במכבי יבנה כבר חושבים ברצינות על המקום הראשון

לאחר תצוגת הכדורגל המרהיבה של שחקני מכבי יבנה היום במשחק מול מכבי קריית גת והנצחון המרשים 2-4 בקבוצה לא מתביישים לדבר בגלוי על המקום הראשון והמאמן יעקב ציון פוגל אומר בסיום המשחק שיש לו קבוצה נהדרת שמסוגלת להגיע לפסגה.

אם כן היום הוכיחה קבוצת מכבי יבנה שהיא בהחלט על המפה ונשארת על המפה ואותתה לכל היריבות בצמרת ליגה א' דרום שהן מוכרחות לקחת אותה בחשבון בכל הקשור למקום הראשון ומחשבות העלייה עם החלוץ המוכשר אורי קרגולה וצוות השחקנים המגובש והלוחם אין ספק שלמכבי יבנה יש את היכולת והרצון לעשות זאת. לעומתה קבוצת מכבי קריית גת בתצוגת כדורגל חלשה ברוב שלבי המשחק נאלצה לעסוק בהתגוננות לספיגת הגול הבא אחרי שהוליכה כבר בדקה ה 9 מגול די מקרי של שלומי גואטה היא עברה להתגוננות כשהמכבש של מכבי יבנה החל לפעול לעיני מאות אוהדים מתלהבים שפקדו את המגרש ולא פסקו לעודד את קבוצתם.

 

אורי קרגולה הצטיין וכבש שלושער היום מול קריית גת.(צילום:בועז רביד)

 

את המפנה ליבנה הוליך ללא ספק אורי קרגולה ששימש כלידר המגרש ולא הפסיק להתקיף את השער של האורחים מקריית גת שני גולים רציפים בדקות ה 25 וה 30 הפכו את הקערה על פיה והשליטה עברה בצורה מוחלטת למכבי יבנה.

קריית גת נראתה אנמית וחסרת מעוף על המגרש ולא ייצרה מצבים שסיכנו את שוער מכבי יבנה אלא עסקה במגננה מול שטף ההתקפות של יבנה שרק במקרה לא עלתה ליתרון גדול יותר.במחצית השנייה נמשכה המגמה ההתקפית בהובלתו של אורי קרגולה והלחץ נשא פרי ובדקה ה 60 שער נוסף ליבנה והתוצאה 1-3.

קרגולה ושות' חוגגים את השלישי לרשת של קריית גת עבודת צוות מושלמת (צילום:בועז רביד)

 

אם כן  ההתפרקות של קריית גת הייתה ממש בפתח אולם שחקניה ניסו מדי פעם להגיע לרחבה של יבנה ובעיקר לבנות על מתפרצות שחקני מכבי יבנה נראו במומנטום ונתנו להבין שאין להם כוונות לעצור ההתלהבות נמשכה  בדקה ה 68 נראה היה שהכדור כבר עובר את הקו ונכנס לשער של קריית גת אולם השופט פסק אחרת וזה היה רק כמעט גול ואז  אביב זלצמן משתלט על כדור במרכז המגרש מתקדם מהר ומבעיטה מרחוק  40 מטר קו ישיר מול השער בועט חד מדויק וחזק את הראשון שלו והרביעי של מכבי יבנה. הכדור נכנס כאמור ממש למרכז השער והתוצאה 1-4 ליבנה.

 

הרביעי של אביב זלצמן טיל ישיר ששוגר במדויק לרשת של קריית גת (צילום:בועז רביד)

 

לקריית גת לא נותר אלא לנסות לצמק את התוצאה ולחזור עם קצת כבוד הביתה ונראה שבסיום המשחק חל רפיון מה בהגנת יבנה ושאננות מסוימת יצרה חור בהגנה שאותו ניצל שלומי גואטה שחקן קריית גת שמוצא את עצמו בעמדת בעיטה נוחה מול שער חשוף עושה את הדבר הנכון בועט וקובע 2-4 לעיני שחקני יבנה המשתאים.לא חולף זמן רב והשופט שורק לסיום למצהלות אוהדי ושחקני יבנה.

בסיום המשחק שוחחתי עם מאמן מכבי יבנה יעקב ציון "פוגל " שאמר לי שזאת בעצם מתנה המוקדשת ליו"ר הקבוצה חיים אזולאי שנמצא  עם אשתו בחדר הלידה וממתין לבאות. יעקב מאמין בקבוצה ובשחקנים למעשה הוא אומר אנחנו ערוכים מכל הבחינות למצב שנגיע לפסגה ונעלה ליגה מבחינת תשתיות תמיכה תקציבים וכמובן שחקנים וקהל גדול יש בעיר הזאת קהל גדול הצמא לכדורגל, היום ראית מאות אבל אני מאמין שיגיעו הרבה יותר אם רק יבינו שהקבוצה עשויה לעלות ליגה. היום זה לא היה סתם נצחון הוסיף "פוגל" כי למעשה הגענו לצומת קריטית והוכחנו לעצמנו שאנו מסוגלים גם מול קבוצות כמו קריית גת אז אני מאמין שנצליח גם מול נתיבות ובאר שבע יש לנו פשוט קבוצה מצויינת.

 

יעקב ציון פוגל מאמן מכבי יבנה מאמין בשחקנים ובקבוצה מקום ראשון אפשרי.

 

האוהדים של מכבי יבנה מילאו את היציעים לאות תמיכה בקבוצה  (צילום :בועז רביד)

 שחקני מכבי קריית גת במשחק היום לא הרשימו במיוחד   (צילום:בועז רביד)

 

 

 

 

 

 תגובות

+ הוסף תגובה
1
משחק מגעיל
(דורון מ.קריית גת: 11:05 07-03-2009)
של מכבי קריית גת ללא ספק השחקנים לא הגיעו למשחק ונגמרה מבחינתנו העונה. בסיום המשחק הודיע המאמן דרור אלמלם על התפטרו מהקבוצה.
2
יש!!!
(בר אסולין: 21:40 24-06-2009)
3
חיטח
(חוטח: 09:38 26-07-2009)
חיחע

סקר דאבל פס

מי יסיים כמלך השערים של ליגה א׳ דרום?