כחילה: "גם האוטו הכי יקר, לא שווה כלום בלי דלק"

אהוד כחילה אהוד כחילה
תקופה קשה עוברת על מכבי באר שבע. לאחר שירדה ליגה אשתקד, הקבוצה הדרומית לא מצליחה לבסס את עצמה, זה התחיל בבלגן בעירייה, בהתפטרות של אהוד כחילה ועזיבה מאסיבית של שחקנים שחזרו- לפחות בינתיים

 עד לפני שנתיים הייתה מכבי באר שבע אחת הקבוצות הלגיטימיות בליגה השנייה, כיום הקבוצה נמצאת בצומת דרכים. במועדון מספרים כי בשבועיים הקרובים אמורה הקבוצה לראות לאן פניה, האם היא מנסה להשתקם וחוזרת למרכז הבמה או שהקבוצה הולכת לפירוק. מי שאמור להוביל את הקבוצה לפחות עד תום העונה הוא המאמן אהוד כחילה שהובא השנה על מנת לשקם את המועדון, אבל הדרך עוד ארוכה. רק בשבוע שעבר התפטר כחילה מהמועדון לאחר שלא קיבל ציוד מינימלי. יומיים לאחר מכן חזר לקבוצה לאחר ששני האנשים החשובים בהנהלה אפרים אביגדור ומוטי אבוקסיס הגיעו להסדר ביניהם ובעצם אפשרו זרימת כסף שאמור להביא שחקני רכש על פי דרישתו של כחילה. כחילה: "אכן עזבתי את הקבוצה וחזרתי לאחר שהבטיחו כי תוך שבועיים יהיה שינוי חיובי במועדון. אני מאמין שעד שבוע הבא נהיה יותר חכמים"

הבעיה היא שאין כסף להביא שחקנים?
"לא היה לנו כסף לכלום, לא לשחקנים, לא למים ולא לציוד מינימלי שחייבים בקבוצות כדורגל. אני שמח שאפרים ומוטי הגיעו להסדר ביניהם ועמותה שמנהלת את הקבוצה חזרה לפעול והועבר כסף ואני מקווה שכבר בשבוע הבא נביא שחקני רכש מתאימים"

מה בעצם המטרה כרגע של הקבוצה?
"כרגע אנחנו מנסים לייצב את הקבוצה. יש דברים טובים ורעים אבל נעניתי לעזור ולשקם את המועדון הזה. הכוונה שתהיה לנו קבוצה סבירה שהמטרה היא הישארות בליגה".

מבחינת הקריירה האישית שלך, לאחר ירידה בנתיבות אולי הייתה טעות לבוא לבאר שבע?
"מתוך מאה אנשים ששאלתי, 99 אמרו לי לא ללכת ודווקא זה נתן לי את האתגר ללכת על העניין הזה ולהוכיח לכולם שאפשר לצאת מזה בעבודה קשה ועם תנאים שאפשר לעבוד. אתה יודע זה כמו אוטו בלי דלק, גם אוטו הכי יקר בעולם לא שווה כלום בלי דלק".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אוטו יקר? בקושי מריצה
(מקורב: 12:30 18-10-2012)
כחילה היקר, תפרוש!!!!!!!!!!!!
2
בר אלון חתם
(באר שבעי: 12:33 18-10-2012)
בר אלון חתם אצלנו עד סוף העונה הוא גדל במחלקת הנוער של מכהי חיפה!! שיהי ה לו בהצלחה...
3
קבוצה של גרוש וחצי
(אחד שמתפלל: 13:32 18-10-2012)
לא משלמים כסף לשחקנים לא דואגים לציוד לא מאמינים באף אחד אל תדאגו הדרבי עם מ.ס. קרב ובא
4
תגובה הולמת
(תצפיתן: 13:53 18-10-2012)
מאחר שאני מבין מהמערכות האלה .יש למאמן דרישות נכונות וצודקת.קברניטים טובים כדי להצליח להעמיד קבוצה נחמדה יש לעזור לאהוד! כדאי להתחיל ומיד!!!קדימה אהוד יהיה בסדר.
5