אלון מזרחי מונה למנג'ר הפועל כפ"ס

חוזר למגרשים. מזרחי (שובל ירושלמי) חוזר למגרשים. מזרחי (שובל ירושלמי)
האווירון חוזר למגרשים ויהיה הסמכות המקצועית הבכירה אצל הירוקים: "אני בטוח שנוציא את המועדון לדרך חדשה".

אלון מזרחי חוזר למגרשי הכדורגל של ישראל. לא, האווירון לא הודיע על חזרה פתאומית מפרישה, אלא מונה היום (שלישי) למנג'ר החדש של הפועל כפר סבא מהליגה הלאומית.
 
כידוע לאחרונה רכש איש העסקים ג'קי מויאל את זכויות הניהול על המועדון, כאשר מזרחי שימש כאחד משושביני העסקה. כעת החליט מויאל לתת את המפתחות לשחקן העבר שבפניו עומד אתגר לא פשוט: להוציא את הפועל כפ"ס מהבוץ של תחתית הטבלה.

כרגע נראה כי האווירון ישמש כסמכות המקצועית העליונה במועדון, בו משמש אסי דומב כמאמן. מחר תתקים פגישת עבודה הרשמית הראשונה בין מזרחי לדומב, שממשיך כרגע בתפקידו ועדיין לא התקבלה החלטה סופית לגביו.

"אני שמח שניתן לברך על המוגמר", אמר מזרחי לאתר ערוץ הספורט, "אני בטוח שיחד עם ג'קי נוציא את הקבוצה הזו לדרך חדשה. נחזיר אותה למקום בו היא צריכה להיות - הצמרת של הכדורגל הישראלי".

מזרחי אגב כבר היה בעבר חלק מהמועדון כאשר בין 2001 ל-2003 שיחק במדי הפועל כפ"ס בה רשם 23 הופעות וכבש 5 שערים. אלא שאוהדי הירוקים זוכרים אותו גם מעונת 1999/2000. באותה עונה שיחק האווירון במדי בית"ר ירושלים ופנדל שהבקיע מול כפ"ס במחזור האחרון הוריד את הירוקים ליגה.

 

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
שכונה
(מקצוען: 23:28 06-11-2012)
מה זה מנג'ר עם סמכות מקצועית במידה של כישלון זה מאמן במידה של הצלחה זה מנג'ר מה זה הבדיחה הזאת למה אלון לא מאמן ? עם מנג'ר אז הסמכות רק של המאמן נקודה . במידה שמישהו יהיה מוכן לזה הוא לא מאמן זה אחד שמחפס משכורת להתקיים כמו אחד שיש לא תעודה ויושב לי
2
בושה
(מקצוען: 23:32 06-11-2012)
זה כמו אחד שיש לא תעודה ולוקחים אותו לאמן ליד אחד בלי תעודה זה בושה מקרה שעריים בלי תעודה לא יכול אף אחד לאמן זה לא חוג זה כמו רופה בלי תעודה יש בזה הגיון
3
שמחתי לשמוע ! בהצלחה אלון
(סגול בנשמה: 23:48 06-11-2012)
תוכל להוביל את כפ"ס לדרך חדשה ומאחל לך רק בריאות ושפע ושתהנה יותר מכל
4
מנגר או מנחוס ?
(30 שנה: 08:37 07-11-2012)
יש מצב ששחקן שהוריד אותנו ליגה יהפוך לפתע למנגר של הקבוצה מה שמוכיח שוב שלבעלים החדשים אין מושג איזה ניסיון יש לו. לאלון אני מקווה רק שתדע לממש את ההזדמנות שניתנה לך כדי להציל את המעט שנשאר מכפר סבא
5
דחוף שוער
(שמי: 19:23 07-11-2012)
אלון דחוף שוער מעל הכל זה לא שוער אלון מאחל לך הצלחה ואתה תצליח בעזרת השם

סקר דאבל פס

מי תעפיל לליגה הלאומית מליגה א' דרום?