היום נערכו מרבית משחקי ליגות א,ב,ג כשבמוקד איך לא,קרב הצמרת המרתק בליגה א דרום בין הפועל הרצליה לשקמה רמת חן,כמו כן "דאבל פס" לא יוותר על משחק מעניין נוסף בליגה זו בין מכבי עמישב לעירוני כפר יונה של משה גלאם.
לא נפסח גם על משחקה של קריית מלאכי מול ערד ושל טייבה שתארח את בית"ר כפר סבא.
עוד סיקור מורחב יובא ממשחקה של הפתעת העונה עד כה,הפועל כפר שלם שתארח את מכבי יבנה.
בליגה א' צפון הדרבי המסקרן בין עירוני לאלאהלי אום אל פאחם יעמוד במרכז משחקי המחזור.
בליגה ב נביא לכם את כל הפרטים מהדרבי היפואי שיתקיים במגרש השקמה בין אורתודוכסים יפו למכבי יפו שמחפשת נצחון לאחר שתי תוצאות תיקו רצופות,סיקור מורחב יגיע גם מיריבתה של יפו לצמרת,הפועל אזור שתארח למשחק לא קל את שיכון ותיקים.
כל זאת ועוד,בסוף השבוע רק אצלנו ב"דאבל פס",אז הצטרפו אלינו ובלי קשר לכו לראות כדורגל שלעיתים לא נופל ברמתו מליגת העל,שעות פתיחת המשחקים מופיעים לידם.תוצאות סיום יופיעו באדום.כל שאר התוצאות מובאות בדף הליגות בדף הבית.
ליגה א דרום:
12:00 מכבי עמישב-מכבי כפר יונה:1:0 -סיום (דקה 35 ,שי כחלון)
13:00 נחלת יהודה-מבשרת ציון:3:1 סיום ( מבשרת דק' 22 אלעד יעקובי דק 87 צבאג))
13:00 עירוני נתיבות-צפרירים חולון:1:1 סיום (דק' 13 אורן פחימה)
13:30 הפועל הרצליה-השקמה רמת חן:4:3 (סיום (דק' 10 סער 37 אברהם,51 פרץ -לשקמה שאבו 45,90,וקנין 51,61)
13:30 הפועל כפר שלם-מכבי יבנה:1:1 סיום (לכפר דק' 42 שקרוקה) ליבנה בן בירן דק' 75
13:30 עירוני קריית מלאכי-הפועל ערד:0:1 סיום (דק'27 חנן אלקיים)
13:30 הפועל חדרה-מכבי קריית גת:0:3 (דק'26 לירון וילנר) 82,88 אבי כהן,עידן דוד)סיום
14:15 בני טייבה-בית"ר כפר סבא:1:2 סיום
ליגה א צפון:
סיום - עירוני טירת הכרמל-מכבי צור שלום:5:0( דק' 45 אורן זילכה,עצמי-חנוכה ,אילן טל,אבוטבול,ונונו)
סיום -עירוני קריית אתא-בני טמרה:1:0 (דק' 20)סיום
סיום : בני ג'דידה-מכבי כפר קרע:2:2
סיום : אלאהלי אום אל פאחם-עירוני אום אל פאחם:2:2דק' 10,אברג'יל לעירוני,עלי סלים ואבי דנן לאלאהלי,עירוני בתשעה שחקנים)
ליגה ב דרום א:
סיום- בקעת הירדן-בית"ר פתח תקווה:0:2 - סיום (דק' 12,זיו רחימפוב דק' 70 בפנדל משעלי)
סיום אורתודוכסים יפו-מכבי יפו:1:1 דק' 20 ,יפו שחקן מורחק,אורתודוכסים שני מורחקים. סבח מאזן בדק' 75 )
סיום -הפועל קריית אונו-בית"ר רמת גן:0:2 דקה 68 אוהד רון ,דקה 88 חנן אסור -פנדל)
סיום - הפועל אזור-שיכון ותיקים:0:3 (דק' 42 תומר שפט,שפורקין צמד65,87)
סיום -הפועל פרדסייה-הפועל רמת ישראל:0:1 (דק' 80 קצב)
סיום :מחנה יהודה -בני יפו 0:1
סיום :עוצמה חולון-מ.ס כפר קאסם:1:2
ליגה ב דרום ב:
סיום -באר יעקב-עירוני רמלה:2:1 ( לרמלה דק' 20 ,30 מיארה ,אבוג'דיד באר יעקב 88 דאבוש)
סיום -הפועל מרחבים-הפועל טירת שלום:1:4 (למרחבים דק' 20 ,40 חפר,ג'ורנו,,ווקנין)
סיום-מ.ס באר שבע-מ.ס קריית גת:2:2 (דק' 46 ישי אביטן)
סיום-מכבי שדרות-מ.ס דימונה:1:1 -
סיום -בית"ר מעלה אדומים-מכבי שעריים:0:3 ( דק' 12 ,75יחיא,יונה ,סבג)
סיום -הפועל רהט-שיכון המזרח:2:0 (אייזנקוט)
סיום -בני אילת-בית"ר גבעת זאב:2:3
סיום -אורתודוכסים לוד-צעירי רהט:3:3
ליגה ג' שומרון
12:00 מכבי נווה שאנן-מ.ס גבעת אולגה :6:1 סיום.(לאולגה,גבאי צמד ,סיבוני צמד,יקיר חסון,טקה)
ליגה ג' תל אביב
12:30 מ.ס. רוח תל אביב -כפר קאסם :0:5 (שקורי שלושער,נאטור,אדי אלקיים)
14:00 נווה גולן -אורנית 3:0 (לוי ,12 טהר לב 20,40)
13:30 גדנ"ע -ג'לג'וליה 1:2 (לגדנ"ע :טולדו ,דרעי )
ליגה ג' שרון
12:00 תל מונד -בני רעננה : 1:2 סיום.
12:00 אחווה טיבה-הוד השרון :2:4 סיום .
אביבי זוהר,האם מכבי יפו תחזור למסלול הנצחונות בדרבי היום?.(צילום:לירן דורף)
תגובות
+ הוסף תגובה