קבוצה בריאה וחושבים בריא."

בתחילה נראה היה שמחוז דרום ב' בליגה ב יהיה שייך לעירוני רמלה שהביאה מספר שחקנים שנראים כשייכים מעל הליגה הזאת ,אך אט אט נראה שקבוצות נוספות יהוו אתגר לרמלה בצמרת הליגה.

שיכון המזרח הדיחה שבוע שעבר את רמלה מהגביע, טירת שלום נקנתה ע"י שימי תבורי ומכוונת גבוה ואילו צעירי רהט התחזקה ומתכוונת להמשיך להתחזק כדי להיות גורם בצמרת.

בשקט ובלי הרבה צלצולים גם קבוצת אורתודוכסים לוד מכוונת גבוה כשפיני עייש יאמן את הקבוצה וישראל כהן הבלם הותיק ימשיך כשחקן גם העונה.

לקבוצה צורפו מספר שחקנים בולטים כגון אלי גבאי קשרה של רמלה אשתקד אדיר אלוק ,יואב פבזנר שגם הוא מגיע מרמלה,רונן בן אוליאל שכבר היה בדרך לרמלה אך נשאר בקבוצה וגם אסי אסולין הקיצוני הזריז שכבר סיכם בכפר שלם מליגה א ישחק בקבוצה העונה.

 

 

 אסי אסולין במדי כפר שלם לפני כשבועיים,בסופו של דבר ישחק בלוד.(צילום:לירן דורף)

 

כמו כן ניתן יהיה למצוא בשער את מוטי אברג'יל שכזכור זכה בעבר בגביע המדינה עם הפועל רמת גן והיה אשתקד בטירת הכרמל מן הליגה הארצית והבלם שוקי מנג'רסקי שמגיע מבאר יעקב.

חדשות מפתיעות שיתכן ויתקיימו הן צירופו של החלוץ הותיק עופר שיטרית שלמעשה כבר הודיע על פרישה אך שוקל לחזור למקורות ולהצטרף לקבוצה.

שלשום הביסה הקבוצה במשחק אימון את בני יצ'אלאל רחובות שמועמדת לעלות העונה מליגה ג   בתוצאה 2:5 ובשבוע הבא תפתח הקבוצה את העונה במשחק ליגה מול מ.ס דימונה למדד ראשוני.

 

יו"ר הקבוצה סלים "סוסו" מונייר אמר ל"דאבל פס":

"העמדנו העונה קבוצה בריאה שחושבת בריא,רק הזמן יגיד אם פגענו בול."תגובות

+ הוסף תגובה
1
תזכרו את זה, כנסו לכאן דחוף!!!!
(תזכרו את זה!!: 16:47 19-09-2009)
ליגה ב' השנה תסתיים ככה!!! 1. עירוני רמלה 80 נקודות. 2.אורתודוכסים 70. 3. צעירי רהט 65. 4. שיכון המזרח 60. 5.טירת שלום 50. 6. שעריים 44. 7. גבעת זאב 43. 8. מעלה אדומים 42. 9. בית"ר ב"ש 36. 10. מרחבים 35. 11. אילת 34. 12. שעריים 30. והשאר

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?