קורות,משקופים ולבסוף גם ספיגת שערים

בית"ר כפר סבא שלטה לחלוטין במחצית הראשונה ופגעה בקורות ובמשקופים אך לבסוף גם ספגה שני שערים וירדה מנוצחת 2-1 מול קריית מלאכי בקרב תחתית חשוב.סיקור המשחק והתמונות בכתבה.

קרב תחתית מעניין מאוד היה על הנייר היום בכפר סבא בין בית"ר המקומית שמשוועת לנקודות במאבקי התחתית לבין קריית מלאכי שידעה שנצחון היום והיא יכולה לנשום לרווחה ממאבקי התחתית.בחום כבד ולעיני 150 צופים נפתחה ההתמודדות. המחצית הראשונה התאפיינה בלחץ מסיבי של כפר סבא שתקפה ללא הרף מהתחלה אך דוקא האורחת הגיעה למצב הראשון במשחק כשמורדי פינטו נעמד באחד על אחד מול טבנצ'יק שוער כפר סבא שעצר את הכדור.מאותו רגע כפר סבא פשוט ישבה על שערו של צחי שרון כשבדקה ה -20 מושיקו אסולין בועט כדור חופשי מ 16 מטר אך צחי שרון היה במקום כדי להדוף.לא עברה דקה וסבי שאולוב בפס מוצא את הקורה הראשונה של כפר סבא במשחק לאחר ערבוביה ברחבה.לא עוברות 3 דקות ועוד בעיטה חופשית לכפר סבאים ושוב אסולין ניגש לבעוט ובאומנתיות סובב כדור נהדר ששוב פגע בקורה והורחק.

 

אסולין(בשחור)מפספס עוד הזדמנות לכפר סבא,צחי שרון(בירוק)ושרון רפאל נרגעים(צילום:לירן דורף)

 

יוגב צמח(בשחור)וחבזה ממלאכי במאבק אווירי(צילום:לירן דורף)

 

בדקה ה-32 הלחץ נמשך והפעם נגיחה של אסולין מצאה בפעם השלישית במחצית את הקורה.קריית מלאכי ניסתה להתאושש ולצאת קדימה אך בדקה ה -40 סבי שאולוב המקומי חדר מצויין לרחבה,סובב את שומרו האישי ובכדור קשתי נהדר מצא הפעם את המשקוף וחוסר המזל של כפר סבא נמשך.בדקה ה -43 הגיעה ההצלה של המשחק שכדור חזק שבעט דומר המקומי הלכה לכיוון הרשת אך עומרי כהן עמוד הטווח של הגנת מלאכי היה במקום,נגח והציל את האורחת מספיגה.שריקת המחצית הורידה את החניכים של ישראל צרפתי מאוכזבים עם 0-0.

 

קובי דומר(בשחור)עובר את שמואל טטריאשווילי ממלאכי בדרך לעוד הזדמנות(צילום:לירן דורף)

 

עומרי כהן(מימין)בדרך לבלום את שאולוב חלוץ כפר סבא(צילום:לירן דורף)

 

למחצית השנייה הגיעה קריית מלאכי נחושה יותר ובהזדמנות הראשונה שלה גם כבשה כשבדקה ה -54 אסי אסולין הזריז ואחד ממצטייני המשחק פרץ נהדר באגף שמאל,תעתע במגן כפר סבא ובישל נהדר ליוני רביבו שמ 12 מטר בעט כדור בחצי גובה פנימה וקבע 1-0 למלאכי בניגוד גמור למהלך המשחק.

 

יוני רביבו חוגג את הראשון של קריית מלאכי.(צילום:לירן דורף)

 

כפר סבא נכנסה להלם מהספיגה ובדקה ה -56 ספגה שוב כשיאיר חבזה המגן השמאלי נכנס באין מפריע לרחבה,עבר את טואף ומצא בכדור פשוט את אלי מזוז שדחק פנימה וקבע 2-0 למלאכי.

 

חבזה(מימין)מבשל את השני למזוז כשניר טואף מנסה לתקל(צילום:לירן דורף)

 

ישראל צרפתי מאמן כפר סבא עשה חילוף כפול נכון שהכניס למשחק את ארז קורן ולורן בן ארי ששניהם העירו את המשחק.בדקה ה -67 ארז קורן נכנס לפעולה כשהגיע מול צחי שרון ועם החיצון הקפיץ מעליו סנטימטרים מהקורה.בדקה ה-72 הזדמנות נהדרת למלאכי ששורש חטף כדור מיוגב צמח נכנס לרחבה ומצא בכדור גאוני את אסי אסולין שבעט חופשי מעל השער.בדקה ה-76 פנדל מפוקפק מאוד לכפר סבא לאחר שבן ארי ספק הוכשל בתוך הרחבה על ידי איציק בן הרוש.את הפנדל לקח משה אסולין שלא כשל מול צחי שרון וכפר סבא חוזרת ל 2-1.

 

בן ארי על הקרקע,השופט מצביע לפנדל ובן הרוש לא מבין מה עשה(צילום:לירן דורף)

 

אסולין מכניע את שרון(צילום:לירן דורף)

 

עד הסיום כפר סבא ניסתה בהגבהות לרחבה למצוא שוויון אך צחי שרון שוער מלאכי שלט באופן מוחלט בקרבות האוויר ודווקא מלאכי הגיעה להזדמנות נדירה בתוספת הזמן כשמוטי שורש קיבל כדור לבד מול טבנצ'יק אך במקום לנסות לעבור אותו הקשית מעליו כדור שעלה מעל המשקוף,בתוספת הזמן אירוע הזוי כאשר שחקן קריית מלאכי נשרע פצוע ואנשי האלונקה רבו ביניהם כיצד יעשה הפינוי שאחד מהם השליך בכח את השחקן על האלונקה ונהדף לקרקע ע"י איש האלונקה הנוסף.

 

מקרה האלונקה,הזוי לחלוטין.(צילום:לירן דורף)

 

בסיום 2-1 למלאכי שיצאה סופית מקרבות התחתית והשאירה את כפר סבא להלחם על חייה בליגה. 

עומרי כהן בלם קריית מלאכי בסיום המשחק לדאבל פס:"ניצחנו בזכות רוח הלחימה ורצון השחקנים להוכיח שההפסד בשבוע שעבר לקטמון היה מקרי,כשאנו משחקים במגרשים ראויים לכדורגל שבו אנו יכולים להציג את היכולת הטכנית שלנו לרוב אנו גם משיגים את הנקודות וכך קרה היום".
 

תמונות נוספות בגלריה.

 

 



תגובות

+ הוסף תגובה
1
בית''ר לא תרד!
(בית''ר כפ''ס: 15:14 11-03-2009)
בית''ר קבוצה הרבה יותר טובה מהתוצאות שהיא מציגה. יש שם סגל לעלות ליגה אבל הקבוצה או שחסרת מזל או חסרת אופי. הפסדים בדקות האחרונות והפסדים במשחקים שהם משחקים הרבה יותר טוב. שנה הבאה ללאומית!

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?